‍‍
دسته بندی

کمیسیون خدمات مالی FSC که بالاترین نهاد نظارت کره جنوبی است به بازرسی صرافی ها در کره جنوبی اقدام کرده است که هدف آن گسترش بیشتر این تحقیقات است.

کیم یون بوئم مدیر این کمیسیون، تمام نهادهای نظارتی بین‌المللی را به اجرای سیاست‌های مالی هماهنگ در این زمینه فرا می‌خواند.

بازرسی صرافی ها در کره جنوبی و نظارت روی حساب‌های بانکی

با فراخوان قبلی کمیسیون نظارت مالی کره جنوبی FSS، کمیسیون خدمات مالی کره FSC در حال بررسی حساب‌های بانکی متعلق به صرافی‌های کره جنوبی در رابطه با نقض قوانین ضد پولشویی AML و سایر قوانین ضد کلاه‌برداری است. بنا به گزارش‌ها هدف اصلی این تحقیقات، بازرسی صرافی ها در کره جنوبی است که از بزرگ‌ترین صرافی کره یعنی Bithumb آغاز خواهد شد.

بازرسی صرافی ها در کره جنوبی

کیم یون بوئم اشاره کرده با وجود اتفاقاتی که رخ داده، اما این کمیسیون مخالف استفاده از بلاک چین در صنعت بانکداری و خدمات مالی نیست.

او همچنین از ضرورت همکاری بین المللی برای نظارت روی بازار ارز دیجیتال هم گفت. او می‌افزاید:

ما شاهد رشد پیوسته فناوری بلاک چین به لطف بهبود عملکرد آن هستیم. از آنجایی که این فناوری قابلیت آن را دارد تا بازار سهام را تغییر دهد نهادهای نظارتی در سراسر دنیا باید به چالش‌های پیش‌رو، پاسخ دهند.

در ۶ ماه می، یون سوک هئون مدیر جدید کمیسیون نظارت مالی کره جنوبی FSS نسبت به ارزهای دیجیتال موضع موافقی را گرفت و ادعا کرد که سازمان او مسئول بهتر کردن اوضاع بازار ارزهای دیجیتال و بلاک چین است.

اوایل این هفته، پلیس کره جنوبی تحقیقاتی را در مورد یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌ها کره یعنی Upbit به خاطر کلاه‌برداری آغاز کرد.

این مطلب را از دست ندهید:  حمله ۵۱ درصد چیست و چطور صورت می گیرد؟

نویسنده :
انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱