دسته بندی

چیزی تا نو شدن سال باقی نمانده است. نوروز می‌آید و همه ما در کنار سفره هفت‌سین با آرزوی خوش، انتظار سالی جدید همراه با اتفاقات خوب را می‌کشیم. پیمنت۲۴ هم برای همه همراهان گرامی که در طول این ۸ سال همواره همراه ما بوده‌اند آرزوی سالی زیبا همراه با اتفاقات خوشایند را دارد. سال ۱۳۹۵ با تمام اتفاقت خوب و بد فردا به پایان می‌رسد و سالی جدید با فرصت‌ها و هیجانات نو از راه می‌رسد.

اطلاع از ساعات کاری پیمنت۲۴ در نوروز ۱۳۹۶

در سالی که گذشت همکاران جدیدی برای ارائه خدمات جدیدتر و با کیفیت‌تر به مجموعه ما اضافه شدند و حالا خانواده پیمنت۲۴ بزرگ‌تر از قبل شده است. در سال ۱۳۹۵ افتتاح صرافی ستاره سهیل برای ارائه هر چه بهتر خدمات پرداخت ارزی به شما عزیزان میسر شد. بزرگ‌تر شدن این خانواده موجب شد تا ارائه خدمات ویژه و منحصر به فردی مثل افتتاح حساب Payoneer یا افتتاح حساب‌های دولوپر اپل مثل Apple Enterprise ممکن باشد، که این خدمات پس از انجام تحقیقات طولانی، با پشتیبانی مناسب در کنار سایر خدمات ویژه و همچنین خدمات سابق پیمنت۲۴ به شما عزیزان ارائه می‌شوند.

پیمنت۲۴ برای همه عزیزان آروزی نوروزی زیبا و سالی سرشار از شادی و موفقیت دارد. امیدواریم در سال جدید بتوانیم همچنان با ارائه راهکارهای نوین، کمبودهایی را که در جامعه در راستای پرداخت‌های آنلاین ارزی و بین‌المللی وجود دارد شناسایی کرده و بتوانیم راهکاری مناسب و مطمئنی برای هر کدام از آن‌ها ارائه بدهیم. همراهی شما عزیزان در این سال جدید ما را در ارائه چنین خدماتی مصمم‌تر از پیش خواهد کرد و قوت قلب ما در ادامه این راه پرفراز و نشیب است.

اعضای پیمنت۲۴ دوست داشتند امسال هر یک از زبان خودشان برای شما آروزی نوروزی زیبا و سالی پیروز داشته باشند.

تبریک سال نو از طرف اعضای پیمنت۲۴

 

سهیل شهیدی

سهیل شهیدی، مدیرعامل

نوروز بهانه‌اى است براى نو شدن، تغییر نوع نگاه به زندگى با بهره‌جویى از تجربیات تلخ و شیرین گذشته. امیدوارم در سال جدید هر روزتان سرشار از انرژى، سلامتى و شادى در کنار عزیزانتان باشد.

وحید والی

وحید والی، رییس هیئت مدیره

اسفند ماه خاصی است، شور و شعفش زیاد است و غوغایش هم بیشتر. با یک پایان ناب ناگهان آن همه غوغا فروکش می‌کند و بهار با همه زیبایی‌هایش فرا می‌رسد. همراهان گرامی در آستانه این تحول بزرگ تبریکات فراوان ما را به مناسب نوروز باستانی پذیرا باشید. امیدواریم در سال جدید نیز افتخار همراهی شما را داشته باشیم و با ارائه سرویس‌های با کیفیت لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانیم.

میثم علائدینی

میثم علا‌الدینی، مدیر دفتر تهران

ای کاش که هر لحظه بهاری باشی / هر روز پر از امیدواری باشی
سال نو مبارک

مصطفی معماری‌زاده

مصطفی معماری‌زاده، مدیر دفتر اصفهان

فرارسیدن نوروز و سال نو را شادباش می‌گویم. امیدوارم که از عملکرد بنده و همکارانم در سال گذشته راضی بوده باشید. برایتان تندرستی و نیکروزی، در سال نو آرزو دارم.
باشد که سالی سرشار از شادی و کامروایی داشته باشید.

امین صبوری

امین صبوری، مدیر دفتر مشهد

به نام خداوندی که زیباست و زیبایی را دوست دارد، به نام خدای بهار. فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید، بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد.

افشار جوکار

افشار جوکار، مدیر اجرایی

با آرزوی سالی خوش، فرارسیدن نوروز باستانی و سال نو را به همه عزیزان شادباش می‌گویم.

پویا میرابیان

پویا میرابیان، دفتر شیراز

دومین بهار پیمنت بیست و چهاری من نزدیک شد، هرآنچه که بود برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد و برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد. خوشبختانه سالی دیگر با موفقیت و دست آوردهای جدید گذشت، روزهایتان بهاری و بهارتان جاودانه باد.

حسن کشاورز

حسن کشاورز، دفتر شیراز

شادمانیم از سالی که سپری شد و امیدواریم به سالی که پیش رو است. برای شما آرامش، سلامتی و موفقیت در سال نو آرزومندم.

مهدی معصومی

مهدی معصومی، دفتر شیراز

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است. آینده‌ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. ای خدای دگرگون کننده دل‌ها، حال ما را به بهترین حال دگرگون کن. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندم.

سعید نیکزاد

سعید نیکزاد، مدیر بخش پشتیبانی

‎سال نو می‌شود، زمین نفسی دوباره می‌کشد، شکوفه‌ها لبخند می‌زنند و پرنده‌‌ها به آشیانه باز می‌گردند و در این رویش سبز، زندگی جریان می‌یابد. تبریک و شادباش فراوان ما را به مناسبت فرارسیدن نسیم روح بخش نوروز پذیرا باشید. سالی دیگر با افتخار پذیرای حضور گرمتان بودیم و امیدواریم در سال جدید نیز با امکاناتی بیشتر و خدماتی بهتر در کنار شما باشیم.

امید بردبار

امید بردبار، دفتر شیراز

نو بهار است در آن کوش که خوشدل باشی / که بسی گل بدمد باز تو در گل باشی. فرارسیدن بهاری دوباره شاد باش. با آرزوی بهترین ها در سال جدید.

علیرضا یادگار

علیرضا یادگار، دفتر شیراز

عطر نرگس، رقص باد. نغمه شوق پرستوهای شاد. خلوت گرم کبوتران مست. نرم نرمک میرسد اینک بهار. خوش به حال روزگار. سال نو مبارک

پاک نیت

سارا پاک نیت، دفتر شیراز

دوست داشته باشید و زندگی کنید ، زمان همیشه از آن شما نیست. سال نو مبارک

شفیع‌پور

هدیه شفیع‌پور، دفتر تهران

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد.

میلاد تازیکه

میلاد تازیکه، دفتر تهران

سال جدید پر از صلح و دوستی، پر از معجزه و پر از خیر و برکت برای تمام مردم سرزمینم باشد و همه ما در محاصره عشق خدا باشیم.

امیر حقیقی

امیر حقیقی، دفتر تهران

فرا رسیدن نوروز باستانی و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را صمیمانه تبریک عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و کامیبایی را برای شما عزیزان از درکاه خداوند سبحان آرزومندم.

نیک‌رفتار

سونا نیک‌رفتار، دفتر تهران

بهار همیشه بهانه آغاز است . آغاز یک روز نو و روزگار نو . زمانی برای الهام گرفتن از طبیعت ، سبز شدن و تازه شدن . فصلی برای جوانه زدن در میان یخبندان های روزگار . بهانه بهار را قدر بدانیم و همراه با آن تازه شویم. تازه شدنتان مبارک.

موسوی-خواه

هانیه موسوی‌خواه، دفتر تهران

شاید خداوند صحرا را آفرید تا با دیدن نخل لبخند بزنیم. سال نو مبارک. با یک دنیا آرزوی بهترین.

اسدپور

محمد جواد اسدپور، مدیر فروش و بازرگانی

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و ایده های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندم.

فرهاد خوارزمی

فرهاد خوارزمی، دفتر شیراز

نوروز؛ نو شدن طبیعت است و کهنه شدن آدمی. طبیعت بوی تازگی می‌گیرد و آدمی رنگ کهنگی، کهنه در چروک رخسار و کهنه کار در راستی یا کاستی. نوروزتان پیروز

ابراهیم معتمد

ابراهیم معتمد، دفتر شیراز

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده، و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند برای شماعزیزان مسئلت می‌نمایم.

پریسا عبادی

پریسا عبادی، دفتر تهران

لحظات از آن توست؛ آبی، سبز، سرخ، سیاه، سفید، رنگ‌هایی را که بایسته است بر آن‌ها بزن. روزهایت رنگارنگ، سال نو مبارک.

مریم والی

مریم والی، دفتر شیراز

زندگی همهمه ی مبهمی از رد شدن خاطره هاست. هرکجا خندیدیم زندگی هم آنجاست! لبتان خندان سال نو مبارک.

ساجده هاشمی

ساجده هاشمی، دفتر شیراز

بر آمد بهاری دیگر مست و زیبا و فریبا، چون دوست، سبدی پیدا کن، پر کن از سوسن و سنبل که نکوست، همره باد بهاری بفرست: پیک نوروزی و شادی بر دوست.

ابوذر غفاری

ابوذر غفاری، مدیر تیم توسعه

پیام نوروز این است: دوست داشته باشید و زندگی کنید. زمان همیشه از آن شما نیست. انشالله این نوروز را با عشق و سلامتی آغاز کنید.

سعید هوشیار

سعید هوشیار، برنامه‌نویس

و انتهای این قصه سرد و سفید، همیشه سبز خواهد بود. تا رسیدن سال نو چیزی باقی نمانده، نوروز پیروز

مهرسا پاکدامن

مهرسا پاکدامن، برنامه‌نویس

گندم‌های هفت سین به گندم‌های آسیاب گفتند: قصه ما گرچه نان نداشت اما پایانی سبز داشت، پایان امسالت سبز باد! نوروز ۹۶ مبارک

سینا میاندشتی

سینا میاندشتی، برنامه‌نویس

اگر چه یادمان می‌رود که عشق تنها دلیل زندگی است، اما خدا را شکر که نوروز هر سال این فکر را به یادمان می‌آورد. پس نوروزت مبارک که سالت را سرشار از عشق کند.

حامد اسلام‌دوست

حامد اسلام‌دوست، دفتر تهران

سعادت، سخاوت، سربلندی، سرزندگی سروری، سلامتی و سرور، هفت سین سفره زندگیتان باشد. نوروز ٩۶ مبارک

پریسا جاوید

پریسا جاوید، تولید محتوا

روزگارتان به سبزی نوروز، دلتان همیشه به شادی لحظه تحویل سال. امیدوارم در سال جدید یک قدم به خواسته‌هایتان نزدیک‌تر شوید. نوروزتان پیروز

بهداد خسور

بهداد خسور، تولید محتوا

در جغرافیای ما نوروز نوید آمدن گل و سبزه است. امیدوارم سال جدید برای همه نوید دوستی و زیبایی به همراه داشته باشد و لحظه به لحظه‌تان به زیبایی زیباترین روزهای بهاری سپری بشود. و پایان سال وقتی به گذر آن نگاه می‌کنید، شادی و خاطرات زیبا از نگاهتان بگذرد. نوروزتان پیروز، ۹۶تان زیبا

نویسنده :
انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۵
مطالب مرتبط

دیدگاه ها (4)

 1. سلام
  منم به نوبه ی خودم سال تو رو شادباش میگم به مجموعه پیمنت ۲۴ و تشکر ویژه ای از تیم پشتیبانی بابت راهنمایی های ارزنده و حوصله ای که به خرج میدن کل مجموعه فوق العادس اما نظر شخصی من اینه که پاسخگویی خوب پشتیبانا رضایت من نوعی رو تونسته جلب کنه دس خوش
  با ارزوی موفقیت های روز افزون

 2. سلام
  بهترین شادباش ها تقدیم به بهترین ها.
  مطمئنا اگر payment24 نبود نمی توانستم بدون دغدغه درآمد ارزی ام را نقد کنم.

 3. باسلام
  از زحمات تمام دوستان عزیزم درمجموعهpayment24 طی سال ۹۵ وهمچنین سالهای قبل نهایت تشکر وقدردانی رادارم خصوصا دفتر تهران سرکارخانم هدیه شفیع پور وسرکارخانم پریسا عبادی که بیشترسفارش های من توسط این دو دوست عزیزپیگیری وانجام میشدوسایردوستان گرامی.
  آرزوی سالی شادشاد همراه با سلامتی وموفقیت برای تمام دوستان دارم.

 4. سلام
  payment24 برترین سایت برای نقد کردن درآمد ارزی هستش
  منم عید باستانی نوروز رو به همه دوستان در payment24 تبریک میگم
  با آرزوی بهترین ها برای شما.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 6 =

کانال تلگرام
فروش ویژه کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano S (کیف پول سخت‌افزاری برای ارز‌های دیجیتال)خرید انلاین
+