‍‍
دسته بندی

وب‌سایت بریتانیایی Blockchain.com که کیف پول دیجیتال برای کاربران خود ارائه می‌کند اعلام کرد که یک بستر سرمایه‌گذاری (BPS) ایجاد کرده است. بلاک چین  مدعی است که این بستر سرمایه‌گذاری جدید، امنیت و دسترسی بی‌نظیر را به بازارها، خدمات و تحقیقات برای موسسات مالی، کسب‌وکارهای خانوادگی و سرمایه‌گذارهای خرد فراهم می‌کند. پیتر اسمیت موسس این وب‌سایت می‌گوید که این بستر سرمایه‌گذاری امنیت کامل را فراهم می‌کند. او می‌افزاید:

“BPS به مشتری‌ها این امکان را می‌دهد که روی دارایی‌های دیجیتال با خیال راحت و امنیت کامل سرمایه‌گذاری کنند”.

BPS ابزارهای مختلفی برای معامله و تحقیق مثل: بازار خارج از بورس (OTC)، سیستم هوشمند مدیریت (OMS)، پورتفولیو شخصی‌سازی‌شده، شاخص‌های ریسک و دسترسی به تیم تحقیقات رمزنگاری دانشگاه کمبریج را فراهم کرده است. خدمات بازار خارج از بورس(OTC) نیز از طریق تیمی از کارشناسان بانک‌های گلدمن ساکس، جی‌پی مورگان و UBS مدیریت می‌شود.

آنها همچنین آدرس وب‌سایت خود را از Blockchain.info به Blockchain.com تغییر داده‌اند.

بستر سرمایه‌گذاری موسسات مالی

این وب‌سایت که در سال ۲۰۱۱ آنلاین شد یکی از محبوب‌ترین کیف‌های پول ارز دیجیتال را با بیش از ۲۵ میلیون عضو و ۲۰۰ میلیارد دلار سرمایه از ۱۴۰ کشور دنیا در اختیار دارد. در ابتدا این وب‌سایت به ارائه آمارهای مربوط به تراکنش‌های بیت‌کوین می‌پرداخت و در ادامه کیف پول بیت‌کوین، بیت‌کوین کش و اتریوم را ارائه کرد.

اوایل امسال این وب‌سایت اعلام کرد که می‌خواهد بستر معاملاتی بیت‌کوین را برای ۲۲ ایالت آمریکا ارائه کند. آنها خدمات جدیدی مثل: خدمات معاملاتی اتریوم و بیت‌کوین کش را به مشتریان آمریکایی خود ارائه می‌کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  حضور آمازون و مایکروسافت در بلاک‌چین ؛ از اکوسیستم متمرکز به غیر متمرکز

نویسنده :
انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱