دسته بندی

واقعا کسی نیست که از پرداخت صورتحساب‌هایش خوشحال شود. با دیجیتالی شدن فرآیند پرداخت این امر برای مصرف کنندگان تا حد بسیار زیادی ساده‌تر شد. ویزا کارت سعی کرد به راه‌هایی تمرکز کند تا بتواند این فرصت را با کسب و کارهای کوچک تقسیم کند. به همین دلیل است که این کمپانی تصمیم گرفت با یک شرکت فناوری پرداخت به نام Viewpost قرارداد همکاری امضا کند تا دسترسی به کارت‌های اعتباری مجازی‌اش را گسترش دهد. به این ترتیب ویزا کارت مجازی که تا به حال بیشتر توسط شرکت‌های بزرگ استفاده می‌شد حالا در دسترس شرکت‌های کوچک نیز قرار گرفته است و از طریق این شبکه می‌توانند صورتحساب الکترونیکی صادر کنند، پرداخت انجام دهند و مدیریت نقدینگی در لحظه داشته باشند.

پرداخت آنلاین

به گفته مدیران ویزا کارت، همکاری با Viewpost به کسب و کارهای کوچک تا متوسط این امکان را می‌دهد تا به وسیله یک پرتال به ابزارهای جامع مدیریت مالی دسترسی داشته باشند. به این ترتیب کمپانی‌های مذکور می‌توانند با صرفه‌جویی در زمان و هزینه زندگی مشتریان را ساده‌تر کنیم.

کارت اعتباری مجازی به کسب و کارها اجازه می‌دهد پرداخت‌هایشان را با یک حساب کاربری کاملا امن انجام دهند و دیگر نگران خطرات استفاده از کارت‌های فیزیکی نباشند.

در حالی شرکت‌های بزرگ، سرمایه لازم برای پیاده‌سازی سیستم پرداخت مجازی را داشتند، که شرکت‌های کوچک‌تر به دلیل هزینه و زمان جرأت لازم برای تغییر سیستم مالی و حسابداری را پیدا نمی‌کردند.

به گفته مدیرعامل Viewpost ماکس الیسکو حالا این کار برای همه چه بانک‌ها و چه مشتریان بانک‌ها ساده‌تر شده است. با همکاری ویزا کارت و Viewpost هزینه‌های پیاده‌سازی و موانع فناورانه برای برقراری سیستم پرداخت مجازی که پیش از این برای شرکت‌های کوچک و متوسط مانع ایجاد کرده بود، برداشته شده است.

شرکت viewpost

آشیش سابادرا از بانک دویچه گفته است: گسترش خدمات پرداخت ویزا به کسب و کارهای B2B (business-to-business) یک حرکت هوشمندانه بود چرا که پیش بینی می‌شود حجم پرداخت‌ها به‌وسیله ویزا در سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۱۶۰ میلیارد دلار خواهد رسید که این رقم تقریبا دو برابر حجم پرداخت‌ها در سال ۲۰۱۵ است.

مقاله‌های مرتبط:

آلفرد کلی مدیرعامل ویزا کارت گفته‌است تمام فضای تجاری و انواع مختلف پرداخت‌ها و کسب و کارهای  B2B در رادار ما قرار دارند. ما هنوز به اندازه‌ای که انتظار داریم در این صنعت قوی نیستیم و باید هزینه و زمان بیشتری در این راه صرف کنیم. چیزی که ما واقعا به دنبال آن هستیم قرار گرفتن در موقعیت بهتر و قوی‌تر است.

الیسکو می‌گوید یکی از دلایل به وجود آمدن کارت‌های مجازی نگرانی و احتیاط صاحبان کسب و کار از فرستادن ایمیل و نامه و رد و بدل کردن دائمی اطلاعات کارت اعتباری با خریداران بود. اما اکنون خیلی ساده و امن می‌توانید شماره کارت خود را منتشر کنید و هیچ مشکلی هم به وجود نخواهد آمد. چرا که وقتی یک بار از شماره کارت اعتباری مجازی استفاده شود دیگر معتبر نخواهد بود و در واقع یک شماره کارت منحصر به فرد برای یک فروشنده و یک مقدار مشخص صادر می‌شود و ارزش بیشتری ندارد.

کارت اعتباری مجازی ویزا

کسب و کارها با هر اندازه‌ای می‌توانند به Viewpost ملحق شوند، حساب‌های بانکی خود را به صورت امن و بدون هزینه به تامین کنندگان و مشتریان خود متصل کنند و از خدمات ارسال صورتحساب نامحدود رایگان شبانه روزی بهره‌مند شوند.

Viewpost اذعان کرد هیچگونه حق اشتراکی برای پیوستن به شبکه ویزا کارت مجازی وجود ندارد و حق اشتراک با توجه به هر معامله و نوع روش پرداخت مورد نظر و تخفیف‌های مربوطه اعمال می‌شود.

نویسنده :
انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یازده =

کانال تلگرام
فروش ویژه کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano S (کیف پول سخت‌افزاری برای ارز‌های دیجیتال)خرید انلاین
+