دسته بندی

کمپانی ویزا کارت، بزرگ‌ترین شرکت پرداخت خرده‌فروشی، جنگ خود در برابر پول نقد برای کسانی که کسب و کارهای کوچک راه‌اندازی می‌کنند، شدیدتر خواهد کرد.

تنها چهار ماه پس از آن که دادگاه عالی کسب و کارهای کوچک را محق تبلیغات با قیمت‌های کم‌تر برای مشتریانی که پول نقد می‌پردازند دانست، کمپانی ویزا کارت خبر از چالش «جامعه بدون پول نقد» داد که در آن، به کسب و کارهایی که پذیرش پول نقد را متوقف کنند در مجموع ۱۰۰۰۰ دلار پرداخت می‌شود.

مقاله‌های مرتبط:

کمپانی ویزا کارت هم مانند تمامی شرکت‌های ارائه دهنده کارت بانکی، از ایده جامعه بدون پول نقد استقبال می‌کند؛ زیرا این شرکت در هر زمانی که مشتری کارت بکشد، از کسب و کار کسری از هزینه‌ دریافت می‌کند. کسب و کارهای کوچک به‌ منظور تغییر این قانون شکایت کرده بودند، زیرا عقیده داشتند این قانون، آزادی بیان آن‌ها را نقض می‌کند.

کسب و کارهای کوچک - ویزا

آوین آروموگام، معاون ارشد رئیس مسائل اینترنت در کمپانی ویزا کارت، در ملاقات با کوین دوگان، خبرنگار نیویورک پست، از بیان نظر در مورد این پرونده خودداری کرد. با این وجود، وی اظهار داشت که این شرکت امسال گزارشی منتشر می‌کند که نشان می‌دهد چگونه کسب و کارهای نیویورکی می‌توانند با کنار گذاشتن پول نقد، روی هم رفته ۶/۸ میلیارد دلار در درآمد سالانه خود افزایش داشته باشند.

انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =

کانال تلگرام
فروش ویژه کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano S (کیف پول سخت‌افزاری برای ارز‌های دیجیتال)خرید انلاین
+