دسته بندی

اپلیکیشن بلاک چین والمارت جدیدترین نمونه فناوری است که می‌تواند فرایند فروش مجدد کالا به مشتری‌ها را بهبود بخشد. والمارت غول خرده فروشی آمریکا تا به حال چندین پتنت مربوط به حوزه اپلیکیشن‌های بلاک چین را ثبت کرده است.

پنجشنبه گذشته این پتنت در دفتر ثبت اختراعات آمریکا به ثبت رسید. در توضیح پتنت آمده است که اپلیکیشن بلاک چین والمارت فناوری دفتر کلی است که هر کدام از محصولات فروخته شده به یک مشتری خاص را ثبت می‌کند. مشتری، کالا را بعد از اولین خرید ثبت می‌کند و قیمت فروش دوباره آن را انتخاب می‌کند. این سیستم به عنوان یک بازار عمل می‌کند.

اپلیکیشن بلک چین والمارت

در ادامه اپلیکیشن بلاک چین والمارت اطلاعات مربوط به مجوز فروش دوباره محصول در بازار، اطلاعات مربوط به تقاضای موجود یا احتمالی یک کالای دست دوم و پیش‌بینی‌های مربوط به فروش عمده یا خرده فروشی یک محصول خاص را ثبت می‌کند.

اپلیکیشن بلاک چین والمارت

جدای از این داده‌ها، دفتر کل اطلاعاتی که راجع به سوابق خرید قبلی مشتری و فروش دوباره محصول توسط او را ثبت می‌کند. والمارت هم اکنون در فکر استفاده از سایر اپلیکیشن‌های بلاک چین در کسب و کار خود است. به عنوان مثال: آن‌ها پتنتی به نام «بسته هوشمند» را ثبت کرده‌اند که شامل دستگاهی است که اطلاعات مربوط به محتویات بسته، شرایط محیطی و محل آن را ذخیره می‌کند. آن‌ها همچنین می‌خواهند از بلاک چین در فرایند چرخه محصول خود برای ردیابی مواد غذایی استفاده کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  تاثیر قانون گذاری روی قیمت ارزهای دیجیتال

نویسنده :
انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

کانال تلگرام
فروش ویژه کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano S (کیف پول سخت‌افزاری برای ارز‌های دیجیتال)خرید انلاین
+