‍‍
دسته بندی

شرکت ویزا ، در روز پنجشنبه که روز سرمایه‌گذار نیز بود، درباره رقابت مداومش با پول نقد، استفاده روز افزون از دبیت‌کارت‌ها و کاربرد نسل جوان از کارت‌های اعتباری، صحبت کرد. ویزا اولین مراسم سالگرد سرمایه گذاری خود در چهار سال گذشته را روز پنجشنبه برگذار کرد. در این مراسم ایده‌های جالبی در خصوص پرداخت‌های جهانی مطرح شد. سرمایه گذاران شرکت ویزا نسبت به نظام‌های نوظهور مختلف و توانایی ویزا برای سرمایه‌گذاری بر روی آن‌ها خوش‌بین هستند.

نکات برجسته مراسم روز سرمایه گذاری ویزا

در ادامه مقاله برخی از نکات برجسته مطرح شده در این مراسم را ذکر کرده‌ایم.

پایان دادن به استفاده از پول نقد، مدیر عامل شرکت گفت، جالب است که علی رغم پیشرفتی که در میزان پرداخت‌های اینترنتی داشته‌ایم، میزان پول نقد و چک بیشتر ار پنج سال گذشته شده است.

Ryan McInerney مدیر اجرایی ویزا اضافه کرد با وجود این اینکه ما و دیگر شرکت‌ها، بخش بزرگی از پرداخت‌های جهانی را به راه حل‌های الکترونیکی تبدیل می‌کنیم، اما نمی‌توانیم با روند کلی رشد اقتصادی و رشد هزینه‌ها هماهنگ شویم. اما شرکت به توانایی خود برای خنثی کردن پول نقد به عنوان یک رقیب اطمینان دارد، زیرا معاملات بیشتری به صورت آنلاین انجام می‌شوند. طبق ارزیابی ویزا ، ۴۳ درصد معاملات آنلاین با استفاده از ویزا کارت انجام می‌گیرند. اما تنها ۱۰ درصد تجارت‌ها اینترنتی هستند که این فرصت قابل ملاحظه‌ را به وجود می‌آورد.

فراتر از خرید، مردم از دبیت‌کارت برای خرج کردن پول استفاده می‌کنند. مدیران ارشد Visa Direct را، پیشنهاد دادند. Visa Direct به مردم یا شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا پول را به دبیت کارت‌ها واریز کنند. McInerney گفت: این گزینه‌ای است که برای شرکایی مانند Lyft و Square جذاب است. زیرا استفاده از همان اپراتور، صرف نظر از محلی که می‌خواهند پول را بفرستند، بسیار آسان است.

 ویزا

رانندگان Lyft و شرکت‌های تجاری کوچک Square می‌توانند بلافاصله از طریق دبیت‌کارت به پول خود دسترسی داشته باشند و ویزا می‌تواند بخشی از این تراکنش‌های مالی را انجام دهد. در سه ماه دوم، کسب و کار در مقایسه با سال پیش، ۶۵ درصد رشد کرده بود.

رشد کردن، رشد نیمی از کل کارت‌های ایالات متحده در پنج سال آینده در قشر بالای ۶۰ سال بود که بسیار قابل توجه است. اما شرکت فکر می‌کند که با نسل جوان (متولدین ۱۹۸۰ به بعد) هم می‌تواند شانس خوبی داشته باشد. طبق گفته Oliver Jenkyn رئیس شعبه ویزا در آمریکای شمالی، نسل‌های جوان‌تر دبیت‌کارت را به کارت اعتباری ترجیح می‌دهند، زیرا اعتبار مالی کمی دارند و یا نمی‌خواهند که از کارت اعتباری استفاده کنند. اما نسل‌های مسن‌تر، کارت‌های اعتباری که والدینشان به کار می‌بردند، را استفاده می‌کنند و شرکت از نسل جوانتر انتظار دارد خودشان انتخاب کنند. افراد جوان به طور کلی به کیف پول‌های تلفن همراه گرایش دارند و بعید است که نظر خود را در مورد استفاده از محصولات ویزا تغییر دهند.

این مطلب را از دست ندهید:  راهکارهای مسترکارت برای حمل و نقل را بشناسید

سرمایه گذاران جلسه را هیجان زده ترک کردند. سهام ویزا در معاملات روز جمعه ۱۵ درصد افزایش یافت. ظاهرا سرمایه گذاران در مورد فرصت‌های دراز مدت ویزا هیجان زده هستند. بعد از این که شرکت اولین مراسم روز سرمایه گذاری خود در چهار سال گذشته را برگذار کرد، سهام آن افزایش پیدا کرد.

شرکت پیمنت ۲۴ یکی از مجموعه‌های قوی در حوزه ارائه خدمات مالی بین‌المللی است که در زمینه افتتاح حساب‌هایی نظیر حساب پی‌پال، وب‌مانی، افتتاح حساب بانکی بین‌المللی و… به شما خدمات ارزنده‌ای اعطا می‌کند. اگر در زمینه‌های اقتصادی مختلف دارای فعالیت‌های بین‌المللی گسترده‌ای هستید، می‌توانید از خدمات پیمنت ۲۴ در این زمینه بهره ببرید.

نویسنده :
انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱