‍‍
دسته بندی

در سال‌های اخیر، دورکاری رشد قابل توجهی داشته است و با توجه به آمار وزارت کار ایالات متحده، ۲۴ درصد افراد شاغل در سال ۲۰۱۵ تمام یا بخشی از کار خود را در خانه انجام داده‌اند. دورکاری و ادارات مجازی که در صنایع بسیاری متداول شده است، به‌خاطر ابزار هوشمند ردیابی زمان، پیام‌رسانی سریع و برنامه‌های همکاری باعث افزایش بهره‌وری و پاسخگویی شده است.
در این روش به خاطر کاهش هزینه‌های سربار مانند فضای اداری، تجهیزات و حتی اثاثیه اداری به شدت در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود. متاسفانه مدیریت هزینه‌ کارمندانی که به روش دورکاری کار می‌کنند، ممکن است فرآیند بسیار مشکلی باشد؛ چون رسید پرداخت به کارکنان باید پیگیری شود، هزینه‌ها باید تأیید شوند و چک‌های بازپرداخت به‌صورت دستی پردازش می‌شوند. اگر این شرایط برای شما آشنا به‌نظر می‌آید، بدین معنی است که زمان آن فرا رسیده که سازمان شما هم برای کارکنان خود کارت‌ های اعتباری مجازی در نظر بگیرد. در Emburse، برنامه مدیریت ساده هزینه‌های دورکاری را با داشتن کنترل کامل روی بودجه کارکنان دورکار ممکن می‌سازد.

کارت‌ های اعتباری مجازی این امکان را فراهم می‌کنند که بودجه و منابع مالی به سرعت به کارکنان تخصیص یابد. این کارت‌ها دقیقا مانند کارت‌های اعتباری معمولی کار می‌کنند و با استفاده از آن‌ها می‌توان به‌صورت آنلاین، از طریق تلفن یا از هر جای دیگری که مستر کارت پذیرفته می‌شود، خرید کرد. از آنجا که این امکان وجود دارد که صادرکننده کارت برای هر کارت بودجه مشخص کند، مدیریت کارآمد امور مالی نیروی کار از راه دور بسیار آسان‌تر می‌شود.

کارت‌ های اعتباری مجازی

 

۴ مزیت کلیدی استفاده از کارت‌ های اعتباری مجازی

در زیر به چهار مورد از مزایای کلیدی استفاده از کارت اعتباری مجازی پرداخته ایم:

قابلیت محدود کردن هزینه‌ها

کارت‌های اعتباری مجازی به صاحبان کسب و کار و مدیران، کمک می‌کنند هزینه‌های فردی کارکنان از راه دور را به مقدار دلار و دسته‌های تجاری مشخصی محدود کنند. این کار از ولخرجی‌های ماهانه که درمورد کارت‌های اعتباری شرکت‌های بزرگ شایع است را کاملا کاهش می‌دهد و مدیریت هزینه‌های دفاتر کار از راه دور به راحتی قابل کنترل و کاملا انعطاف پذیر می‌شود.

کارت‌ های اعتباری مجازی

قابلیت تخصیص بودجه

طبقه‌بندی خودکار هزینه‌ها، ردیابی خریدها توسط یک یا گروهی از کارکنان از راه دور را با حفظ کنترل کامل بر روی تخصیص بودجه و هزینه‌ها آسان می‌کند.

کاهش بهره، هزینه‌های بیش از حد مجاز و دیرهنگام

کارت‌ های اعتباری مجازی مرز هزینه‌های بهره، هزینه‌های بیش از حد مجاز و هزینه‌های دیرهنگامی‌ که در رابطه با کارت‌های اعتباری به‌وجود می‌آید را از بین می‌برند. علاوه بر این وجوه حساب تجاری شما را تا وقتی که از آنها استفاده نشده ترک نمی‌کنند و هیچ هزینه استردادی وجود نخواهد داشت.

کارت‌ های اعتباری مجازی

قابلیت مشاهده گزارش‌ها

داشبورد کاربرپسند مدیر، امکان مرور کامل بر تمام کارت‌های اعتباری مجازی صادر شده، گزارشات دقیق بر اساس تاریخ و مقدار خرید و گزینه‌های تجاری مختلف را تحت عنوان یک گزارش ساده ماهانه فراهم می‌کند.

این مطلب را از دست ندهید:  چگونه می‌توان کارت اعتباری فوری دریافت کرد؟

کارت‌ های اعتباری مجازی یک راه حل در حال تغییر برای سازمان‌هایی که نیاز دارند هزینه‌های اداری راه دورشان را به‌طور موثر مدیریت کنند، ارائه می‌کند. آن‌ها برای کسب و کارها کنترل کامل بودجه، انعطاف‌پذیری و یک سیستم مدیریت قوی همراه با قابلیت مشاهده زمان واقعی را فراهم می‌کنند. کارکنان هم از تسهیلات دریافت سریع وجوه در مواقع مورد نیاز بهره می‌برند و دیگر نیازی به نگرانی درمورد محدودیت‌های تجاوز از اعتبار و یا هزینه‌های دیرهنگام ناشی از دریافت‌های ازدست رفته نیست. اگر کسب و کار شما آماده به‌دست گرفتن کنترل هزینه‌های اداری از راه دور است و خواهان یک راه حل ساده برای مدیریت پرداخت منابع مالی هستید، همین امروز اقدام کنید. Emburse می‌تواند به سازمان شما در ساده‌سازی پرداخت‌های کارکنان و از بین بردن مرزهای مدیریت کارت‌های اعتباری سنتی که زمان و منابع را محدود می‌کند، کمک کند. این برنامه می‌تواند یک نسخه نمایشی زنده که راه حل کارت‌های اعتباری مجازی را نشان می‌دهد که می‌توانند کسب و کار شما را حمایت کنند و به پیشرفت آن کمک کنند، را نشان می‌دهد.

شرکت پیمنت ۲۴ یکی از مجموعه‌های قوی در حوزه ارائه خدمات مالی بین‌المللی است که در زمینه افتتاح حساب‌هایی نظیر حساب پی‌پال، وب‌مانی، افتتاح حساب بانکی بین‌المللی و… به شما خدمات ارزنده‌ای اعطا می‌کند. اگر در زمینه‌های اقتصادی مختلف دارای فعالیت‌های بین‌المللی گسترده‌ای هستید، می‌توانید از خدمات پیمنت ۲۴ در این زمینه بهره ببرید.

نویسنده :
انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱