مانی گرام

حواله یورو به اتحادیه اروپا

حواله یورو به اروپا مانند ارسال پول به خارج از کشور از راه‌های مختلفی امکان‌پذیر است،‌ اما استفاده از حواله بانکی یکی از مطمئن‌ترین و سریع‌ترین راه‌هایی است که از طریق آن می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را به کشورهای اروپایی انتقال بدهید.

یکی از متدوال‌ترین راه‌ها برای صدور حواله بانکی بین‌المللی یا همان حواله ارزی، استفاده از سیستم جهانی و شناخته شده سوئیفت است.

 

حواله ارزی سوئیفت به اروپا

تمام بانک‌ها در کشورهای عضو اتحادیه اروپا تحت سیستم سوئیفت کار می‌کنند. در واقع شما می‌توانید جهت ارسال یورو به اروپا، با استفاده از حواله ارزی سوئیفت، هر مبلغی را که بخواهید به حساب فرد یا شرکت مورد نظر خود واریز کنید.

تنها محدودیت موجود برای استفاده از حواله بانکی به اروپا، ممکن است محدودیت‌هایی باشد که بانک‌ها و صرافی‌ها از نظر میزان مبلغ حواله ارزی سر راه شما قرار می‌دهند. در واقع اکثر بانک‌ها و صرافی‌ها از صدور حواله ارزی با مبالغ پایین خودداری می‌کنند. همچنین در بسیاری از موارد ممکن است کارمزد درخواستی از مشتری به حدی باشد که شما را از ارسال حواله منصرف کند.

پیمنت۲۴ برای حل این مشکل، کلیه امور صدور حواله یورو به اروپا را با پایین‌ترین کارمزد و بدون در نظر گرفتن مبلغ حواله ارزی برای شما انجام می‌دهد. برای ارسال پول به اروپا و صدور حواله بانکی، تنها کافی است از طریق گفتگوی آنلاین در وب‌سایت یا با استفاده از شماره تلفن‌های موجود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین راه برای صدور حواله به اروپا به شما پیشنهاد شود.