دسته بندی

در قسمت اول معرفی بهترین دوره‌های آنلاین کارشناسی ارشد در مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی به معرفی دانشگاه‌های معتبری در ایالات متحده آمریکا پرداختیم که به ارائه دوره‌های آنلاین کارشناسی ارشد در زمینه فناوری اطلاعات می‌پردازند. در این قسمت به ادامه این فهرست می‌پردازیم.

مطالعه قسمت اول

کارشناسی ارشد مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی در دانشگاه Michigan

کارشناسی ارشد آنلاین علوم کامپیوتر و سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل: ۹.۹۸۶ دلار

تمرکز این دوره بر علوم کامپیوتر یا سیستم‌های اطلاعاتی بوده و برای آن دسته از دانشجویانی که در این زمینه اطلاعاتی ندارند یک دوره مقدماتی جهت کسب آمادگی آنها نیز وجود دارد. کلاس‌ها به صورت آنلاین بوده و برای دانشجویان شاغل طراحی شده‌است. دانشجویان می‌توانند به انتخاب خود پایان داشته و یا نداشته باشند. طبق آمار منتشر شده توسط وب‌سایت این موسسه، سالانه ۵۰ دانشجو از این دوره فارغ‌التحصیل شده و برای تحصیل در مقطع دکترا وارد موسسات علمی طراز اول دنیا می‌شوند.

کارشناسی ارشد آنلاین

کارشناسی ارشد در دانشگاه Bellevue

کارشناسی ارشد آنلاین مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل:۹.۹۰۰ دلار

یکی از مقرون به صرفه‌ترین دوره‌های MIS آنلاین توسط این دانشگاه ارائه می‌شود. در این دوره تمرکز بر روی پنج حوزه‌ی مختلف شامل مدیریت بازرگانی، تحلیل کسب و کار، امنیت سایبری، مدیریت امنیت اطلاعات و مدیریت پروژه‌های IT می‌باشد تا دنشجویان بتوانند بنابر نیاز‌های شغلی خود در آینده، در زمینه‌های لازم اطلاعات داشته باشند.

کارشناسی ارشد آنلاین

تحصیل در دانشگاه Colorado State

کارشناسی ارشد آنلاین سیستم‌های اطلاعاتی کامپیوتری

هزینه تحصیل: ۹.۰۰۰ دلار

مقاله‌های مرتبط:

دانشگاه کلورادو یکی از معتبرترین دور‌ه‌های MIS آنلاین را در سراسر آمریکا ارائه می‌دهد و برای دانشجویانی که علاقه‌مندند تا در آینده به عنوان متخصص IT فعالیت کنند طراحی شده‌است. این دوره کاملا به صورت آنلاین برگزار شده و طی یک سال و نیم تکمیل می‌شود. دانشجویان می‌توانند به صورت نیمه‌وقت یا تمام‌وقت به تحصیل بپردازند. عناوین متنوع درسی شامل توسعه اپلیکیشن‌های تصویری تجاری، محاسبات تجاری و یکپارچه‌سازی سیستم‌ها، زیرساخت‌های ارتباطی فناوری اطلاعات، سیستم‌های شیء‌گرا و روش‌های توسعه نرم‌افزار می‌باشد و دانشجو را با طیف گسترده‌ای از دانش‌های مختلف آشنا کرده و برای کارد ر هر محیط و تخصصی آماده می‌کند.

کارشناسی ارشد آنلاین

دانشگاه Maryland University Colledge

کارشناسی ارشد آنلاین مدیریت خدمات و سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل: ۸.۵۱۴ دلار

دانشگاه مریلند دوره‌ی منحصر به فردی را برای دانشجویان در نظر گرفته‌است. در این دوره به دانشجویان مدرک مدیریت با تخصص در حوزه‌ی خدمات و سیستم‌های اطلاعاتی اعطا خواهد شد. این دوره برای متخصصانی است که هیچ سابقه‌ی کاری با کامپیوتر ندارند یا اطلاعات آنها در این زمینه اندک است. عناوین درسی شامل سیستم‌های پشتیبانی از تصمیم‌گیری و سیستم‌های خبره، تصمیم‌گیری مالی برای مدیران، اپلیکیشن‌های چندرسانه‌ای اینترنتی، تئوری و رفتار سازمانی و آمار‌های دخیل در تصمیم‌گیری مدیران می‌باشد. پس از گذراندن ۲۴ واحد، دانشجو باید یک دوره مدیریت استراتژیک هم بگذراند.

کارشناسی ارشد آنلاین

دانشگاه Wilmington

کارشناسی ارشد آنلاین فناوری سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل: ۸.۰۴۲ دلار

این دوره توسط College of Technology این دانشگاه برگزار می‌شود و بر ۵ شاخه شامل سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی، پشتیبانی از اطلاعات، مدیریت و سیستم‌های اطلاعات مدیریت، اینترنت و طراحی وب و مدیریت پروژه‌های فناوری تمرکز دارد. صرف‌نظر از شاخه‌ی انتخابی، دانشجو ملزم به گذراندن واحد‌های مخابره داده و شبکه‌سازی،مدیریت داده، استراتژی‌ها و سیاست‌‌های فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه و تغییر هستند. در سال آخر، دانشجویان باید یک دوره کارآموزی هم بگذرانند.

کارشناسی ارشد در دانشگاه Liberty

کارشناسی ارشد آنلاین سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل ۸۰۰۰ دلار

دوره MIS این دانشگاه معتبر و مقرون به صرفه بوده و در دو حوزه ی تخصصی پشتیبانی از اطلاعات یا مدیریت فناوری ارائه می‌شود تا دانشجویان بتوانند مدرک تحصیلی خود را با توجه شغلی که در آینده برای خود در نظر گرفته‌اند، تغییر دهند. عناوین درسی این دوره شامل مدل‌سازی تجاری، موضوعات اخلاقی و قانونی، مدیریت و رهبری اجرایی، تعامل انسان با کامپیوتر، تکنولوژی‌های نوظهور، زیرساخت‌های IT، مدیریت عملیات و تحلیل سیستم با مدل‌سازی و طراحی می‌باشد. دانشگاه Liberty یکی از موسسات علمی طراز آول‌ آمریکا به شمار می‌رود.

کارشناسی ارشد آنلاین

دانشگاه Arkansas

کارشناسی ارشد حرفه‌ای سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل: ۸.۰۹۶ دلار

دانشگاه آرکانزاس تنها موسسه‌ی تحقیقاتی در ایالت آرکانزاس می‌باشد که به ارائه‌ی MIS آنلاین برای متخصصانی می‌پردازد که می‌خواهند مدرک عالی خود را از یک موسسه طراز اول دریافت کنند. این دوره شامل دو شاخه‌ی برنامه‌ریزی منابع شرکت و مدیریت سیستم‌های تجاری می‌باشد و طی ۲۱ ماه تکمیل خواهد شد. گرچه کلاس‌ها تمامی به صورت آنلاین برگزار می‌شود اما یک یکشنبه در هر ماه به تعامل میان دانشجویان حضوری و غیرحضوری اختصاص یافته ‌است.

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات در دانشگاه Mississippi State

کارشناسی ارشد آنلاین سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل: ۷.۵۰۲ دلار

دوره آنلاین MIS این دانشگاه توسط College of Business آن برگزار می‌شود که کاملا معتبر و دارای شهریه مناسبی است. این دوره کاملا آنلاین بوده و توسط همان اساتید باتجربه‌ی کلاس‌های حضوری تدریس می‌شود. واحد‌های درسی شامل تحلیل و طراحی سیستم‌های پیشرفته، ارتباطات تجاری از راه دور، پروژه‌های مشارکتی سیستم‌های اطلاعاتی، فناوری سیستم‌های اطلاعاتی و مدیریت MIS می‌باشد. این واحد‌های متنوع دانشجو را برای کار در حوزه‌های مختلف تخصصی مانند برنامه‌نویسی یا مدیریت امنیت، آماده می‌کند. دوره‌ی MIS این دانشگاه از بین ۱۲۰۰ دوره، رتبه‌ی ۵۴ را کسب کرده‌است.

کارشناسی ارشد آنلاین

دانشگاه Oklahoma

کارشناسی ارشد آنلاین مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل: ۷.۲۳۰ دلار

دوره MIS ارائه شده توسط این دانشگاه، ۳۳ واحدی است و دانشجویان را برای کار در دنیای دائم‌التغییر سیستم‌های کامپیوتری آماده می‌کند. این دوره هم کاملا به صورت آنلاین و توسط اساتید کلاس‌های حضوری برگزار می‌شود. عناوین درسی شامل مدیریت پیشرفته‌ی دیتابیس، طراحی و تحلیل پیشرفته‌ی سیستم، تحلیل و تصویرسازی توصیفی، MIS در کسب و کار و برنامه ‌نویسی برای داده‌های تحلیلی می‌باشد. این دوره در دو حوزه‌ی تخصصی توسعه اپلیکیشن و علوم داده ارائه می‌شود تا دانشجویان بتوانند با توجه به علاقه‌ی خود، یک کدام را انتخاب کنند.

دانشگاه Harrisburg University of Science and Technology

کارشناسی ارشد آنلاین مدیریت و مهندسی سیستم‌های اطلاعاتی

هزینه تحصیل: ۷.۲۰۰ دلار

مقرون به صرفه‌ترین دوره MIS آنلاین متعلق به دانشگاه Harrisburg است که کلاس‌های آنلاین انعطاف‌پذیر آن به دانشجویان شاغل این امکان را می‌دهد تا بدون شرکت در کلاس، بتوانند مدرک عالی خود را دریافت کنند. دانشجویان می‌توانند به صورت نیمه‌وقت یا تمام‌وقت ثبت‌نام کنند. سه‌ شاخه‌ی اصلی این دوره شامل مدیریت، مهندسی سیستم و سیستم‌های اطلاعات کاری می‌باشد. تمامی کلاس‌ها توسط اساتید کلاس‌های حضوری تدریس می‌شوند و دانشجو ۲۴ ساعته به کلاس‌ها دسترسی خواهد داشت.

کارشناسی ارشد آنلاین

با توجه به مشغله‌های فراوان انسان امروزی، دوره‌های آنلاین بهترین گزینه برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور را دارند. با این روش دیگر زحمت ترک وطن، دل کندن از عزیزان و رفتن به کشوری با فرهنگ غریبه را نخواهید داشت.

نویسنده :
انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

کانال تلگرام
فروش ویژه کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano S (کیف پول سخت‌افزاری برای ارز‌های دیجیتال)خرید انلاین
+