مانی گرام

حواله رینگت به مالزی

ارسال حواله رینگت به مالزی، به دلیل حضور پرشمار ایرانیان در این کشور، یکی از نیازهای اصلی هموطنان است. در حال حاضر افراد زیادی مبادلات تجاری مختلفی با مالزی دارند و این امر حضور یک سیستم سریع و مطمئن ارسال حواله بانکی بین دو کشور را بسیار پر اهمیت کرده است. سیستم حواله ارزی سوئیفت پاسخ این نیاز برای ارسال حواله رینگت به مالزی است.

حواله بانکی سوئیفت یک سیستم جهانی است که با استفاده از آن می‌توانید مستقیما به حساب‌های بانکی تمام دنیا که به این سیستم متصل هستند، پول واریز کنید. برای انتقال پول به مالزی هم می‌توانید از این حواله بانکی سریع و مطمئن استفاده کنید.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به مالزی

با استفاده از خدمات حواله بانکی پیمنت۲۴ می‌توانید مستقیما به حساب‌های بانکی افراد یا شرکت‌ها در بانک‌های مختلف مالزی از جمله MayBank، CIMB و Public Bank Berhad و دیگر بانک‌های این کشور پول واریز کنید. از نکات مثبت صدور حواله‌های بانکی بین‌المللی توسط ما این است که در اکثر مواقع مبلغ حواله‌های بانکی از طریق سیستم‌ها داخلی همان کشور انجام می‌گیرند. به همین دلیل عمل انتقال پول به حساب خارجی در زمان سریع‌تر و با ضریب اطمینان بالاتر انجام می‌گیرد.

جهت صدور و ارسال حواله ارزی به مالزی می‌توانید از طریق تلفن با دفاتر پیمنت۲۴ تماس بگیرید، یا از طریق گفتگوی آنلاین با کارکنان بخش پشتیبانی مشورت کنید تا حواله ارزی به مقصد مالزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن صادر شود.