‍‍
دسته بندی

امروز به بیشترین قیمت بیت کوین رسیده‌ایم. قیمت بیت کوین همچنان به مسیر بی نظیر خود ادامه می‌دهد و در ادامه روند صعودی در روز چهارشنبه ۶ دسامبر رکورد قیمتی جدیدی را به نام خود ثبت کرد و به قیمت ۱۲,۸۰۰ دلار رسید.

در روز گذشته Cointelegraph گزارش داده بود که قیمت بیت کوین از ۱۲,۰۰۰ دلار عبور کرده است این افزایش قیمت به گفته کارشناسان به دلیل شروع به کار قراردادهای آتی بیت کوین در بورس‌های معاملاتی بزرگ دنیا اتفاق افتاده است. همانطور که قیمت بیت کوین بالاتر می‌رود برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌آید که آیا این افزایش قیمت ادامه خواهد داشت یا فرمانروایی بیت کوین به زودی شکست خواهد خورد؟

ماکس کیزر (Max Keiser) کارشناس مالی که به خاطر حمایتش از بیت کوین و دش (Dash) شهرت دارد گفته است تصور می‌کند شاید این افزایش قیمت تا ۱۵,۰۰۰ دلار ادامه پیدا کند.

بیشترین قیمت بیت کوین ؛ بیت کوین در آستانه ۱۳ هزار دلاری

بیشترین قیمت بیت کوین

بیشتر بخوانید:

رکورد قیمت بیت کوین باز هم زده شد ؛ هر بیت کوین ۱۱,۸۲۶ دلار

جان مک‌آفی (John McAfee) یکی دیگر از طرفداران بیت کوین در مورد آینده‌ی بیت کوین چیزی نگفت اما پیش بینی کرد در هر صورت قیمت بیت کوین تا پایان ژانویه به ۱۴,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

مک آفی پیش بینی می‌کند قیمت بیت کوین تا ۱۴,۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت و این افزیاش قیمت تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت اما در مورد آینده که آیا بیت کوین سقوط می‌کند یا به روند خود ادامه می‌دهد اظهار نظری نکرد. اما او که یکی از حامیان اصلی بیت کوین است در این رابطه می‌گوید جهان در حال نصف شدن به دو قسمت است، مطمئن شوید که شما جزیی از آن قسمتی هستید که این پارادایم جدید را پذیرفته‌اند.

مک آفی در رابطه آینده بلند مدت بیت کوین گفته است امیدوار است بیت کوین به همین رشد نجومی خود ادامه دهد و اگر مشکل قانونی برای بیت کوین اتفاق نیفتد قیمت این ارز دیجیتال تا سال ۲۰۲۰ می‌تواند به رقم ۱ میلیون دلار به ازای هر واحد بیت کوین برسد.

قیمت متوسط بیت کوین در حال حاضر در بازارهای جهانی حدود ۱۲,۷۶۰ دلار است و در برخی بازارها با قیمت بیش از ۱۳,۰۰۰ دلار خرید و فروش می‌شود.

پیمنت۲۴ هم به عنوان یکی از با تجربه‌ترین مجموعه‌های پرداخت در کشور امکان خرید و فروش بیت کوین را برای طرفداران این ارز محبوب در ایران فراهم کرده است.

این مطلب را از دست ندهید:  رویای اصلی پی پال را بیت کوین به واقعیت تبدیل می کند

نویسنده :
انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 12 =

کانال تلگرام
فروش ویژه کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano S (کیف پول سخت‌افزاری برای ارز‌های دیجیتال)خرید انلاین
+