‍‍

ثبت شرکت در ترکیه

مجموعه پیمنت۲۴ با بیش از ۱۰ سال سابقه در امور مالی و ثبت شرکت راهنمای شما خواهد بود تا در زمانی بسیار کوتاه و هزینه‌ای کم ثبت شرکت در ترکیه ، اخذ اقامت ترکیه و افتتاح حساب بانکی در ترکیه را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

گسترش بازار فروش خود در سطح جهان

امکان دریافت اقامت و مجوز کار

افتتاح حساب بانکی معتبر

امکان امضای قرارداد با افراد خارجی

ثبت شرکت در ترکیه بین ۲ تا ۵ روز

فرم درخواست سریع

۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

شماره تماس

0
مشاوره ثبت شرکت
0
افتتاح حساب بانکی
0
ثبت شرکت در ترکیه
0
اخذ اقامت ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

سالانه تعداد زیادی از هموطنان ما برای سرمایه گذاری و کار با کشور ترکیه در ارتباط هستند. بزرگترین دلیل این ارتباطات مرز مشترک دو کشور است که مسافرت از راه زمینی را نیز میسر کرده همچنین کشور ترکیه با موقعیت جغرافیایی منحصر بفردی که دارد، بازاری جهانی است که خاورمیانه، آسیا و اروپا را بهم متصل کرده و این باعث جذب تعداد زیادی از اتباع خارجی به این کشور شده است. اما طبق قانون مصوب شده در ماه فوریه ۲۰۱۲ تمامی اتباع برای شروع کسب و کار باید اقدام به ثبت شرکت کرده و پس از دریافت اجازه کار می توانند بدون محدودیت به ترکیه رفت و آمد کنند و حتی پس از ۵ سال اقامت دائم بگیرند.
برای ثبت شرکت، اطلاعات بیشتر و گرفتن اقامت از این طریق از بستر ما اقدام کنید.

شماره تماس: ۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

ثبت شرکت ترکیه

آیا می‌دانستید

بدون طی کردن مراحل اخذ اقامت نیز می‌توانید در ترکیه شرکت خود را ثبت کنید.

شماره تماس: ۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

پشتیبانی پس از خدمات

کمترین زمان انجام

تضمین در انجام خدمت

کمترین نرخ ممکن

مراحل ثبت شرکت در ترکیه

کلیه مراحل ثبت شرکت در ترکیه فقط در ۵ روز کاری انجام شدنی است.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت ترکیه

✅ تهیه اصل پاسپورت با اعتبار بیش از ۶ ماه (پاسپورت سهامداران نیز الزامی است)

✅ دو قطعه عکس رنگی با زمینه روشن

✅ انتخاب پنج اسم برای شرکت که دارای دو بخش باشد.

✅ حوزه فعالیت شرکت

✅ مشخص کردن درصد شراکت هر یک از سهامداران

✅ انتخاب مدیر شرکت (یکی از سهامداران)

✅ حضور رئیس شرکت و سهامداران در ترکیه (سهامداران میتوانند وکالت کاری رسمی به مدیر شرکت بدهند)

✅ مشخص کردن نشانی شرکت در ترکیه

✅ رهن یا اجاره کردن دفتر کار در ترکیه نیز جزو قوانین است.

شماره تماس: ۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

تاسیس شرکت در ترکیه

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما درباره ثبت شرکت ترکیه

به صورت اداری و یا مسکونی کامل و یا اختصاص بخشی از یک مکان

از ۱ نفر تا ۵۵ نفر می‌تواند باشد.

همه سهامداران می‌توانند خارجی باشند.

حضور مدیرعامل در زمان ثبت شرکت الزامی است اما پس از ثبت شرکت  جهت فعالیت شرکت نیاز به حضور فیزیکی هیچ یک از سهامداران نیست.

شرکت‌ها در ترکیه باید یک حسابدار یا مشاور مالی رسمی ترک داشته باشند.

۱- مالیات بر ارزاش  افزوده : در بیشتر موارد ۱۸ درصد که در فروش داخلی از مشتری گرفته شده و به دولت پرداخت میشود اما در فروش خارجی حذف میشود.(در صورتی که شرکت فعالیتی نداشته باشه اظهارنامه عدم کارکرد ان حد اکثر ۵۰ لیرهزینه اجباری دارد.)

۲- مالیات بر سود : معادل ۲۵ درصد از سود خالص می باشد که پس از کسر تمامی هزینه ها و مخارج رسمی محاسبه میشود.

۳- مالیات بر کرایه مکان و پرسنل : مالیات بر کرایه ماهانه معادل ۳۰ درصد از اجاره اعلام شده به اتاق مالیاتی محسوب میشود که هر ۳ ماه یکبار پرداخت می گردد. برای پرسنل هم حد اکثر ماهانه ۵۰ لیر بابت هر کارگر محسوب میشود.

 • مخارج احتمالی و ثابت شرکت :
 • حقوق حسابدار : حقوق حسابداری هر ماه معادل ۶۰۰-۵۰۰ لیر میباشد به منظور ارائه اظهارنامه مالیاتی و انجام تمامی امور حسابداری شرکت
 • حقوق پایه برای کارمند: به صورت رسمی ۲۰۵۰ لیر بابت هر کارمند برای هر شرکت البته توافق نیز تعیین کننده می باشد
 • هزینه بیمه کارفرمایی : ۳۳ درصد از حقوق پایه یعنی تقریبا ۷۰۰ لیر در ماه می باشد. (البته شایان ذکر هست که این بیمه در صورتی که اجازه کار تهیه بشود پرداخت خواهد شد.)
 • هزینه بیمه پرسنل : بیمه پرسنل معادل ۳۳ درصد از حقوق پایه می باشد. یعنی به ازای هر نفر ۷۰۰ لیر(البته شایان ذکر هست که این بیمه در صورتی که اجازه کار تهیه بشود پرداخت خواهد شد.)
 • دفاترسالیانه مالیاتی : سالیانه ۱۰۰۰ لیر بابت دفتر حسابداری
 • حق عضویت اتاق بازرگانی : هر سال ۶۰۰- ۵۰۰ لیر می باشد.
 • کرایه دفتر: ماهیانه ۱۰۰۰ – ۶۰۰ لیر متغیر می باشد.

خیر می‌توانید بخشی از یک مکان فیزیکی اداری یا حتی مسکونی را به ادارات ترکیه اعلام نمایید.

از ده هزار لیر که در مورد شرکت مسولیت محدود این مبلغ صرفا با بیان تنظیم میگردد.

شما میتوانید در مدت زمان کوتاهی شرکت خود را در ترکیه ثبت کنید و مدارک را در اختیار داشته باشید. از ترکیه سریع‌تر تعداد کمی از کشورها این کار را انجام می‌دهند. همکاران ما در بخش ثبت شرکت پیمنت۲۴ آماده‌اند تا شما را در این روند یاری داده و اطلاعات لازم در این رابطه را در اختیار شما بگذارند.

بله با ثبت شرکت در ترکیه حساب بانکی معتبر برای شما و شرکتتان قابل افتتاح است و کد اقتصادی و مالیاتی حساب شما در ترکیه کاملا فعال خواهد شد.

ترکیه جمعیتی بیش از ۷۰ میلیون دارد که بیش از نیمی از آنها کارگران هستند. نرخ بیکاری نسبتا بالا و در حدود ۱۰ درصد است، مجموعه پیمنت۲۴ برای شما به آسانی افرادی را با توجه به تخصص شما استخدام خواهد کرد.

ترکیه خود را متعهد به یک کسب و کار لیبرال کرده است، قانونی که در سال ۲۰۰۳ برای سرمایه‌گذاران خارجی به تصویب رسید باعث شده بسیاری از مشکلات سابق برداشته شود و روند اداری شرکت‌های خارجی تسریع شود، از جمله قوانینی که در سال ۲۰۰۳ برداشته شد می‌توان به لغو قانون تصویب دولت برای شرکت‌های خارجی اشاره نمود، همچنین در نظر داشته باشید که مالیات دولتی در حدود ۲۰ درصد برای شرکت‌های خارجی تصویب شده است.

سرمایه گذاران معاف از گمرکی هستند و مالیات بر ارزش افزوده برای آنها در نظر گرفته نشده است، مشوق‌های مالی قابل توجهی برای شرکت‌هایی که در مناطق آزاد ترکیه و یا در پارک‌های فناوری به ثبت می‌رسند در درسترس است.
به خاطر داشته باشید پیمنت۲۴ برندی است که همیشه در جهت رفاه و آسودگی خاطر مشتریان خود در داخل و خارج از کشور کوشیده است.

با توجه به تغییر لحظه‌ای قوانین و شرایط موجود برای بانک‌های ترک امکان انتخاب بانک وجود ندارد.

مدارس خصوصی با استاندارد بالا سالانه از ۱۷۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ لیر است.

انواع ثبت شرکت در ترکیه

وجود ۵ شخص حقیقی یا حقوقی مستلزم ثبت این نوع شرکت است. سهام‌داران در هزینه‌های شرکت به اندازه سهم‌شان مسئول هستند. سرمایه شرکت باید به طور مساوی تقسیم شود. سهام‌داران می‌توانند به هر مقداری که می‌خواهند سهم بخرند. همچنین بر اساس قانون کشور ترکیه جلسات مجمع عمومی باید با حضور نمایندگانی از وزارت بازرگانی ترکیه برگزار شود. دو نوع تقسیم بندی برای شرکت‌های سهامی وجود دارد:
سهامداران زیر ۲۵۰ نفر که شرکت سهامی خاص نام‌گذاری می‌شود.
سهامداران بیش از ۲۵۰ نفر که شرکت سهامی عام نام گذاری می‌شود.

شرکتی که تحت عنوان خاص بین دو یا چند نفر ثبت شده باشد باید به این مورد توجه کنند که در صورت به‌وجود آمدن هرگونه بدهی و کمبود سرمایه باید تمامی ضرر و قروض شرکت را پرداخت کنند.

مسئول بدهی‌ها و قروض در این شرکت یک یا چند نفر از سهامداران هستند (غیر از اشخاص حقوقی) و بقیه افراد به میزان سرمایه اولیه باید مسئول باشند.

این موسسات می‌توانند به عنوان یک شرکت سهامی ثبت شوند اما برای شروع باید مجوز اخذ کنند.

در قوانین کشور ترکیه این شرکت ها می توانند حداقل با یک نفر تاسیس شود،این تعداد نباید بیش تر از ۵۵ باشد. همچنین تمامی نفرات باید به مقدار سهمی که دارند مسئول بدهی ها باشند. اشخاص باید حداقل ۱۰۰۰۰ لیره ترکیه داشته باشند تا بتوانند این شرکت را تاسیس کنند.


سهام داران یا شرکا
این افراد باید به اندازه سهمشان مسئول بدهی، مالیات و سایر قروض شرکت باشند.

تعداد سهام داران
تعداد نفرات میتواند از یک تا ۵۵ نفر باشد.

نوع سهام داران
این اشخاص میتوانند حقیقی، حقوقی، از شهروندان ترکیه و یا افارد خارجی باشند.

مدیران شرکت
این افراد میتوانند از شهروندان ترکیه یا از هر کشور خارجی دیگری باشند، طبق اساسنامه موجود رییس شرکت حتی میتواند از بین سهام داران نباشد.

اساسنامه
ذکر این موارد در اساسنامه الزامی است :نام شرکت، سهام داران، موضوع فعالیت، مقدار سرمایه، مقدار سرمایه هر نفر، مدت زمان فعالیت شرکت و شیوه های اعلان اطلاعیه های شرکت

سرمایه سهامی
حداقل سرمایه برای یک شرکت با مسؤولیت محدود ۱۰۰۰۰ لیر است و ارزش اسمی هر کدام از سهم ها نمی تواند کمتر از ۲۵ لیر باشد.

اقلام اقلام زیر می توانند جزو سرمایه های افراد باشند
ماشین آلات ، تجهیزات ، ابزارها و کالاها به عنوان سرمایه غیر نقدی
دارایی های غیر مادی ( حق اختراع، علایم تجاری،…)
سود حاصل از سرمایه گذاری خارجی و اصل و بهره وام های خارجی و اصل و بهره وام های خارجی و سایر حقوق مالی
حقوق بهره برداری و فرآوری منابع طبیعی
سهم های شرکت های دیگر

حداقل سهم مشارکت ۲۵ لیر یا هر مبلغی که قبل تقسیم به ۲۵ لیر باشد است. سرمایه نباید به شکل اوراق سهام منتشر شود.هر تغییر مالکیتی باید در دفتر ثبت سهم عنوان شود و حداقل ¾ سهامدارانی که به همین میزان سرمایه سهمی دارند آن را تایید کنند. این انتقال میتواند شامل هرگونه نقض قوانین موجود در اساسنامه باشد.

جلسات سالانه
معمولا یک بار در سال یا یا ۳ ماه بعد از اتمام سال مالی جلسات سهام داران با دعوت مدیران یا دارندگان حداقل ۱۰% سرمایه سهمی تشکیل می شود. برای شرکت مسؤولیت محدود با بیش از ۲۰ سهامدار، مقررات مربوط به مجامع عمومی شرکت سهامی عام در مورد مجامع عمومی سهامداران اعمال خواهد شد. برای این نوع سرکت ها که با تعداد ۲۰ یا کمتری سهامدار هستند رای گیری به صورت کتبی انجام میشود. و در این مجمع حقوق قانونی شامل تصمیمات درباره اصلاح اسانامه،تعیین صورت وضعیت مالی و مشخص کردن نحوه هزینه کردن سود خالص است.

بازرسی
در صورتی که تعداد شرکا(سهام داران) بیش از ۲۰ نفر باشد، باید یک بازرس قانونی انتصاب شود.

انحلال
در صورت بروز موارد زیر چنین شرکتی می تواند منحل شود:

اتمام انقضای مدت مقرر شده در اساسنامه
تصمیم مجمع سهامداران
رای دادگاه مبتنی بر درخواست سهامداران
سایر موارد بیان شده در قوانین مرتبط مانند عدم امکان تصدیق تأسیس ، از دست دادن ⅔ سرمایه سهمی، کاهش تعداد سهامداران به زیر ۲ ، تحقق هر علت انحلال که در اساسنامه مقرر شده است و ورشکستگی شرکت

تصفیه
به جز ادغام با شرکت دیگر، در صورت تبدیل شرکت مسؤولیت محدود به شکل دیگری از شرکت یا انتقال به یک شرکت حقوق عمومی ، شرکت طی یک فرآیند رسمی تصفیه می شود. در صورتیکه برای تصفیه در اساسنامه فردی را تعیین نکرده باشند، مدیر شرکت این مراحل را انجام خواهد داد. نام مدیرانی که شرکت به عنوان مدیران تصفیه در دفتر ثبت تجارتی وارد کرده است، ۳ بار در فاصله ای که متجاوز از یک هفته نباشد آگهی خواهد شد. طلبکاران شرکت فرا خوانده خواهند شد تا ظرف یک سال درخواست دهند و مدارکشان را ارائه کنند.
مراحل تصفیه شرکت بین ۱۲ تا ۱۸ ماه زمان میبرد و کلیه الزامات مالیاتی باید در طول دوره تصفیه رعایت کلیه این مراحل نزد مقامات داخلی اجرا می شود.

ثبت شرکت در ترکیه در مناطق آزاد تجاری شامل، شرکت های صنعتی می شود که شما در آن شهرک ها می توانید زمین به قیمت مناسب خریداری کنید و تسهیلات خیلی مناسبی از دولت جهت ساخت سوله دریافت کنید. و برای استخدام کارمند و کارگر تسهیلات ویژه دریافت نمائید خصوصاً برای مقوله بیمه و از معافیت های مالیاتی برخوردار شوید. ولی لازم به ذکر است. که این روش ثبت شرکت در ترکیه تنها برای امور تولیدی و صادراتی می باشد که شما باید یک کالا تولید نمائید. و برای صادرات به اسم کشور ترکیه از دولت تسهیلات دریافت می نمائید.در ترکیه ۲۱ منطقه آزاد تجاری و صنعتی وجود دارد. به دلیل وجود تسهیلات زیربنایی قوی و معافیتهای مختلف قانونی، این مناطق جذابیت فراوانی برای سرمایه گذاران و تجار خارجی دارند.

مهم ترین فرازهای قانون مناطق آزاد ترکیه و امتیازات مناطق آزاد

الف) معافیت مالیاتی: درآمدهای حاصله از فعالیت های تولیدی در مناطق آزاد از مالیات بر درآمد معاف است.

ب) امکان حضور دراز مدت: واحدهای تجاری و اداری آماده موجود در مناطق، به مدت ۱۰ سال برای فعالیتهای تجاری و ۲۰ سال برای فعالیتهای تولیدی اجاره داده می شوند، اما چنانچه سرمایه گذار خود اقدام به احداث نماید، قرارداد اجاره برای فعالیتهای تجاری ۲۰ ساله و برای فعالیتهای تولیدی ۳۰ ساله خواهد بود. قراردادها تا ۹۹ سال قابل تمدید است.

پ) معافیت از پرداخت عوارض گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده برای کالاها و مواد اولیه ای که از دیگر کشورها وارد منطقه آزاد میشوند . به عبارت دیگر، شرکت هایی که فعالیت تولیدی ندارند و فقط صادرات و یا تجارت ترانزیت انجام میدهند  مالیات بر ارزش افزوده  و تعرفه گمرکی پرداخت نمیکنند، یعنی مثلاَ اگر جنسی از اروپا و یا هر کشور دیگری به مناطق آزاد بیاوریم و مدتی بعد به کشور ثالثی صادر نماییم در این فرآیند  مالیات های گمرکی جنس مزبور پرداخت نخواهد شد .

ت) انتقال نقدینگی: درآمدهای حاصل از فعالیت در مناطق آزاد به راحتی و با آزادی کامل قابل انتقال به داخل خاک ترکیه و یا کشورهای دیگر است و نیاز به اخذ مجوز نیست.

د) زیرساختها: زیرساختهای موجود در مناطق آزاد ترکیه بسیار پیشرفته بوده و با حداقل بوروکراسی، در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. اکثر مناطق آزاد در کنار بنادر بزرگ ترکیه قرار گرفته است که امکانات حمل و نقل دریایی را فراهم می آورد.

نکات مجوز فعالیت برای شرکت های مقیم در مناطق آزاد

 • برای شرکت هایی که فعالیت تولیدی ندارند ۱۰ مجوز ساله و برای شرکت هایی که فعالیت تولیدی دارند مجوز ۱۵ ساله اعطا میشود .
 • هرگونه تجارت (خرید و فروش ) بین شرکت های مقیم در مناطق آزاد و شرکت های داخل ترکیه تابع مقررات تجارت بین المللی است و به عبارت دیگر کالاهایی که از داخل ترکیه به مناطق آزاد فروخته میشود تابع قوانین صادرات و کالاهایی که از مناطق آزاد به داخل ترکیه فروخته میشود نیزتابع قوانین واردات می باشد .
 • به لحاظ زمانی محدودیتی برای نگهداری کالاهایی که وارد منطقه آزاد میشود وجود ندارد .

فعالیت در مناطق آزاد برای کدام شرکت ها مطلوب است :

 • شرکت هایی که مواد اولیه و یا قطعات یدکی و … وارد نموده ومحصول تولیدی و یا مونتاژ شده  خود را به کشور های ثالث می فروشند
 • شرکت هایی که کالاهایی را ری- اکسپورت می نماید .
 • شرکت هایی که مرکزشان در ترکیه است

از آنجایی که برای فعالیت در منطقه آزاد باید دفاتر حسابداری مجزایی داشته باشند باید در این مناطق شعبه تاسیس نمایند. دفاتر حسابداری دفتر مرکزی شرکت باید جدا از دفاتر حسابداری شعبه باشد . شرکت ها به هیچ عنوان نمیتوانند ، در دفاتر شعبه مربوط به منطقه آزاد،  فعالیت ها ی تجاری مربوط به شعبه مرکزی را قید نمایید .

مناطق آزاد تجاری در ترکیه

– منطقه آزاد آدانا

– منطقه آزاد اژه

– منطقه آزاد آنتالیا

– منطقه آزاد بورسا

– منطقه آزاد دنیزلی

– منطقه آزاد شرق آناتولی

– منطقه آزاد اروپا

– منطقه آزاد غازی عنتب

– منطقه آزاد استانبول فرودگاه آتاترک

– استانبول چرم و منطقه آزاد صنعت

– منطقه آزاد بورس اوراق بهادار استانبول

– منطقه استانبول ترکیه رایگان 

– منطقه آزاد ازمیر

– منطقه آزاد کایسری

– منطقه آزاد کوکالی

– منطقه آزاد ماردین

– منطقه آزاد مرسین

– منطقه آزاد ریزه

– منطقه آزاد سامسون

– منطقه آزاد ترابزون

– توبیاک مرمره مخصوص معاملات ارزی فنی

مجموعه پیمنت۲۴ در ۳ منطقه فرودگاهی سابیها گوکچن، فرودگاه اتاتورک و بنادر ترکیه که از مناطق آزاد محسوب می‌شوند، ثبت شرکت را انجام می‌دهد.

شرکت در ترکیه

مزایای ثبت شرکت در ترکیه

✅ دسترسی به بازار جهانی و استفاده از مزایای تجارت آزاد

✅ توانایی انجام تمامی امور بدون داشتن محدودیت های اعمالی بر اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی

برقراری مراودات مالی و تجاری بین المللی

✅ از مزایای ثبت شرکت در ترکیه می توان به کمتر بودن هزینه هایی که در ابتدا و حین کار باید بپردازید اشاره کرد.

✅ نسبت به دیگر کشور های اروپایی هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین‌تر است.

✅ پرداخت مالیات در ترکیه مبلغی جزئی است و نسبت به درآمد حاصله است.

✅ وقتی شرکت خود را ثبت کردید می‌توانید حساب بانکی باز کرده و در ابتدا Debit card بگیرید و بعد از اخذ اقامت دائم Credit card دریافت کنید.

✅ شما می‌توانید ملک و اتومبیل و همچنین خرید قسطی لوازم و ابزارآلات را به‌راحتی انجام دهید.

✅ با ثبت شرکت در این کشور احتیاج به داشتن شغل سطح بالایی نیست و حتی می توانید یک رستوران ایرانی در ترکیه افتتاح کنید.

✅ از دیگر ویژگی‌های دیگری که وجود دارد این است که پس از ثبت شرکت می‌توانید فعالیت تولیدی راه بیاندازید، دولت به شما تسهیلات ویژه می‌دهد. و جالب این است که این تسهیلات فقط مختص شرکت‌های خارجی است و خود ترک‌ها از این امکانات بهره نمی‌برند. این باعث شده آنها به‌دنبال شرکت‌های خارجی بگردند و سهام دار این شرکت‌ها شوند و از مزایای آن استفاده کنند.

✅ شما با ثبت شرکت اقامت یک‌ساله گرفته و اگر بتوانید این شرکت را پنج سال دایر نگه دارید این فرصت استثنایی را دارید که اقامت دائم دریافت کنید.

شماره تماس: ۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

مزايای اقامت تركيه

✅ با دریافت اقامت ترکیه می‌توانید اقامت دائم اخذ کنید.

✅ چنانچه اقامت دائم این کشور را دریافت کنید می‌توانید بعد از چند سال پاسپورت دوم خود را دریافت کنید.

✅ محدودیت‌هایی مانند تحریم را فراموش خواهید کرد.

✅ به راحتی کار کنید و کسب درآمد داشته باشید.

✅ با افتتاح حساب می‌توانید به همه نقاط دنیا پول حواله و یا دریافت کنید.

✅ با کشورهای دیگر به راحتی تجارت کنید و از عدم وجود تحریم‌های مختلف لذت ببرید.

✅  از امکانات رفاهی و خدمات درمانی بهره‌مند خواهید شد.

✅ نه تنها در بانک‌های ترکیه بلکه در سراسر دنیا می‌توانید حساب باز کنید.

✅ وضعیت امنیت کشور ترکیه مطلوب است و شما نیز می‌توانید به راحتی زندگی کنید.

✅ از تسهیلات بانکی و کمک‌های مالی برخوردار شوید.

✅ می‌توانید از تحصیل ارزان در دانشگاه‌های این کشور بهره‌مند شوید.

✅ به راحتی می‌توانید ویزای کشورهایی مانند آمریکا و انگلستان و.. را دریافت کنید.

میتوانید شماره‌های بین المللی ترکیه را دریافت نمایید.

✅ با بهره‌مندی از مزایای دیگر شما می‌توانید در ترکیه صاحب خانه شوید.

شماره تماس: ۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

مزایای ثبت شرکت در ترکیه

افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی بین‌المللی

با توجه به تحريم بانک‌های ايرانی و عدم امکان دريافت پول از خارج کشور، داشتن يک حساب بانکی بين المللی برای هر فعال اقتصادی که با خارج کشور مراوده مالی دارد امری ضروري است. از طرف ديگر کمتر بانکي در دنیا را مي‌توان يافت که براي مليت ايرانی بدون داشتن اقامت آن کشور حساب بانکی باز کند.

امکانات و مزایای حساب‌های بانکی

پنل ارزی سوئیفت یکی از امن‌ترین سیستم‌های انتقال پول به خارج از کشور است که توسط یک موسسه تعاونی غیرانتفاعی اداره می‌شود. پیمنت۲۴ با توجه به نیاز افراد در داخل کشور به راه‌های مختلف برای انتقال پول به خارج از کشور این سرویس را هم در دسته خدمات خود در ثبت شرکت قرار داده است. 

با افتتاح حساب در ترکیه شما می‌توانید برای دریافت ویزا کارت اقدام کرده و مبادلات ارزی خود را به راحتی و آسان‌تر از همیشه دنبال کنید.

حساب شما دارای اینترنت بانک و اپلیکیشن موبایل است و شما می‌توانید به‌راحتی و در هرجای دنیا کلیه امور مربوط به حساب بانکی را از جمله دریافت صورتحساب ، ارسال حواله ارزی ، تبدیل ارز بین کیف پول های خود و … را انجام دهید.

حساب فوق دارای سه کیف پول ارزی است که دلار و یورو از جمله آنها است. مزیت آن این است که اگر دریافتی شما به یورو باشد می‌توانید حساب یورویی خود را برای دریافت بدهید تا هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت تبدیل پول به بانک نپردازید.

 

حساب‌های بانکی افتتاح شده سودی بالغ بر ۱۲٪ را به سپرده شما پرداخت می‌نمایند و حتی حساب شما بی‌نیاز از پرداخت مالیات است.

حساب بانکی شما دارای شماره حساب و آی‌بن مستقل است.

شماره تماس: ۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

سوالات متداول افتتاح حساب بانکی

پاسخ به تمامی ابهامات شما درباره افتتاح حساب بانکی در ترکیه با این سوالات و جواب‌ها

بله ، پس از طی مراحل ثبت شرکت در ترکیه و اخذ تاییدیه برای افتتاح حساب از آنجایی که این کار به‌صورت ۱۰۰٪ قانونی انجام می‌شود حتما باید شخص دارنده پاسپورت سفری دو روزه به کشور مقصد داشته باشد. ضمن اینکه این کار به‌صورت وکالتی نیز قابل انجام نیست و حضور شخص الزامی است.

خیر، چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. برای افتتاح حساب بانکی در هر کشوری شما باید به‌نوعی اقامت آن کشور را داشته باشید و با ویزای توریستی در هیچ جایی امکان افتتاح حساب بانکی وجود ندارد.

مادامی که شما از حساب خود برای موارد خلاف قوانین بانکی بین‌المللی استفاده نکنید و یا استفاده‌های ابزاری مثل انجام حوالجات بانکی برای سایرین به دفعات زیاد، دریافت و ارسال پول به مراکزی که نمی‌شناسید، انجام تراکنش‌های تجاری روی حساب شخصی و از این دست موارد نداشته باشید هیچ ریسکی متوجه حساب شما نیست. اما در بدترین حالت اگر هر یک از موارد فوق توسط حساب شما صورت گرفت بانک تنها می‌تواند از ادامه سرویس‌دهی به شما جلوگیری کند و حساب شما را مسدود کند. در این حالت شما باید طی مراجعه حضوری به بانک حساب را بسته و باقیمانده موجودی را باز پس گیرید.

شما باید با شماره  ۵۴۵۰۷ (۰۲۱) تماس حاصل کرده و وقت ملاقات حضوری در دفتر ایران برای مشاوره و عقد قرارداد ثبت شرکت و افتتاح حساب تعیین کنید. پس از امضای قرارداد نسبت به اخذ پرواز نهایتا در بازه ۱۵ روزه برای سفری ۴ روزه اقدام کنید. در ضمن هیچ یک از کشورهای ترکیه و ارمنستان نیاز به گرفتن ویزا ندارند. پس از اعلام تاریخ پرواز خود همکاران‌‌ما در کشور مقصد جهت پیکاپ شما از ترمینال و انجام امور تا لحظه بازگشت شما به ترمینال در کنارتان خواهند بود و کلیه امور را برای شما بدون دریافت هزینه‌ای مازاد انجام خواهند داد.

کسانی که کسب و کارشان بنوعی با خارج کشور گره خورده بدون شک یکی از اولین گروه های هدف برای استفاده از این سرویس محسوب می شوند. این دسته از افراد برای دریافت درآمد ارزی خود از اشخاص یا شرکت های خارجی و یا همچنین برای ارسال حوالجات ارزی خود به مراکزی که از ان سرویس می گیرند نیاز به داشتن یک حساب ارزی با امکانات بین المللی می باشند.

دسته دوم افرادی هستند که به سفرهای خارجی متعدد می روند. این گروه نیز میتوانند با افتتاح حساب بین المللی و اخذ یک ویزا کارت روی آن بی دغدغه از تهیه ارز یا حمل پول نقد به سفرهای خارجی بروند. زیرا میتوانند به راحتی حساب بانکی خود را قبل از سفر بواسطه خدمات ما یا سایر مراکز شارژ کنند.

 • با قوانین جدید در ترکیه ثبت شرکت در این کشور به صورت فردی میسر خواهد شد.

 • برای ثبت شرکت تمامی سهامداران می‌توانند خارجی و غیر ترک باشند.

 • ۹۰ درصد شرکت‌هایی که ایرانی‌ها تاسیس می‌کنند شرکت با مسئولیت محدود است.

 • با افتتاح حساب شرکتی می‌توانید به امکانات بانک‌های بین‌المللی دسترسی داشته باشید.

شماره تماس: ۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

قوانین کلی ثبت شرکت در ترکیه

طبق قانون مصوب شده در ماه فوریه ۲۰۱۲ تمامی اتباع برای شروع کسب و کار باید اقدام به ثبت شرکت کرده و پس از دریافت اجازه کار می توانند خود رابیمه کنند و بدون محدودیت به ترکیه رفت و آمد کنند و حتی پس از ۵ سال اقامت دائم بگیرند. ک شرکت خارجی میتواند با مالکیت ۱۰۰% اشخاص خارجی به ثبت برسد و تحت عنوان نام شرکت در این کشور فعالیت کند، شرکت های خارجی ثبت شده در ترکیه حق این را خواهند داشت که در چارچوب اهدافی که در اساسنامه مشخص شده است فعالیت کنند. پروسه ثبت در شرکت های مسئولیت محدود ۲ الی ۳ روز کاری است . این مراحل برای شرکت های سهامی عام متفاوت است و مربوط تصمیم وزارت صنعت و تجارت ترکیه است. شرکت ها باید در حوزه کاری خود شفافیت داشته باشند.

شماره تماس: ۵۴۵۰۷ (۰۲۱)

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱