افتتاح حساب پی پل ( Paypal ) وریفای همراه با مدارک

همان طور که می دانید افرادی که در ایران زندگی می کنند ( و نه ایرانی ها ) به دلیل تحریم از حق افتتاح یک حساب پی پل برای انجام خریدهای اینترنتی خود و یا دریافت درآمدهای اینترنتی محروم اند. مجموعه Payment24 از 8 سال پیش تا کنون بعنوان مکانی امن و مطمئن در زمینه پرداخت های اینترنتی با پی پل فعال بوده و طی این مدت به بیش از 1100 شخصیت حقوقی و حقیقی در افتتاح حساب یاری رسانده است و طبق آمار موجود تا بحال از این تعداد %۱۰ اکانت ها بدلایل مختلف لیمیت شده اند و %۶ آنها توانسته اند با امکانات و راهنمایی هایی که در اختیارشان قرار گرفته اکانت خود را از لیمیت خارج کنند. در ادامه به سوالاتی که شاید مدنظر اکثریت افراد باشد پاسخ داده شده است که میتوانید مطالعه نمایید.

پی پل چیست؟!
Paypal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. پی پل بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند.


با داشتن حساب پی پل چه کارهایی میتوان انجام داد؟!
شما با داشتن این اکانت میتوانید قریب به ۹۵% خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید. خرید از سایت eBay گرفته تا شارژ پنل دامین ، خرید هاست یا سرور ، خرید سرویس ، انتقال پول به حساب شخصی دیگر و …


من در ایران زندگی میکنم. به نظر شما آیا این اکانت به درد من میخورد ؟!
با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پل بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند در حساب خودشان دریافت کنند و یا خریدهایی که در اینترنت انجام می دهند بدون نیاز به واسطه باشد این حساب میتواند برایشان مفید واقع شود.


آیا حساب به نام شخص حقیقی باز می شود ؟!
بله ، در صورتی که شما شخصا پاسپورت داشته باشید حساب به نام خود شما باز می شود. فقط اینکه باید سن شما ۱8 سال تمام باشد. در صورتی که پاسپورت نداشتید باید پاسپورت یکی از آشنایان نزدیک که وکالت آن ها را در اختیار دارید را فراهم کنید. در صورتی که نتوانید اسکن پاسپورت خود و یا شخص مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید امکان افتتاح حساب توسط ما وجود ندارد.


آیا شما مدارکی را برای از لیمیت خارج کردن حساب در اختیار ما قرار می دهید؟!
بله ، ما به ازای هر حسابی که باز می شود مدارکی از قبیل اسکن قبضی که آدرس استیجاری در آن قرار دارد و راهنمایی های لازم برای گفتگو و مکاتبه با پی پال به آن شخص ارسال می کنیم تا اگر زمانی به هر دلیلی ( غیر از نقض قوانین پی پل ) حساب شما لیمیت شد شما بتوانید با ارائه آن مدارک به پی پل حساب خود را از لیمیت خارج کنید. برای هر اکانت یک آدرس اجاره ای در کشور مربوطه به شما اختصاص می یابد.


مدت زمان افتتاح حساب پی پل چقدر است؟
افتتاح حساب ها بین 4 تا 7 روز کاری زمان میبرد.


هزینه افتتاح حساب پی پل چقدر است؟!
هزینه افتتاح حساب پی پل از کشور امارات بسته به شرایط با پکیج های مختلفی ارائه میگردد که در قسمت خدمات ویژه سایت قابل انتخاب می باشد :

  • افتتاح حساب پی پل وریفای به نام شخص شما و یا یکی از آشنایان شما که دارای پاسپورت است وکالت آن را بر عهده دارید
  • اخذ اقامت امارات در کوتاه ترین زمان ممکن.
  • اختصاص یک آدرس استیجاری خارج از کشور ( امارات ) جهت ارائه مدارک قبض آب / برق
  • صدور یک ویزا کارت فیزیکی یکساله برای وریفای حساب


برای باز کردن حساب پی پل چه مدارکی باید ارسال شود ؟

  • اسکن پاسپورت خود یا شخصی که میخواهید حساب به نام او حساب باز شود. ( فقط قسمت نام ، نام خانوادگی و سال تولد مورد نیاز است و بقیه قسمت ها را میتوانید محو کنید. همچنین میتوانید با دوربین از آن قسمت عکس برداری کنید )
  • ارسال اطلاعات آی پی اختصاصی یا ریموت دسکتاپ  یا vps ( اگر آی پی شما از امارات نباشد ریسک لیمیت شدن حساب تان بسیار زیاد است )


آیا میتوان ویزا کارت هایی که روی حساب صادر می شود را از طریق پی پل شارژ کرد؟!
خیر ، کارت متصل شده به حساب یکبار شارژ می باشد و امکان شارژ یا تمدید مجدد آن وجود ندارد 

 

رفع مسئولیت:
به دلیل اینکه ما نمی توانیم کنترلی بر روی اکانت ها داشته باشیم و اینکه ممکن است از این اکانت ها کارهایی در جهت خلاف قوانین پی پل صورت پذیرد ما در قبال اکانت شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیریم. اما به مشتریانی که واقعا قصدی جز رفع نیازشان ندارند و کارهایشان را مطابق با قوانین پی پل انجام می دهند این اطمینان را می دهیم در صورتی که به نکات و توصیه هایی که هنگام تحویل اکانت به آنها گفته می شود عمل کنند هیچ گونه مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. توجه کنید که لیمیت شدن اکانت شما میتواند دستی یا توسط ربات پی پل بصورت اتوماتیک صورت پذیرد که در هر دو حالت اگر خلافی از شما سر نزده باشد و فقط نیاز به ارائه مدارک جهت تاییدیه به پی پل باشد شما با خدماتی که در اختیارتان قرار داده می شود میتوانید بدون هیچ دغدغه و استرسی اکانت خود را از لیمیت خارج کنید. اما از آنجایی که ممکن است فعالیت این اکانت ها %100 قانونی نباشد هیچ گونه تضمینی در این زمینه وجود ندارد.

همچنین ما جهت آشنایی هرچه بیشتر کاربران ایرانی با عملکرد حساب پی پل و قوانین مربوط به آن برای اولین بار در ایران اقدام به ترجمه و انتشار دو جلد کتاب پی پل با عناوین “آشنایی با پی پل” و “قوانین پی پل” نموده ایم. تهیه و مطالعه هر دو نسخه خصوصا “قوانین پی پل” را به کاربران پیشنهاد می کنیم چون آشنایی با قوانین پی پل میتواند از انجام کارهایی که منجر به لیمیت شدن حساب شود جلوگیری کند و تاثیر به سزایی در افزایش معلومات شما در جهت کار با سیستم پی پل دارد. کاربرانی که اکانت پی پلشان توسط ما باز شده میتوانند از تخفیف ۳۰ درصدی جهت تهیه این کتاب ها بهره مند شوند.جهت تهیه نسخه کامل این کتاب ها میتوانید پس از ورود به حساب کاربری خود در Payment24 از بخش سفارشات ، سفارش خود را ثبت کنید.