‍‍
دسته بندی

پلتفرم بلاک چین انقلاب بزرگی در صنایع و سیستم‌های مالی جهان ایجاد کرده است. BlockShow Asia به نشریه انگلیسی کوین تلگراف اعلام کرده که همکاری خود با پلتفرم بلاک چین EOS.IO شروع کرده است. این پلتفرم بلاک چین زیرساخت‌های انعطاف‌پذیر، مقیاس‌پذیر و کاربردی را برای توسعه‌ی برنامه‌های نرم‌افزاری غیر متمرکز ایجاد می‌کند. EOS.IO توسط block.one ( ناشر اختصاصی شرکت DACs ) تولید شده است. برندان بلومر مدیر عامل شرکت Block.One گفت:

تیم block.one بی وقفه تلاش کرده است تا موفق به تولید EOS.IO پیشرفته‌ترین نرم‌‌افزار پلتفرم بلاک چین شود. هم زمان با ارتقای نرم‌افزار اصلی، ما در تلاش هستیم که بازیگران کلیدی در این صنعت  پلتفرم‌های خود را بر اساس نرم افزار EOS.IO تنظیم کنند.

پلتفرم بلاک چین

بیشتر بخوانید:

فناوری جدید بلاک چین طرفداران بیشتری نسبت به بیت کوین دارد

تا‌ امروز، آزمایش‌های مختلفی برای عملی کردن این برنامه انجام گرفته است. اولین محیط آزمایش تک رشته‌ای به دنبال طرح‌های توسعه‌ی چند رشته‌ای سال ۲۰۱۸، در ماه دسامبر آماده ارائه است. این آزمایش‌ها موفقیت آمیز بوده است. طبق برنامه‌ریزی‌های این شرکت، نرم‌افزار در ماه ژوئن ۲۰۱۸ آماده خواهد شد. به گزارش شرکت، کارهای لازم مانند بازنویسی کامل پایگاه زنجیره و تکنولوژی پایگاه داده Steem انجام شده است. مدیر عامل block.one در ادامه گفت:

در اصل، هدف فناوری بلاک‌ چین ایجاد آزادی بیان و توجه به قدرت اراده‌ی افراد در جامعه است. هدف ما تغییر و نوآوری است. این فناوری می‌تواند یک چشم‌انداز مشترک را بین تمام مردم جهان ایجاد کند. ما میتوانیم سیستم‌های بسیار پیشرفته‌ای تولید کنیم که جهان را تغییر می‌دهد. برای EOS ، تغییرات و رویداد‌های بلاک‌چین بسیار اهمیت دارد و همیشه از آن حمایت می‌کند.

فناوری غیرمتمرکز بلاک چین

بیشتر بخوانید:

۴ زمینه که می تواند مقصد بعدی تحولات بلاک چین باشد

کنفرانس‌ها و ملاقات‌های BlockShow Asia روح و قلب فناوری بلاک‌چین است. جدای از میزان پیشرفت این فناوری، این دیدار باعث می‌شود افرادی که دیدگاه مشترکی درباره‌ی جهان تکنولوژی و آینده‌ی بلاکچین دارند، یکدیگر را ملاقات کنند. همچنین مدیران صنعتی را دور هم جمع می‌کند تا چارچوب محکمی برای تغییرات اساسی در آینده کسب و کار‌ها ایجاد کنند. EOS در حال آماده‌سازی خود برای یک معرفی یک برنامه همه جانبه و کامل است. در اولین روز از کنفرانس BlockShow Asia تحلیلگر ارشد Joshua Lavin درباه‌ی این فناوری صحبت می‌کند. در روز دوم با Brock Pierce یکی از شخصیت‌های برجسته و شناخته‌شده در زمینه‌ی Crypto/Blockchain آشنا خواهید شد. در این سخنرانی درباره‌ی بلاک‌چین و ارز‌های مجازی و افزایش آگاهی و فرهنگ و دانش عمومی درباره‌ی این فناوری صحبت خواهد شد. به نظر شما فناوری بلاک‌چین  تا چه حد می‌تواند بستری برای حفظ و گسترش ارزش‌های انسانی ایجاد کند؟

این مطلب را از دست ندهید:  تحلیل تکنیکال قیمت ارزهای دیجیتال در تاریخ ۲۰ ژانویه ؛ از بیت کوین تا کاردانو

نویسنده :
انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱