مانی گرام

حواله درهم به امارات

برای ارسال حواله درهم به امارات، کشوری که در همسایگی ما قرار دارد، به دلیل مراودات تجاری زیاد ایرانیان با این کشور، درخواست‌های فراوانی دارد. کارگزاران مطمئن پیمنت۲۴ در این کشور حوزه خلیج فارس، صدور حواله و انتقال پول به امارات را با هر مبلغی به راحتی ممکن کرده‌اند.

ایرانیان زیادی در حال حاضر در کشور امارات فعالیت اقتصادی دارند یا با این کشور تجارت می‌کنند. همین امر موجب میزان بالای انتقال پول بین دو کشور شده است. یکی از رایج‌ترین راه‌های انتقال پول از ایران به امارات و بالعکس، حواله ارزی سوئیفت است.

حواله ارزی سوئیفت به امارات

پیمنت۲۴ در جهت ایجاد راهکارهایی برای پرداخت بین‌المللی، صدور حواله بانکی به امارات و انتقال پول به این کشور را با استفاده از مطمئن‌ترین شیوه‌ها، ممکن کرده است. شما می‌توانید با خیالی آسوده صدور حواله‌های ارزی به امارات را به پیمنت۲۴ بسپارید. اکثر حواله‌های ارزی که توسط ما صادر می‌شوند، به صورت داخلی و از همان کشور انجام می‌شوند و به همین دلیل مبلغ حواله خیلی سریع به حساب مقصد واریز می‌شود.

برای سفارش صدور حواله درهم به امارات تنها کافی است درخواست خود را ثبت کنید یا از راه‌های پیش‌بینی شده برای تماس با کارشناسان بخش پشتیبانی، مثل تلفن یا گفتگوی آنلاین، در نظر گرفته شده است، استفاده کنید. پس از ثبت سفارش، حواله ارزی به امارات در سریع‌ترین زمان ممکن صادر و پول به حساب مقصد واریز خواهد شد.