‍‍
دسته بندی

در ۸ فوریه سنای ایالت آریزونا لایحه‌ای را تصویب کرد که به ساکنان آن ایالت اجازه می‌دهد تا مالیات‌های ایالتی را با کمک ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. لایحه شماره ۱۰۹۱ سنا ایالت آریزونا که راه را برای پرداخت مالیات با ارزهای دیجیتال باز می‌کند، ۱۰ ژانویه امسال معرفی شد و ۲۴ ژانویه توسط کمیسیون اقتصادی مجلس با ۴ رای در برابر ۳ رای به تصویب رسید. در ۸ فوریه این رای در صحن مجلس با ۱۶ رای مثبت، ۱۳ رای ممتنع و بدون رای منفی به تصویب رسید. این لایحه حالا به کنگره ایالتی برای رای‌گیری فرستاده شده است.

پرداخت مالیات با ارزهای دیجیتال

اولین شماره مجله ارزهای دیجیتال پیمنت۲۴

مجله پیمنت۲۴

اگر لایحه رای بیاورد، آریزونا تبدیل به اولین ایالت آمریکا خواهد شد که ارزهای دیجیتال را با مالیات تا سال ۲۰۲۰ خواهد پذیرفت. این لایحه به مالیات‌دهنده‌ها اجازه می‌دهد تا از شبکه‌های پرداختی مثل: بیت کوین، لایت کوین یا سایر ارزهای شناخته شده برای پرداخت استفاده کنند.

بر طبق این لایحه تمام مالیات‌ها، سودها و مجازات‌هایی که به شکل ارز دیجیتال دریافت می‌شود، ظرف ۲۴ ساعت باید به دلار آمریکا تبدیل شوند.

جف وینگر نماینده جمهوری خواه مجلس ایالتی آریزونا که پشتیبان این لایحه بوده می‌گوید:

هدف آنها از این لایحه، تبدیل این ایالت به مرکز فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال در آینده است.

او در ادامه می‌گوید:

یکی از هدف‌های لایحه این بود تا پیامی را به همه در آمریکا و احتمالا دنیا برسانیم که این ایالت در آینده تبدیل به مرکز فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال خواهد شد.

در سپتامبر ۲۰۱۷ شهر چیاسو در سوئیس هم چنین لایحه‌ای را به تصویب رساند تا دنباله‌روی شهر زوگ سوئیس باشد.

خرید و فروش بیت کوین

ما در پیمنت۲۴ دسترسی به خدمات خرید و فروش بیت کوین را برای شما سهولت بخشیده‌ایم، اما همانطور که در اطلاعیه درباره سرمایه‌گذاری روی بیت کوین به شما توصیه کردیم، به هیچ عنوان بدون شناخت کافی از بازار، در این عرصه سرمایه گذاری نکنید. مقالات وبلاگ پیمنت۲۴ تنها جنبه تحلیل و بررسی این حوزه را دارند و مطالب درج شده در آن اعم از پیش‌بینی یا سخن متخصصان، قطعی نیستند و جنبه تهییج یا ترغیب افراد به ورود به این بازار را ندارند؛ بنابراین هیچ مسئولیتی برای این مجموعه ایجاد نمی‌کنند. تنها هدف ما افزایش دانش و آگاهی در این زمینه است.

این مطلب را از دست ندهید:  بررسی Ledger Nano S ؛ آیا این کیف پول بهتر از TREZOR است؟

نویسنده :
انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱