انتقال پول به ایران

ارسال و دریافت حواله از خارج کشور

دریافت پول از خارج کشور بواسطه حواله بانکی ( سوئیفت ) یکی از مشکلاتی است که ایرانیان در داخل و خارج کشور با آن مواجهند. بدلیل تحریم های بین المللی هرگونه نقل و انتقال پول از طریق شبکه سوئیفت با بانک های ایران با محدودیت مواجه شده و به همین دلیل امکان انتقال پول از خارج کشور به حساب های بانکی در ایران عملا امکان پذیر نیست.

درخواست حواله

مجموعه پیمنت24 با همکاری صرافی ستاره سهیل با دارا بودن حساب بانکی ارزی در کشورهای امریکا ، انگلیس ، استرالیا ، آلمان و امارات می تواند خیال شما را از بابت دریافت پول از خارج کشور آسوده نگه دارد و در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت ، معادل ریالی آن را پس از دریافت حواله ارزی به حساب مورد نظر شما در ایران واریز نماید.

خدمات دریافت پول از خارج کشور ، مورد نیاز چه قشر و گروهی از افراد می باشد؟

  • شرکت های ایرانی که قصد دریافت پول از اشخاص یا شرکت های خارجی بابت انجام پروژه یا صادرات کالای خود را دارند.
  • ایرانیان داخل کشور که قصد دریافت پول از شرکت های معتبر خارجی دارند
  • ایرانیان داخل کشور که قصد دریافت پول از دوستان یا اشنایان خود در خارج کشور را دارند
  • ایرانیان خارج کشور که قصد ارسال پول برای اقوام یا دوستان خود در داخل ایران را دارند
  • ایرانیان داخل کشور که قصد دریافت مانده حساب خود نزد مراکز دانشگاهی ، سفارت خانه ها و سایر شرکت های معتبر خارجی را دارند

شرایط:

  1. از قبول حواله های ارزی مرتبط با هرگونه فعالیت های تحریمی مثل انرژی هسته ای ، نفتی و پتروشیمی معذوریم.
  2. از قبول حواله هایی که مشتری نتواند برای آن مدارک کافی ارائه نماید و یا مرتبط با فعالیت های تروریستی ، پولشویی ، مواد مخدر و سایر جرایم باشد معذوریم.
  3. از قبول حواله های ارزی که مبدا آن کشورهای افریقایی و امریکای جنوبی باشد معذوریم.
  4. برای حواله هایی که از حساب های شخصی ارسال می شود مدارک هویتی ( پاسپورت ، کارت اقامت ) به همراه شماره تماس و آدرس کامل شخص فرستنده و برای حواله هایی که توسط شرکت های خارجی قرار است ارسال شود ارائه فاکتور و یا مستنداتی که نشان دهد این پول بابت چه چیزی قرار است پرداخت شود الزامی می باشد.

شما میتوانید با پر کردن فرم درخواست در این صفحه و یا ارسال پیام به آیدی تلگرام معرفی شده تقاضای خود را ثبت نمایید. پس از آن درخواست شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و جهت اخذ اطلاعات بیشتر با شما تماس حاصل می گردد.