‍‍
دسته بندی

دور کاری در منزل این روزها بسیار مورد توجه قرار دارد. فکر کردن به دور کاری شاید برایتان کمی عجیب به نظر برسد اما در واقعیت دور کاری بسیار آسان‌تر از چیزیست که فکر می‌کنید. برای اثبات این موضوع من ده شغل که به صورت دور کاری می‌توانید انجام دهید را معرفی می‌کنم. ما در حال حرکت به سمت آینده‌ای هستیم که در آن اطلاعات، افراد و روابط قابل جابجایی هستند و برای کار کردن لازم نیست هر روز در ساعت مشخصی در جای مشخصی باشید. کار کردن از خانه جذابیت‌های خاص خودش را دارد. برخی مردم دوست ندارند در یک محیط عمومی کار کنند و حواسشان پرت شود. البته کار کردن از خانه سختی‌های مخصوص خودش را هم دارد. البته برخی مردم هم کار خود را به نوعی تنظیم می‌کنند که چند روز در هفته را از خانه و باقی روزها را در شرکت به کار خود ادامه دهند. در ادامه ده کار که به صورت دور کاری در منزل می‌توانید انجام دهید را معرفی می‌کنیم.

دور کاری در منزل و تولید محتوا برای دیگران

ما در عصر اطلاعات هستیم و این یعنی دنیا مشتاق اطلاعات و محتوای بیشتر است. اگر قدرت بیان و نویسندگی خوبی دارید ممکن است در این شغل موفق شوید. پیدا کردن جاهایی که به اطلاعات و محتوای روزانه احتیاج دارند خیلی سخت نیست. کافی است یکی از این جاها را پیدا کنید که نویسنده‌های زیادی استخدام می‌کنند و به صورت روزانه محتوا تولید می‌کنند. البته در انتخاب این شغل باید دقت کنید که در ابتدای شروع کارتان نباید انتظار حقوق بسیار بالا داشته باشید.

تولید محتوا

برای دیگران عکاسی کنید یا ویدیو بسازید

عکاس‌هایی که به صورت دور کاری در منزل کار می‌کنند درآمد بالایی دارند. البته این موضوع بستگی به مهارت آن‌ها هم دارد. عکاسی لزوما در داخل منزل انجام نمی‌شود و برخی مواقع باید منزل را ترک کنید. شما می‌توانید یک دوربین با کیفیت بخرید و سپس از طریق آموزش‌های آنلاین در سایت‌هایی چون یوتیوب به آموزش فنون عکاسی مشغول شوید. در صورت نیاز می‌توانید دوره‌های کلاس عکاسی هم بروید. شما می‌توانید به ساخت ویدیو هم مشغول شوید. وب‌سایت‌های زیادی محتوای ویدیویی تولید می‌کنند و از این رو احتیاج به کسانی دارند که امکانات لازم  برای ساخت ویدیو را داشته باشند. این ویدیوها می‌تواند یک تبلیغات باشد یا ویدیوی آموزشی یا هر نوع ویدیوی دیگری که این روزها در فضای مجازی دیده می‌شود.

وبلاگ بسازید

یکی از راه‌های نسبتا آسان و مطمئن برای کسب درآمد همیشگی این است که یک وبلاگ بسازید و مرتب آن را آپدیت کنید. وبلاگ شما می‌تواند درباره هرچیزی باشد. شاید بخواهید در وبلاگتان نقد موسیقی بنویسید یا لوازم خود دست ساز خود را به نمایش بگذارید. تنها کاری که باید کنید این است که در طول زمان برای خودتان مشتری‌های ثابت کسب کنید.

این مطلب را از دست ندهید:  یک کارآفرین موفق سه چیز را نباید فراموش کند

اگر بتوانید در ماه چند هزار بیننده کسب کنید سپس می‌توانید از این آمار بازدید ماهانه کسب درآمد کنید. مثلا می‌توانید در وبلاگ خود تبلیغات کنید، یا به سایت‌های دیگر لینک دهید. حتی می‌توانید قسمتی از سایت خود را پولی کنید و مشتریانتان برای دسترسی به آن قسمت مجبور شوند که اکانت خود را به صورت پولی ارتقا دهند.

وبلاگ

نقد بنویسید

هرکسی نظری دارد و هر کس می‌تواند یک منتقد شود. اگر دوست دارید نظرات خودتان را منتشر کنید و بقیه مردم هم از آن استفاده کنند می‌توانید از این راه کسب درآمد کنید. اگر نقدهایی که در سایت یا صفحه خود منتشر می‌کنید مطابق با نیازهای روز مردم باشد می‌توانید مشتری‌هایی پیدا کنید. برای مثال اگر به موسیقی علاقه دارید می‌توانید نقد موسیقی‌های روز را منتشر کنید. یا اگر به بازی‌های کامپیوتری علاقه دارید می‌توانید برای بازی‌های کامپیوتری که به بازار آمده‌اند نقد بنویسید. این کار را درباره هر کسب و کار و محصولی که بخواهید می‌توانید انجام دهید. مثلا صفحه‌ای برای نقد لوازم آرایشی بسازید.

مسئول وارد کردن داده‌ها بشوید

این شغل شاید زیاد به نظر رویایی نباشد اما همیشه وجود دارد و در آینده هم خواهد بود. اگر توانایی خاصی ندارید بهترین راه برای دور کاری در منزل ورود اطلاعات برای سایت‌های مختلف است. مثلا فرض کنید یک سایت فروشگاه آنلاین وجود دارد و هر روز باید لیست جدیدی از تخفیف‌ها و فروشگاه‌های جدید را وارد کند. برای این کار احتیاج به کسی است که این اطلاعات را به پایگاه داده وارد کند. برای این کار تبحر خاصی احتیاج نخواهید داشت.

ترجمه کنید

آیا بیش از یک زبان بلد هستید؟ وبسایت‌ها و شرکت‌های زیادی هستند که به کار ترجمه مشغول هستند و شما می‌توانید از منزل با آن‌ها کار کنید. اگر زبان بلد نیستید می‌توانید از طریق سایت‌ها و مراجع آنلاین به یادگیری زبان‌های جدید مشغول شوید تا توانایی‌هایتان را افزایش دهید. ترجمه یکی از کارهای آسان برای کسب درآمد است و افراد زیادی همواره به یک مترجم احتیاج دارند.

ویرایش و بازبینی محتوای دیگران

در کنار شغل تولید محتوا عده‌ای به ویرایش و بازبینی محتوای دیگران هم مشغول هستند. بسته به مهارت و تجربه‌‌هایتان می‌توانید به بازبینی و ویرایش نوشته‌های دیگران بپردازید. برای مثال بازبینی مقالات دیگران یا بازبینی مطالبی که روی یک وبسایت قرار است نمایش داده شود. این کار را به راحتی به صورت دور کاری در منزل می‌توان انجام داد.

دور کاری در منزل

بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی

قسمت بزرگی از تبلیغات محصولات و خدمات از طریق شبکه‌های اجتماعی در حال انجام است. برخی کارشان این است که در این شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام به تبلیغات خدمات و محصولات خود یا دیگری می‌پردازند. این کار احتیاج به استعداد خاصی ندارد و به مرور قابل یادگیری است. البته بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی با گشت و گذار عادی در آن‌ها فرق می‌کند اما در مجموع کار سختی نیست. شما می‌توانید محصولات خودتان (مثلا محصولات دست ساز) یا محصولات دیگران را تبلیغ کنید و از این طریق بازاریابی و کسب درآمد داشته باشید.

این مطلب را از دست ندهید:  با جدیدترین روش های بازاریابی دیجیتال آشنا شوید

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد و ابتدا باید در این زمینه کمی تجربه کسب کنید. اما ویدیوهای آموزشی آنلاین زیادی هستند که شما را در این راه یاری می‌کنند. اگر در این زمینه توانایی دارید می‌توانید برای شرکت‌های بسیاری طراحی گرافیک کنید. مثلا طراحی لوگو، پوستر تبلیغاتی، سربرگ و چیزهایی از این قبیل از منزل هم قابل انجام است و بسیاری از طراحان کارشان را به صورت دور کاری از منزل انجام می‌دهند. برای این منظور سایت‌های زیادی هم وجود دارد که می‌توانید آنجا عضو شوید و سفارش کار بگیرید.

برنامه نویسی

همانند طراحی گرافیک این کار هم احتیاج به مهارت و توانایی دارد اما با کسب توانایی لازم به راحتی می‌توانید به صورت دور کاری در منزل از این راه کسب درآمد داشته باشید. آموزش‌های آنلاین زیادی هستند که شما را در یادگیری زبان برنامه نویسی مورد نظرتان یاری می‌کنند. همچنین سایت‌های زیادی هستند که به صورت دور کاری در منزل به برنامه نویسان کار پیشنهاد می‌دهند.

اگر مطمئن نیستید که دور کاری در منزل مناسب شما است یا خیر می‌توانید مقاله ۶ علامتی که نشان می‌دهد دورکاری مناسب شما نیست را بخوانید. همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره نکات دور کاری به اینجا مراجعه کنید.

در نهایت یک خبر خوب برای دورکارانی که در خارج از کشور اقدام به فعالیت می‌کنند. خبر خوش برای شما دورکاران عزیز این است که شما به وسیله خدمات نقد کردن درآمد ارزی پیمنت۲۴ می‌توانید دریافتی‌های خود را از هر کشوری در ایران دریافت کنید. پس برای کسب درآمد از همین امروز شروع کنید.

نویسنده :
انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱