‍‍
دسته بندی

یک شرکت تایوانی که از شرکت‌های زیر مجموعه مایکروسافت است با دو شرکت چینی در زمینه ایجاد بستری برای توسعه بلاک چین سازمانی به شراکت می‌پردازد.

مجموعه مایکروسافت

مجموعه مایکروسافت با استفاده از بستر خدمات ابری آژور بستری را برای خدمات بلاک چین شرکت چینی Binary فراهم می‌کند. این شراکت ۳ طرفه تلاش دارد تا با تمرکز روی ناحیه آسیا و اقیانوسيه صنایع مختلفی مانند: مالی، فروش اینترنتی و سرگرمی را تغییر دهد.

سون جیکانج مدیر کل این شرکت تایوانی که به مجموعه مایکروسافت تعلق دارد، اعلام کرده است که به توانایی مجموعه مایکروسافت برای فراهم کردن امنیت و سرعت فعالیت‌های این شرکت چینی اطمینان دارد. او همچنین به پتانسیل‌های فناوری تایوان، توانایی تولید، تحقیق و توسعه و همین طور محل قرارگیری این کشور اشاره می‌کند.

سون جینگاتو موسس شرکت چینی Binary  نقش حیاتی بلاک چین در صنایع مالی، کسب و کار، علم و سایر صنایع را در نظر می‌گیرد. این شرکت چینی به اهمیت ترکیب اپلیکیشن‌های بلاک چین با سایر فناوری‌ها مثل: اینترنت اشیاء، بیومتریک و هوش مصنوعی پرداخته است.

در اواخر ماه می، دولت تایوان برای توسعه فناوری بلاک چین یک گروه پارلمانی تشکیل داد. در ۱۴ می، بانک تایوانی Fubon اعلام کرد که اولین سیستم پرداخت بر پایه بلاک چین را در این کشور اجرایی کرده است.

این مطلب را از دست ندهید:  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، ریپل در ۲۳ اکتبر

نویسنده :
انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱