مانی گرام

حواله دلار به کانادا

حواله دلار کانادا به مقصد این کشور، با وجود جمعیت بزرگی از ایرانیان که در کانادا به تحصیل یا زندگی مشغول هستند، همواره یکی از مشغله‌های فکری ما ایرانیان بوده است.

ما همیشه برای واریز پول به حساب‌های مختلف به دنبال امن‌ترین و سریع‌ترین راه هستیم. حواله ارزی سوئیفت، یکی از مطمئن‌ترین و سریع‌ترین راه‌های انتقال پول به خارج از کشور است. استفاده از این روش به شما این اختیار را می‌دهد که ضمن پرداخت کارمزدی کم‌تر، مبالغ مختلف را با خیالی آسوده به حساب‌های بانکی کانادایی حواله کنید.

حواله ارزی سوئیفت به کانادا

به دلیل محدودیت‌های بانکی در ایران، استفاده از حواله‌های بانکی برای انتقال پول به خودی خود امری پیچیده است. یکی دیگر از معضلاتی که سر راه صدور حواله ارزی به مقاصد مختلف وجود دارد، خودداری صرافی‌ها از صدور حواله‌هایی با مبالغ پایین است.

مجموعه پیمنت۲۴ برای از میان برداشتن این مشکل، تمامی حواله‌های ارزی شما به کانادا را با پایین‌ترین مبلغ کارمزد به انجام می‌رساند. جهت صدور حواله دلار به کانادا و به مقصد بانک‌های مطرحی مثل Bank of Nova Scotia، Bank of Montreal و دیگر بانک‌های مطرح این کشور با هر مبلغی، می‌توانید با استفاده از یکی از راه‌های تماس پیش‌بینی شده با بخش فروش و پشتیبانی پیمنت۲۴ تماس بگیرید. حواله دلار به کانادا در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط ما صادر و ارسال خواهد شد.