دسته بندی

ارزش بیت کوین کش (Bitcoin Cash) یک بار دیگر افزایش و کاهش قیمت را تجربه کرد. قیمت بیت کوین کش پنجشنبه گذشته برای دومین بار از زمان عرضه شدن از ۷۰۰ دلار عبور کرد.

قیمت بیت کوین کش در روز پنجشنبه هفتم سپتامبر با ۸ درصد افزایش قیمت، از ۷۰۰ دلار عبور کرد و با ارزش ۷۱۸ دلار معامله شد. البته قیمت این ارز رمزپایه به سرعت افت پیدا کرد و به زیر ۷۰۰ دلار رسید. در حال حاضر بیت کوین کش (BCH) در حدود ۵۵۰ دلار خرید و فروش می‌شود.

این افزایش و کاهش قیمت در ارزهای دیجیتال در اثر اعمال قوانین و مقررات تازه توسط تنظیم‌کنندگان بازار ارزهای مجازی صورت گرفت؛ در بعضی کشورها مانند چین، هرگونه سرمایه‌‌گذاری و فعالیت روی ICOها ممنوع شد و به شدت بازار ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین را تحت تاثیر قرار داد. به این ترتیب کل بازار ارزهای دیجیتال و رمزپایه با کاهش ۲۰ درصدی روبرو شد.

قیمت بیت کوین کش

قیمت بیت کوین کش که در واقع از تاریخ یک آگوست از ارز اصلی بیت کوین جدا شد، پیش از این در تاریخ ۲۰ آگوست و تنها ۲۰ روز پس از عرضه هم از قیمت ۷۰۰ دلار عبور کرده بود و بلافاصله با کاهش ۲۰۰ دلاری قیمت مواجه شد.

نوسان قیمتی در ارزهای رمزپایه تازه به بازار آمده اتفاق غیر معمولی نیست و قیمت بیت کوین کش در اواخر ماه آگوست به یک ثبات نسبی در حدود ۵۵۰ دلار رسید.

مقاله‌های مرتبط:

رسیدن دوباره بیت کوین کش به بالاترین قیمت، نشان می‌دهد این ارز می‌تواند یک رقیب جدی برای ارز اصلی بیت کوین به حساب بیاید. در حال حاضر استخراج بیت کوین کش ۳/۷ درصد سودآورتر از استخراج بیت کوین است و افراد بیشتری در بازار ارزهای دیجیتال به دنبال حمایت و سرمایه‌گذاری روی این ارز نوظهور هستند. به عنوان مثال، چهارشنبه گذشته Bitcoin.com، که ارائه‌کننده کیف پول‌ دیجیتالی بیت کوین است، اعلام کرد که امکان استفاده از بیت کوین کش را در تمامی کیف پول‌هایش فراهم می‌کند.

ارزش ارز اصلی بیت کوین هم پس از چند روز نوسان، اکنون با قیمتی در حدود ۴۳۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود. بیت کوین که مدت زیادی از رکورد ۵۰۰۰ دلاری آن نمی‌گذرد پس از کاهش قیمت ۲۰ درصدی اکنون کمی افزایش قیمت داشته است.

نویسنده :
انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 2 =

کانال تلگرام
فروش ویژه کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano S (کیف پول سخت‌افزاری برای ارز‌های دیجیتال)خرید انلاین
+