دسته بندی

صفحه «یک مشاور املاک استخدام کنید» در سکوت به وب‌سایت آمازون اضافه شد، اما مدت کوتاهی پس از آن از سایت حذف گردید.

آمازون ممکن است وارد کسب و کار مشاوره املاک شود. وب‌سایت خبری مشاوره املاک Inman گزارش می‌دهد که در روز سه‌شنبه، زمانی که خدمات Prime Day آمازون در بالاترین سطح فعالیت خود بود، این شرکت عظیم تجارت الکترونیکی در سکوت و برای اولین بار صفحه جدید «یک مشاور املاک استخدام کنید» را در بخش خدمات خانه و کسب و کار عرضه کرد. این صفحه دارای بخشی برای وارد کردن کد پستی و پس از آن یک پیامِ «به‌زودی» بود.

ظاهرا این صفحه برای ایجاد انگیزه به سمت خدمتی بود که مصرف‌کنندگان را قادر به استخدام مشاورین املاک از طریق آمازون می‌ساخت. اما در بعدازظهر چهارشنبه، این صفحه از وب‌سایت حذف شد.

مشاوره املاک آنلاین

مقاله‌های مرتبط:

این «پیش‌نمایش» سرمایه‌گذاران را به این گمان انداخت که شاید شرکت آمازون به دنبال بررسی پایگاه داده‌های مشاورین املاک آنلاین مانند Zillow، که یک پایگاه داده آنلاین مشاوره املاک و مستغلات است که در سال ۲۰۰۶ توسط مدیران سابق مایکروسافت راه‌اندازی شده و بازار سهام Redfin، که یک شرکت مشاوره املاک مسکونی است که در کنار خود یک پایگاه داده آنلاین هم دارد و در سال ۲۰۰۴ راه‌اندازی شد و برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ فعالیت خود را شروع کرد (گلن کلمن مدیر عامل فعلی این شرکت است) باشد. به گفته GeekWire، به‌محض آن‌که این خبر منتشر شد، قیمت سهام Zillow به‌شدت سقوط کرد. این امر نشان دهنده آن است که سرمایه‌گذاران تا چه حد با دقت در حال بررسی گام بعدی آمازون هستند.

همان‌طور که سرخط The Real Deal به شوخی می‌گوید، آیا این رویداد می‌تواند به معنای آن باشد که مصرف‌کنندگان به‌زودی می‌توانند به Alexa دستور دهند برای آن‌ها یک خانه پیدا کند؟ بر حسب تصادف، هر سه این شرکت‌ها آمازون، Zillow و Redfin در سیاتل قرار دارند.

انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − ده =

کانال تلگرام
فروش ویژه کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano S (کیف پول سخت‌افزاری برای ارز‌های دیجیتال)خرید انلاین
+