پرفکت-مانی

درخواست درگاه های بانکی خارجی

درگاه پرداخت آنلاین بین المللی و دریافت وجه از مشتری خارجی مهم ترین مانع بر سر راه بسیاری از فریلنسرهای ایرانی برای ورود به بازارهای بین المللی و صادرات محصول / خدمات می باشد.

 

مجموعه پیمنت24 با بیش از 9 سال تجربه در زمینه خدمات مالی آنلاین بین المللی میتواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند. در حال حاضر این مجموعه توانایی فراهم نمودن بستری برای دریافت آنلاین وجه از مشتری خارجی را با استفاده از روش های زیر دارا می باشد.

  1. درگاه پرداخت پی پل
  2. درگاه پرداخت ویزا / مسترکارت

سوالات متداول:

1-من هنوز سایتی راه اندازی نکرده ام. آیا میتوانم درخواست خود را ثبت کنم؟

در حال حاضر بدلیل محدودیت هایی که وجود دارد اولویت با مشتریانی است که دارای سایت خارجی می باشند. بنابراین برای آن دسته از افرادی که هنوز بستری برای ارائه سرویس خود به مشتریان خارجی ندارند نمی توانیم خدماتی ارائه دهیم.

2-آیا محصول من باید متقاضی داشته باشد؟

بله ، اگر فکر می کنید که محصول یا نوع خدمات شما از پتانسیل فروش برخوردار نیست و یا در ابتدای راه قرار دارید این سرویس برای شما مناسب نیست. تنها آن دسته از اشخاص یا شرکت هایی که می دانند محصول شان میتواند فروش خوبی داشته باشد ( بالای $5000 در ماه ) میتوانند از این سرویس استفاده نمایند.

3-آیا این خدمات مشمول فروش محصولات فیزیکی نیز می شود؟

خیر ، مادامی که محصولات شما بخواهد از مبدا ایران برای مشتریان ارسال گردد ، امکان استفاده از این سرویس برای فروش محصولات فیزیکی شما میسر نیست.

4-آیا سرویس و یا خدمات ارائه شده باید مطابق قوانین داخلی ایران و بین الملل باشد؟

بله ، این سرویس به محصولات و خدماتی که ناقض قوانین بین المللی و قوانین داخلی ایران می باشد تعلق نمی گیرد.

5-کارمزد شما برای ارائه این خدمات چقدر است؟

بسته به نوع کسب و کار شما کارمزد ما متفاوت است. ولی بطور معمول کارمزد ما شامل یک هزینه اولیه بابت مشاوره و راه اندازی سرویس می باشد ( بین 3-5 میلیون تومان ) و درصدی از فروش که بین 3 تا 5 درصد متغیر است.