پرفکت-مانی

پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی یک سرویس خدمات مالی آنلاین است که به کاربران اجازه می‌دهد به صورت آنی پرداخت آنلاین انجام بدهند یا تحت سیستم امن پرفکت مانی، به صورت اینترنتی پول انتقال دهند. این سیستم امن و سریع انتقال پول بین المللی یک فرصت استثنایی در اختیار کاربران اینترنت و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی قرار داده و بر خلاف بسیاری از سیستم‌های دیگر، هیچ مشکلی با هویت ایرانی افراد ندارد و شما می‌توانید به راحتی از خدمات آن استفاده کنید.

پرداخت با پرفکت مانی شارژ حساب پرفکت مانی 

با پرفکت مانی چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

با استفاده از پرفکت مانی می‌توانید به خدمات زیر دسترسی داشته باشید:

  • انتقال پول بین کیف پول پرفکت مانی
  • دریافت دلار پرفکت مانی با استفاده از درگاه پرفکت مانی
  • انجام پرداخت های اینترنتی
  • پرداخت برای خرید کالا و خدمات در اینترنت

راه دریافت پرفکت مانی چیست؟

شما برای استفاده از پرفکت مانی باید ابتدا یک حساب پرفکت مانی یا به اصطلاح کیف پول پرفکت مانی داشته باشید. پس از افتتاح حساب، می‌توانید کیف پول خود را تا هر میزان که بخواهید شارژ کنید و برای خرید کالا و خدمات از آن استفاده کنید.

پیمنت۲۴ به عنوان بزرگ‌ترین مرجع ارائه دهنده راهکارهای پرداخت ارزی در کشور، خدمات مربوط به شارژ حساب پرفکت مانی و همین‌طور خرید کالا یا خدمات از طریق درگاه پرفکت مانی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

چگونه دلار پرفکت مانی خود را نقد کنیم؟

اگر شما یک کسب و کار اینترنتی دارید و دوست دارید در سطح بین‌المللی فعالیت کنید، می‌تواند برای دریفت درآمدهای ارزی خود از حساب پرفکت مانی استفاده کنید.

شرکت پرفکت مانی از آن دسته شرکت‌هایی است که با هویت ایرانی و اینکه محل زندگی شما در ایران باشد، مشکلی ندارد. بنابراین شما می‌توانید به راحتی از کارفرمایان یا مشتریان خود در خارج از کشور با استفاده از این سیستم دلار پرفکت مانی دریافت کنید و با استفاده از خدمات پرفکت مانی یک کسب و کار بین المللی داشته باشید.

 

پیمنت۲۴ به عنوان شریک رسمی و تایید شده پرفکت مانی شناخته شده است که می‌توانید این موضوع را در وب سایت رسمی این شرکت هم مشاهده کنید تا خیال شما بابت دریافت خدمات مختلف پرفکت مانی راحت باشد.

برای دریافت خدمات مختلف پرفکت مانی از طریق پیمنت۲۴ می‌توانید از پایین همین صفحه شارژ پرفکت مانی یا خرید دلار پرفکت مانی را انتخاب کنید. همین‌طور اگر درآمد ارزی دارید که از طریق پرفکت مانی دریافت کرده‌اید، می‌توانید با ثبت تیکت از طریق پنل کاربری خود در پیمنت۲۴، درآمد نقدی خودتان را به ریال تبدیل کنید.