مانی گرام

حواله پوند به انگلستان

ارسال پول و صدور حواله پوند به انگلیس، با وجود سیستم‌های متعدد انتقال پول مثل حواله بانکی، امری نسبتا ساده است. تنها مشکل سر راه صدور حواله بانکی به انگلیس و انتقال پول به هر روش دیگری، محدودیت صدور حواله در مبالغ پایین است. پیمنت۲۴ با ارائه خدمات حواله ارزی سوئیفت این مشکل را هم برطرف کرده است.

حواله ارزی سوئیفت یکی از مطمئن‌ترین انواع حواله بانکی بین‌المللی و همچنین یکی از سریع‌ترین و امن‌ترین سیستم‌های انتقال پول به خارج از کشور است.

حواله ارزی سوئیفت به انگلستان

شما می‌توانید جهت واریز پوند به حساب افراد در بانک‌های مطرحی همچون Lloyd Banks، HSBC، Barclays‌و Standard Chartered از خدمات حواله بانکی پوند به انگلستان در پیمنت۲۴ استفاده کنید.

یکی از کلیدی‌ترین تفاوت‌های دریافت این خدمات از پیمنت۲۴، ارسال مبلغ حواله بانکی از بانک‌های داخلی هر کشور به حساب افراد یا شرکت‌ها است. به این ترتیب مبلغ حواله سوئیفت با اطمینان و سرعت بیشتری به حساب فرد مورد نظر واریز خواهد شد.

برای صدور و ارسال حواله ارزی پوند به انگلیس می‌توانید با کارشناسان بخش پشتیبانی پیمنت۲۴ تماس گرفته تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند. پس از آن حواله سوئیفت شما در سریع‌ترین زمان ممکن و با بیشترین دقت صادر می‌شود تا مبلغ مورد نظر در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حساب مقصد واریز شود.