راهنمای خرید

راهنمای خرید از Payment 24

راهنمای خرید

مرحله اول – ثبت نام در سایت

اولین قدم ثبت نام در سایت می باشد. با مراجعه به اینجا و ثبت نام در سایت ، یک ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می گردد که با کلیک روی آن اکانت شما فعال می شود. پس از آن میتوانید با نام کاربری و رمز عبور به حساب کاربری خود وارد شوید.


مرحله دوم – محاسبه هزینه

سپس از قسمت محاسبه هزینه که در سمت راست سایت قابل مشاهده است میزان دلار درخواستی ، نوع دلار و نوع ارز را انتخاب کرده و بر روی دکمه پرداخت جهت اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و واریز وجه کلیک می کنید. پس از اینکه پرداخت خود را با موفقیت به اتمام رساندید به بخش ثبت سفارش مراجعه کنید.


مرحله سوم – ثبت سفارش

در این قسمت کلیه فیلدها را با دقت و بر اساس نوع پرداخت خود پر کرده و با تایید مطالعه کامل شرایط استفاده آن را ثبت می نمایید.


مرحله چهارم – انجام سفارش

در این مرحله ما سفارش شما را دریافت کرده و بر اساس اولویت سفارش های ارسال شده در کمتر از ۲۴ ساعت سفارش را انجام داده و اطلاعات آن را در همان فرم سفارش در اختیار شما قرار می دهیم. بخاطر داشته باشید که بدلیل حجم زیاد سفارشات پس از ثبت سفارش و تا قبل از سپری شدن بازه زمانی ۲۴ ساعته از هرگونه ثبت دوباره و یا تماس تلفنی خودداری کنید. در صورتی که پس از این بازه زمانی پیامی از جانب ما مبنی بر انجام سفارش دریافت نکردید میتوانید از طریق ثبت تیکت و یا تماس تلفنی مورد را پیگیری نمایید.