دسته بندی

امروز هشتمین سال فعالیت مجموعه پیمنت ۲۴ می باشد. هشت سال پیش در چنین روزی پیمنت ۲۴ با ثبت یک دامین فعالیتش آغاز گشت و پس از ۴ سال با تاسیس اولین دفتر خود در تهران این فعالیت شکل رسمی تری به خود گرفت و سپس با بکارگیری نیروهای جدید و متخصص فعالیت خود را گسترش داد. اکنون به لطف خدا و آمارهای موجود پیمنت ۲۴ بهترین سایت در زمینه ارائه خدمات مالی بین المللی در ایران بشمار می رود. از آغاز فعالیت پیمنت ۲۴ تاکنون یکی از مهم ترین اولویت ها و شعارهای اصلی ما رضایتمندی مشتریان و سرویس دهی عالی به آنها بوده است. قطعا در هر کسب و کاری مشتری ناراضی نیز وجود دارد و این امری اجتناب ناپذیر است ، خصوصا در کسب و کار ما که در پشت پرده آن مشکلات و درگیری های زیادی بواسطه تحریم های بین المللی وجود دارد و گاهی اوقات مشکلاتی رخ می دهد که واقعا از کنترل ما خارج است اما همیشه این اطمینان را به مشتریان داده ایم که هدف این مجموعه تلاش برای رفع موانع و همراهی با مشتریان تا حل مشکل می باشد.

از طرفی خدا را بسیار شاکریم که توانسته ایم بواسطه خدمات خود برای قشر بسیاری از افرادی که در ایران با بازار خارج کشور بصورت انفرادی/تیمی در ارتباط هستند شرایطی را فراهم کنیم تا بتوانند با خیالی آسوده به صادرات محصولات و خدمات خود به بازارهای بین المللی بپردازند و از این طریق برای خود و سایر افراد اشتغال زایی نمایند. این یکی از بزرگترین افتخارات ماست که طی ۸ سال فعالیت خود توانسته ایم میلیون ها دلار بواسطه تخصص جوانان ایرانی برای کشور ارز آوری داشته باشیم و بطور مستقیم/غیرمستقیم برای هزاران نفر در ایران ایجاد شغل نماییم.

حال به مناسبت هشتمین سال فعالیت ، مشابه سالیان گذشته مراسمی را تدارک دیده ایم تا بتوانیم در کنار مشتریان خود تولد ۸ سالگی را جشن بگیریم. این مراسم در روز پنج شنبه مورخ ۹ دی در شهر شیراز برگزار می گردد. لذا آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند در این مراسم شرکت کنند تقاضا داریم درخواست خود را از طریق سایت به ما اطلاع دهند تا همکاران ما سایر هماهنگی های لازم را با آنها انجام دهند.

انتشار نسخه iOS و اندروید پیمنت ۲۴

انشاالله همزمان با مراسم جشن ۸ سالگی پیمنت ۲۴ به کمک دوستانمان در گروه سیب از دو نسخه موبایل سایت نیز رونمایی خواهد شد و پس از آن مشتریان میتوانند با نصب آن روی موبایل خود راحت تر از گذشته نسبت به ثبت سفارش و پیگیری درخواست های خود اقدام کنند.

کاهش چشمگیر نرخ ارز یورو و پوند

ما همیشه در تلاشیم تا بتوانیم نرخ تمام شده ارزهای مختلف را برای مشتریان پایین نگه داریم. یکی از مشکلاتی که در گذشته برای دو ارز یورو و پوند داشتیم این بود که مجبور بودیم پرداخت آنها را با ارز دلار انجام دهیم و چون نرخ تبدیل دلار به ارزهای دیگر در پی پل یا ویزا کارت ها بالا بود در نهایت نرخ تمام شده برای مشتریان گران تمام میشد. اما اکنون بواسطه افتتاح حساب در اروپا و انگلیس توانستیم منابع یورو و پوند را نیز تامین نماییم. از این پس میتوانید این دو ارز را با نرخ بسیار پایین تری نسبت به گذشته از ما تهیه نمایید.

انجام پرداخت در سایت های امریکایی

در بسیاری از سایت های امریکایی پرداخت باید حتما با یک کارت بانکی امریکایی با آدرس معتبر صورت پذیرد وگرنه آن پرداخت رد می شود. از آنجایی که ما در امریکا دارای شرکتی ثبت شده هستیم لذا از این بابت هیچ مشکلی بابت این نوع از پرداخت ها نداریم و میتوانیم این پرداخت ها را برای مشتریان خود انجام دهیم.

نویسنده :
انتشار : ۶ دی ۱۳۹۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دو =

کانال تلگرام