مانی گرام

حواله یوان به چین

شاید ارسال حواله یوان به چین، یکی از پرطرفدارترین حواله‌های بانکی بین‌المللی در کشورمان باشد. حجم بالای تجارت ایران و ایرانیان با این کشور سبب می‌شود که افراد برای انجام تجارت با آن نیاز به ارسال پول به چین داشته باشند.

اگر شما هم به هر نحوی با چین در مراودات تجاری هستید و برای پیشبرد تجارت خود نیاز به صدور حواله بانکی به مقصد چین دارید، به شما توصیه می‌کنیم از حواله ارزی سوئیفت استفاده کنید. روش‌های مختلفی برای ارسال حواله بانکی به چین وجود دارد که حواله سوئیفت یکی از سریع‌ترین و امن‌ترین شیوه‌های ممکن است.

حواله ارزی سوئیفت به چین

شما می‌توانید جهت انتقال پول به چین و صدور حواله بانکی با هر مبلغی به مقصد این کشور، از خدمات پرداخت ارزی پیمنت۲۴ استفاده کنید.

حواله بانکی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون در نظر گرفتن مبلغ حواله، صادر می‌شود. کارمزدی که شما برای حواله سوئیفت به چین پرداخت می‌کنید، در پایین‌ترین حد ممکن در نظر گرفته می‌شود و هیچ هزینه اضافی دیگری بابت صدور حواله از شما اخذ نمی‌شود.

جهت ثبت درخواست صدور حواله یوان به چین و همچنین پرسیدن هرگونه سوال در این رابطه، می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین در وب‌سایت یا شماره تلفن‌های دفاتر پیمنت۲۴ با مسئولان بخش پشتیبانی تماس بگیرید.