‍‍
دسته بندی

سامانه حمل‌ونقل هوشمند با به‌کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم حمل‌ونقل را بهبود بخشیده است. مهندسین حمل‌ونقل با همکاری متخصصین رشته‌های الکترونیک، مخابرات و ارتباطات، سیستم‌های هوشمند حمل‌ونقل را به وجود آورده‌اند. سیستم‌هایحمل‌ونقل عمومی در سراسر جهان بسیار متفاوت هستند. سیستم‌های فروش بلیط و اطلاعات مسیر، اغلب گیج‌کننده بوده و به‌ندرت برای کاربر مناسب است. اما کارت اعتباری مسافر را قادر می­سازد تا به‌راحتی با قطار یا اتوبوس سفر کند. این ایده خدمات مستر کارت است تا با این سیستم پرداخت، مردم در هر جای شهر و یا کشور که باشند به سهولت می‌توانندرفت‌وآمد کنند.

استقبال از پرداخت هوشمند توسط خدمات مستر کارت

در بیش از ۸۰ شهر در سراسر جهان، مسافران قادر هستند برای رفت و آمد با قطار و اتوبوس با این کارت در ترمینال، بلیط خود را پرداخت کنند.  همچنین برای کاربرانی که ترجیح می­‌دهند با استفاده از گوشی‌های هوشمند خود به عنوان یک ابزار پرداخت هوشمند استفاده کنند، این ویژگی برای آن‌ها امکان‌پذیر است. دارندگان مستر کارت این امکان را دارند تا به جای انتظار در صف طولانی بلیط، بلیط خود را خریداری کنند.

خدمات مستر کارت

پرداخت هوشمند در شهرهای بزرگ جهان توسط خدمات مستر کارت

در حالی که هر شهری دارای ویژگی‌های خاص خود است، در حال حاضر تقریبا همه جا تراکم بالای ترافیک و آلودگی بیداد می‌کند. از این رو به منظور کاهش این معضلات، مسافران را به جای استفاده از خودروی شخصی، به سیستم‌های بزرگ حمل و نقل عمومی ترغیب کردند. لندن، شهری با یکی از بزرگ‌ترین سیستم­‌های حمل و نقل عمومی در جهان است؛ این پرداخت هوشمند مستر کارت در سال ۲۰۱۴ در آنجا معرفی شد. به شکل باور نکردنی ۴۰ درصد از سفرهای روزانه مسافرین، توسط سیستم پرداخت انجام گرفت. تمام خطوط رفت و آمد راه آهن در نیویورک به گونه‌ای است که مسافران می‌توانند بلیط خود را به صورت مستر بازگردانند.

 

خدمات مستر کارت

در آسیا، سنگاپور اولین شهری است که سیستم پرداخت بلیط به این صورت انجام گرفت. تکنولوژی مستر کارت کمک می‌کند تا پرداخت بلیط بدون تماس، خیلی سریع صورت بگیرد. استراتژی این سبک زندگی هوشمند، تقاضا را روز به روز بیشتر کرده است؛ زیرا علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، برای مشتریان خود ارزش بیشتری قائل می­‌شود.

اثرات بلند مدت خدمات مستر کارت چیست؟

پرداخت بلیط به وسیله تلفن همراه علاوه بر سهولت، باعث ایجاد جذابیت برای هر سیستم حمل و نقل عمومی می‌شود. سیستم‌های حمل و نقل به مدت طولانی در تلاش بودند راه را آسان تر کنند. این راه حل برای مسافران جهت پرداخت کرایه، زندگی را تنها برای مشتریان مستر کارت راحت‌تر نکرده است، بلکه مسافران بی­‌شمار دیگری هم در سیستم حمل و نقل از آن بهره‌مند خواهند شد.

خدمات مستر کارت

این یک سیستم منحصر به فرد برای مشتریان خدمات مستر کارت است. ویزا کارت، امریکن اکسپرس، و دیگر ارائه‌دهندگان سیستم پرداخت مدت طولانی است که می‌خواستند برای استفاده مشتریان از خدمات خود، راه را آسان‌تر کنند. این زمان است که نشان خواهد داد که این سیستم پرداخت، حمل و نقل عمومی را جذاب‌تر می‌کند یا خیر.

این مطلب را از دست ندهید:  با مستر کارت روش های جدید پرداخت را تجربه کنید

، کارشناسان ما در پیمنت۲۴ آماده راهنمایی و پاسخ‌دهی به شما هم‌وطنان عزیز هستند. همچنین با استفاده از خدمات پرداخت با ویزا کارت می‌توانید کلیه پرداخت‌ها یا رزرو آنلاین هتل‌ها و پرداخت هزینه‌های گرفتن وقت سفارت  را به آسانی انجام دهید. رزرو آنلاین پرواز و ارسال و دریافت پول از خارج از کشور از دیگر خدماتی است که برای مهاجران و مسافران عزیز فراهم شده است.

نویسنده :
انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۷
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱