مانی گرام

حواله بانکی به ترکیه

برای ارسال حواله لیر به ترکیه، محدودیت‌های بانکی زیادی وجود دارد. اما پیمنت۲۴ این قابلیت را دارد تا به راحتی و با اطمینان بالا، حواله‌های ارزی شما به حساب‌های بانکی مختلف در ترکیه را به انجام برساند.

ممکن است شما با فرد یا شرکتی در ترکیه مبادلات تجاری داشته باشید یا به هر دلیل دیگری بخواهید مبلغی را به این کشور انتقال بدهید. برای انتقال پول به ترکیه، یکی از راه‌های سریع و مطمئن، صدور حواله ارزی سوئیفت است.

حواله لیر به ترکیه

برای صدور و ارسال یک حواله ارزی به ترکیه تنها کافی است اطلاعات حساب مقصد را در اختیار داشته باشید و به راحتی و با پرداخت  مبلغ حواله به ریال می‌توانید این حواله را از طریق پیمنت۲۴ ارسال کنید. ما می‌توانیم مبلغ مورد نظر شما را به حساب افراد و اشخاص در بانک‌های مختلف ترکیه مثل Arap Turk Bankasi، Burgan Bank، Citibank و دیگر بانک‌های خصوصی و دولتی ترکیه واریز کنیم.

جهت انجام حواله توسط پیمنت۲۴ با پایین‌ترین کارمزد و بدون توجه به مبلغ پایین درخواستی، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی در نظر گرفته شده با کارشناسان پشتیبانی و فروش پیمنت۲۴ تماس گرفته و راهنمایی لازم جهت ارسال حواله به ترکیه را دریافت نمایید.