صدور گواهینامه SSL

صدور گواهینامه WildCard SSL ( دامنه ir )

اگر صاحب تجارتی هستید که یکی از راه‌های بازاریابی و معرفی شما وب‌سایت است، باید حتماً به فکر خرید گواهینامه SSL و بالا بردن امنیت وب‌سایت برای خود و مشتریانتان باشید.
گواهینامه SSL یا همان Secure Sockets Layer یک گواهی امنیتی برای وب‌سایت‌ها است که علاوه بر بالا بردن امنیت، مزایای بسیار دیگری هم برای پایگاه اینترنتی مجموعه شما به همراه دارد. به عنوان مثال داشتن این لایه امنیتی می‌تواند روی سئو وب‌سایت شما تاثیرگذار باشد و رتبه شما در گوگل را بالاتر ببرد.

 

انواع گواهینامه SSL

گواهینامه‌های SSL در دو نوع عادی و Wildcard صادر می‌شوند که تفاوت عمده آن‌ها در پشتیبانی از ساب دامنه (Sub Domain) می‌باشد. در واقع شما با خرید یک گواهینامه SSL عادی این لایه امنیتی را فقط روی دامنه اصلی خودتان نصب می‌کنید و ساب دامنه‌های شما بدون این لایه باقی می‌مانند. اما اگر دامنه‌ای دارید که ساب دامنه‌هایی هم به آن متصل هستند بهتر است که از یک گواهینامه Wildcard استفاده کنید تا این لایه امنیتی هم روی دامنه اصلی و هم روی ساب دامنه‌ها فعال شود.
البته شما می‌توانید هنگام خرید گواهینامه SSL، برای هر ساب دامنه هم به صورت جداگانه گواهینامه امنیتی خریداری کنید، اما این روش چندان برای شما به صرفه نخواهد بود و توصیه ما این است که از همان ابتدا یک گواهینامه SSL Wildcard تهیه کنید.

خرید گواهینامه SSL برای دامنه‌ .ir

خرید این گواهینامه برای دامنه‌هایی با پسوند .ir به دلیل محدودیت‌ها و تحریم‌های موجود از هرجایی ممکن نیست. مجموعه پیمنت۲۴ قادر است تا در زمانی کوتاه گواهی SSL را هم به صورت گواهی عادی و هم به صورت گواهینامه Wildcard روی نام دامنه شما برقرار کند.
برای داشتن یک گواهینامه SSL معتبر کافی است از همین صفحه یکی از طرح‌های دریافت گواهینامه را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. گواهینامه‌های صادر شده از طرف مجموعه ما به انتخاب شما بین یک تا ۳ سال اعتبار دارند و در کم‌تر از ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش به شما تحویل داده می‌شوند.
پس تعلل نکنید و همین الان با ثبت سفارش  وب‌سایت خود  را به یک پایگاه امن برای مشتریانتان تبدیل کنید.