مانی گرام

حواله مانی گرام

اگر قصد ارسال پول به خارج از کشور را دارید و می‌خواهید این کار در سریع‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد، از حواله‌های مانی گرام استفاده کنید. در پیمنت۲۴ صدور حواله‌های ارزی مانی گرام نه تنها با کم‌ترین کارمزد ممکن انجام می‌پذیرد، بلکه ما به شما تضمین می‌دهیم دقت و سرعت انجام این کار شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

 

مانی گرام یک سیستم انتقال آنی پول بین‌المللی است که مانند وسترن یونیون، ارسال حواله‌های آن، بی‌نیاز از حساب بانکی صورت می‌گیرد. برای انجام حواله مانی گرام که بین اشخاص انجام می‌گیرد، تنها کافی است از شماره پاسپورت و اطلاعات هویتی فرد دریافت کننده حواله مطلع باشید.

مانی گرام چگونه کار می‌کند؟

مانی گرام یک موسسه انتقال پول جهانی است که با وجود نمایندگی‌های متعددی که در سراسر جهان دارد، امکان ارسال حواله‌های آنی در مبالغ مختلف بین افراد را ممکن کرده است.
اگر شما قصد داشته باشید مبلغی را با استفاده از حواله مانی گرام ارسال کنید، باید با همراه داشتن پاسپورت به یکی از نمایندگان این موسسه مراجعه کنید. با سفارش صدور حواله ارزی، نماینده مانی گرام مبلغ مورد نظر را به مشخصات فرد گیرنده ارسال می‌کند و یک کد ۱۰ رقمی به شما اعلام می‌شود. گیرنده حواله باید در کشور مقصد با در دست داشتن پاسپورت، به یکی از نمایندگی‌های مانی گرام مراجعه کند و با اعلام کد امنیتی که شما به او اعلام کرده‌اید مبلغ حواله را دریافت کند.
حواله‌های مانی گرام معمولاً با سقف ۵۰۰۰ دلار به ازای هر حواله امکان‌پذیر هستند. اما این سقف با توجه به نحوه صدور حواله و کشور مقصد، متغیر است و می‌تواند کم‌تر یا بیشتر باشد.

صدور حواله مانی گرام 

متاسفانه به دلیل وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های بانکی که بر سر راه انتقال پول به خارج از مبداء ایران وجود دارد، مانی گرام نماینده‌ای در کشور ما ندارد.
اما اگر دوست دارید از امکانات این موسسه بهره ببرید و در عرض چند ثانیه پول به خارج از کشور انتقال بدهید، پیمنت۲۴ به شما کمک خواهد کرد. مشتریان گرامی می‌توانند با ثبت سفارش از همین صفحه، حواله مانی گرام خود را در زمانی کوتاه و با کم‌ترین کارمزد ممکن به مقصد کشور دلخواه ارسال کنند.