‍‍
دسته بندی

خطوط هواپیمایی AirAsia مالزی به تازگی از کیف پول bigpay به عنوان بخشی از کیف پول دیجیتال این شرکت رونمایی کرده است. سری تونی فرناندز مدیر عامل این شرکت می‌گوید که کیف پول bigpay بخشی از استراتژی دیجیتال آنهاست و این قابلیت را دارد که حتی از AirAsia نیز بزرگ‌تر شود. چرا که این خطوط هوایی بیش از ۶۳ میلیون مشتری دارد.

برخلاف اغلب کیف پول‌های دیجیتال مثل: vcash  و FavePay کیف پول bigpay براساس دبیت کارت مسترکارت کار می‌کند که کار مدیریت اپلیکیشن را به عهده دارد. از آنجایی که مثل یک کارت اعتباری عمل می‌کند می‌توان از ۳۵ میلیون پایانه مسترکارت در سراسر جهان استفاده کرد. اگر نیاز به پول نقد دارید شما می‌توانید از کارت BigPay در خودپردازهای سراسر جهان که لوگوی مسترکارت را دارند استفاده کنید.

خصوط هوایی AirAsia

از آنجایی که این کارت پیش پرداخت است نیازی به باز کردن حساب بانکی هم ندارید. تنها کارت BigPay را سفارش دهید و قبل از خرج کردن، پول لازم را درون آن واریز کنید.

برای درخواست این کارت BigPay باید اپلیکیشن را روی گوشی تلفن نصب کنید. برای تایید هویت باید از تصویر کارت شناسایی یا پاسپورت خود استفاده کنید.

کیف پول bigpay چگونه عمل می‌کند

کیف پول بیگ پی

از آنجایی که BigPay یک کیف پول دیجیتال است پرداخت‌های شما نیز کاملا شفاف هستند و این شامل نرخ تراکنش‌ها نیز هست. شما همچنین می‌توانید پرداخت‌های خود را دسته‌بندی کنید. همین‌طور می‌توانید یک رمز عبور برای آن مشخص کنید و در صورت سرقت کارت جلوی فعالیت آن را بگیرید.

همچنین قادر هستید برای مخاطبان تلفن خود نیز پول ارسال کنید. هر چند آنها نیز باید کارت BigPay داشته باشند. در این حالت نیازی به پرداخت هیچ نرخ تراکنشی نیز وجود ندارد.

همین طور در حین پرداخت‌ها به شما امتیاز نیز می‌دهد. برای افرادی که از خطوط هوایی AirAsia زیاد استفاده می‌کنند هیچ نرخ تراکنشی وجود ندارد.

BigPay از تمام نرخ تراکنش‌های داخلی و بین المللی هم چشم پوشی می‌کند. در حال حاضر برای دریافت پول نقد یک نرخ تراکنش ۶ رینگیت (واحد پول مالزی) وجود دارد و یک نرخ ۱۰ رینگیت نیز برای دریافت پول نقد در خارج از کشور مالزی وجود دارد. بعضی خودپردازها می‌توانند پول بیشتری از شما مطالبه کنند که در حین دریافت به شما اطلاع داده می‌شود. در حال حاضر این کیف پول با تاکسی آنلاین Grab که در این کشور فعال است، همکاری نمی‌کند اما در حال حل این مشکل هم هستند.

در آینده آنها قصد دارند تا از کدهای QR هم برای پرداخت و همین طور پرداخت با ارزهای مختلف پشتیبانی کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  فین تک و کیف پول آنلاین، فناوری‌ هایی که تمام جامعه را پوشش می‌ دهند

نویسنده :
انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱