حواله سوئیفت به آمریکا

حواله دلار به آمریکا

حواله دلار به آمریکا می‌تواند در کمال سادگی، خطر بلوکه شدن پول ارسالی یا حساب فردی که در آمریکا زندگی می‌کند را به همراه داشته باشد. اگر دوست و آشنایی در آمریکا دارید یا با یکی از شرکت‌ها در آنجا تجارت می‌کنید، حتما تا به حال نیاز به حواله پول به آمریکا برای شما ایجاد شده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای پایین آوردن میزان ریسک حواله دلار به آمریکا از روش‌های مطمئنی مانند حواله سوئیفت بهره ببرید.

 

صدور و ارسال حواله بانکی به مقصد آمریکا

البته به دلیل محدودیت‌ها و مشکلاتی که جهت مراودات اقتصادی ایران و آمریکا وجود دارد، صدور حواله دلار به آمریکا با مشکلاتی مواجه است. در واقع ممکن است در صورت صدور حواله به دست افراد ناآگاه، مبلغ حواله شما به حساب بانکی در آمریکا واریز نشود، برگشت بخورد یا هرگز سرنوشت آن مشخص نشود.

پیمنت۲۴ با استفاده از سیستم حواله داخلی، ریسک واریز نشدن مبلغ حواله ارزی به حساب مقصد در آمریکا را به حداقل رسانده است. بنابراین اگر قصد ارسال پول به آمریکا را دارید و دوست دارید برای این کار از سیستم سریع، مطمئن و کارآمد حواله ارزی سوئیفت بهره ببرید، می‌توانید با دفاتر پیمنت۲۴ تماس بگیرید یا از طریق گفتگوی آنلاین در وب‌سایت، اطلاعات لازم برای صدور حواله ارزی به آمریکا را از کارشناسان پشتیبانی دریافت کنید.

با استفاده از خدمات حواله دلار به آمریکا در پیمنت۲۴، می‌توانید به حساب افراد در بانک‌های بزرگی مثل JPMorgan، Bank of America و Morgan Stanley به راحتی پول واریز کنید.