چگونه از خاصیت عبارت عبور استفاده کنیم

پیشنهاد ما این است که از پین فعلی خود برای حساب‌های کاربری روزانه‌ استفاده کنید و از پین جایگزین برای حساب‌های کاربری ذخیره شده‌ای که با آن‌ها تراکنش‌های مهم‌تر خود را انجام می‌دهید استفاده کنید. با این کار نه تنها سید پشتیبان شما توسط عبارت عبور محافظت می‌شود، بلکه پین جایگزین شما نیز یک حساب کاربری واقعی است که با آن تراکنش‌های واقعی انجام می‌دهید. این کار در یک سناریو انکار معتبر بسیار مفید واقع خواهد شد.

نکات امنیتی پین جایگزین و دسترسی فیزیکی

اگر در یک بازه زمانی از یک پین برای محافظت از حساب کاربری در مقابل حملات  استفاده می‌کنید، می‌توانید از آن برای بروت فورس *(brute force) کردن پین دیگر استفاده کنید.

* brute force attack در رمزنگاری شامل این می‌شود که یک حمله‌کننده با امتحان پسووردها و عبارت عبورهای متعدد تلاش می‌کند تا در نهایت پسوورد صحیح را حدس بزند تا به حساب کاربری شما دسترسی پیدا کند.

شمارشگر با هر ورودی پین دوباره تنظیم می‌شود و هر دو پین از یک شمارشگر در firmware کنونی استفاده می‌کنند. در صورتی که این اتفاق برای شما رخ داد باید سریعا دارایی‌های خود را به یک حساب دیگر روی یک Seed متفاوت منتقل کنید.

نکات بالا به منظور امنیت بیت کوین و حساب‌های شما در کیف پول لجر معرفی شدند. در صورتی که قصد خرید لجر نانو اس را داشته باشید می‌توانید با قیمت ویژه‌ای به مدت محدود از پیمنت۲۴ این کیف پول همه فن حریف را خریداری کنید.