‍‍
دسته بندی

شرط‌بندی در حوزه ورزش، سابقه‌ای طولانی دارد و مورد علاقه ورزش دوستان متعصب بوده است. به نظر می‌رسد تب این موضوع وارد ارزهای رمز پایه نیز شده است. ورود بیت کوین به لیگ ان اف ال خبر مهمی در دنیای ارز دیجیتال است. مهم نیست که شما شرط‌بندی را دوست دارید یا از هیجان این کار لذت می‌برید به هر حال برای افراد قمارباز، امکانات زیادی در این حوزه وجود دارد.

مسابقات دور حذفی لیگ فوتبال آمریکایی ان اف ال به زودی برگزار خواهند شد اما هنوز برای بردن کمی بیت کوین دیر نشده است. جای شکی نیست که علاقه زیادی به این لیگ وجود دارد به خصوص اینکه به زمان برگزاری مسابقات نهایی سوپر بال هم نزدیک می‌شویم که نزدیک به ۱۰۰ میلیون بیننده دارد.

ورود بیت کوین به لیگ ان اف ال

بنابراین ترکیب ان اف ال و بیت کوین که دومین کلمه پر جستجوی گوگل در سال ۲۰۱۷ بوده، به راحتی جواب می‌دهد. شرکت (FanDuel) فعال در زمینه ارائه لیگ‌های مجازی ورزشی که یک لیگ ورزشی را اداره می‌کند اشاره کرده در هفته‌های آینده به عنوان پاداش به بازیکنان، بیت کوین خواهد داد. این اقدام اولین در نوع خود در بین جامعه بازی‌های ورزشی خواهد بود.

لیگ‌های مجازی در سراسر جهان محبوبیت دارند و اندی گیانکاملی مدیر مالی این شرکت، انگیزه خود را از ارائه بیت کوین، قدم گذاشتن در آینده می‌داند چرا که ارزهای رمز پایه به عرصه عمومی جامعه وارد خواهند شد. او می‌افزاید:

شرکت ما همیشه به دنبال این بوده که بهترین و منحصر به فردترین تجربه یا جایزه را به کاربرانش ارائه بدهد. ما تشخیص داده‌ایم که اغلب کاربران ما جز افراد مشتاقی هستند که به ارزهای رمز پایه علاقه دارند. طرفداران ما، جنبه جایزه گرفتن روی سایت ما را دوست دارند و تصور می‌کنم این جایزه‌ای خواهد بود که آنها بابت آن خوشحال خواهند بود.

۲ رقابت و ۴ بیت کوین

بازیکنانی که در قسمت رایگان این لیگ بازی می‌کنند در صورت برنده شدن، به یک بیت کوین خواهند رسید. اما قسمت پولی این لیگ به ازای هر نفر ۳ دلار خرج دارد و به برنده ۲ بیت کوین جایزه می‌دهد. به برنده جایگاه دوم نیم بیت کوین و نفر سوم و چهارم ۰٫۲۵ بیت کوین جایزه تعلق می‌گیرد. بازیکنان مختلف موقعیت‌های مختلفی برای برنده شدن در اختیار خواهند داشت.

این مطلب را از دست ندهید:  حباب بیت کوین می تواند ۱۰۰ سال ادامه داشته باشد

نویسنده :
انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱