‍‍
دسته بندی

بودجه دولت استرالیا چند روزی است که منتشر شده و نشان می‌دهد که دولت این کشور قصد دارد ۷۰۰ هزار دلار استرالیا (۵۰۰ دلار آمریکا) را در «آژانس تغییرات دیجیتال» (Digital Transformation Agency) این کشور سرمایه‌گذاری کنند تا تحقیقات بیشتری روی بخش‌هایی از فناوری بلاک چین صورت گیرد. قرار است که سرمایه گذاری استرالیا روی بلاک چین به بهبود خدمات دولتی کمک کند و تحولی در ساختار مدیریت دولتی ایجاد کند.

سرمایه گذاری استرالیا روی بلاک چین به چه صورت است؟

بیشتر بخوانید:

بلاک چین چطور حوزه‌های املاک، ورزش و فیلم‌سازی را متحول می‌کند؟

وزارت صنعت، نوآوری و علوم استرالیا به روشنی از استراتژی اقتصاد و برنامه دیجیتال صحبت می‌کنند. برنامه اساسی اقتصاد دیجیتال (Digital Economy Consultation Paper) که توسط این وزارتخانه این کشور منتشر شده از برنامه‌های مهم دولت استرالیا در استفاده از بلاک چین می‌گوید. در این برنامه، دفاتر کل توزیع شده (بلاک چین) و یادگیری ماشینی به عنوان حامیان نوآوری و بهره‌وری در اقتصاد به حساب آمده‌اند.

سرمایه گذاری استرالیا روی بلاک چین

سرمایه گذاری استرالیا روی بلاک چین نشان داد که دولت استرالیا همیشه از فناوری‌های نو ظهور استقبال می‌کند. اصلاحیه قانون مالیات این کشور در سال ۲۰۱۶، بیت کوین را به عنوان یک پول به حساب آورده است. وزارت خزانه‌داری استرالیا به روشنی اشاره می‌کند که:

دولت متعهد است تا مشکل مالیات روی ارزهای دیجیتال را حل کند و با این صنعت برای ایجاد یک لایحه همکاری می‌کند تا قانون مالیات روی کالاها و خدمات را اصلاح کند.

بیشتر بخوانید:

بازار واحد دیجیتال با طرح توسعه بلاک چین در اروپا به اجرا در می‌آید

کشورهای منطقه اقیانوس آرام باید قدردان تلاش‌های استرالیا در تغییر قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال و استقبال از فناوری‌هایی مثل بلاک چین باشند. سیاست استفاده از فناوری‌های روز در استرالیا همیشه باعث رشد صنعت و اقتصاد این کشور شده است. در صورتی که به اخبار مربوط به بلاک چین علاقه دارید، پیشنهاد می‌شود وبلاگ پیمنت۲۴ را دنبال کنید.

این مطلب را از دست ندهید:  گزارش Payment24 از دنیای عجیب کلاهبرداران اینترنتی ایران

نویسنده :
انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱