دسته بندی

در طول سال کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعددی در زمینه‌‌ی رشته‌های مختلف پزشکی و علمی در سراسر جهان برگزار می‌شود. حضور در این گردهمایی‌ها می‌تواند موجب بهبود مهارت‌های افراد فعال در هر رشته بشود. همچنین به دلیل حضور محققین مطرح به عنوان سخنرانان و مدرسین حاضر در کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی بزرگ بین‌المللی، پزشکان می‌توانند با جدیدترین مسائل روز مرتبط با رشته‌ی خود آشنا بشوند و حضور فعال‌تر و موثرتری در رشته‌ی خود داشته باشند.
یکی از کلیدی‌ترین مسائل برای حضور در این کنفرانس ها اطلاع از برگزاری آن‌ها چند ماه پیش از برگزاری است تا افراد بتوانند آمادگی‌های لازم مثل ثبت نام، آماده کردن مقدمات سفر و مطالعات لازم برای حضور در کارگاه‌ها را داشته باشند.
قصد داریم به عنوان یکی از خدمات جدید وبلاگ مجموعه‌ی پیمنت۲۴ کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی پزشکی معتبری که در سراسر جهان برگزار می‌شوند را به علاقه‌مندان و فعالان این رشته معرفی کنیم تا از این راه بتوانیم گامی موثر در زمینه‌ی پیشرفت اینن رشنه‌ی علمی در کشورمان برداریم.

کنفرانس بین‌المللی پزشکی زیبایی ۲۰۱۷

پزشکی زیبایی یکی از رشته‌های جدید دنیای پزشکی است که همواره در حال پیشرفت است و هر روز روش‌های جدیدی در این رشته ظهور می‌کنند. فعالان این عرصه برای اینکه بتوانند همگام با پیشرفت رشته‌ی فعالیت خود حرکت کنند باید راه و روش‌های جدید مربوط به این رشته را فرا بگیرند تا بتوانند خدمات نوین را در سریع‌ترین زمان ممکن به مخاطبان خود ارائه بدهند.

کنفرانس پزشکی زیبایی مالزی، کوالالامپور

کنفرانس‌ پزشکی زیبایی کوالالامپور از ۶ تا ۸ ماه جولای با عنوان «پیشرفت‌ها و چالش‌ها در پزشکی زیبایی» در مالزی برگزار می‌شود. در این کنفرانس پیشتازان رشته‌های پوست، زیبایی، جراحی پلاستیک و دیگر رشته‌های مرتبط حضور خواهند داشت تا آخرین یافته‌ها و تحقیقات خود را به حاضرین عرضه کنند. همچنین سخنرانی‌های مختلفی از جانب ویراستار‌های ژورنال‌های معتبر، محققان شناخته شده و تصمیم‌گیران مهم در رشته‌ی زیبایی برگزار می‌شود. اعضای هیئت برگزار کننده‌ی کنفرانس پزشکی زیبایی ۲۰۱۷، همچنین از محققین جوان دعوت کرده است تا آخرین تحقیقات خود در زمینه‌ی زیبایی را در جلسات پوستر ارائه بدهند.
این کنفرانس در واقع توسط موسسه‌ی معتبر Conference Series LLC برگزار می‌شود که سالانه بیش از ۷۰۰ کنفرانس را با حمایت بیش از ۱۰۰۰ جامعه‌ی علمی از سراسر دنیا برگزار می‌کند. این موسسه همچنین سالانه بیش از ۵۰۰ ژورنال دسترسی آزاد معتبر منتشر می‌کند.

پزشکی زیبایی

چرا باید در این کنفرانس شرکت کرد؟

پیر شدن جمعیت جهان و همچنین بالا رفتن آگاهی از خطرات قرار گرفتن پوست در معرض آفتاب و آفتاب سوختگی باعث شده تا صنعت پوست و زیبایی رشد قابل توجهی در سال‌های اخیر داشته باشد. صنعت پوست و زیبایی بازاری بسیار رقابتی دارد، اما با این حال تحت سلطه‌ی تاسیسات کوچک پزشکی و درماتولوژیست‌هایی قرار دارد که روی موارد فرعی مثل درماپاتولوژی با Cosmetic Dermatology تمرکز کرده‌اند. شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی می‌تواند باعث حضور برجسته‌تر و بهتر در چنین رقابتی باشد.
کنفرانس پزشکی زیبایی ۲۰۱۷ یکی از مطرح‌ترین کنفرانس‌های علمی است که برگزار می‌شود. طی این رویداد علمی که در سه روز برگزار می‌شود، بیش از ۶۰ جلسه‌ی علمی و عملی گنجانده شده است. همچنین چندین جلسه‌ی فرعی هم با موضوع توسعه‌یی تحقیق و آخرین نو‌آوری‌های تحقیقاتی در رشته‌های مراقبت از پوست، درماتولوژی، آرایشی و بهداشتی و دیگر علوم مرتبط هم برگزار می‌شود.

چه کسانی می‌توانند در این کنفرانس شرکت کنند؟

درماتولوژیست‌، افراد فعال در حوزه‌ی زیبایی پوست، جراحان پلاستیک، جوامع مختلف پزشکی و اعضای آن‌ها مثل آکادمی آمریکایی درماتولوژی، محققین این رشته، دانشکده‌های مختلف درماتولوژی و دانشمندان این رشته مخاطبین اصلی کنفرانس بین‌المللی پزشکی زیبایی مالزی هستند. اگر شما هم در یکی از این حوزه‌ها فعال هستید و می‌خواهید دانش خود را افزایش دهید و با نوآوری‌های روز رشته‌ی خود آشنا بشوید می‌توانید از طریق صفحه‌ی اختصاصی ثبت نام در این کنفرانس ثبت نام خود را انجام بدهید.. هزینه‌ی کنفرانس را هم می‌توانید به راحتی از طریق ثبت سفارش پرداخت با پی‌ پال در وب‌سایت مجموعه‌ی پیمنت۲۴ پرداخت کنید، یا از یکی از ویزا کارت‌ بانکی یا مستر کارت‌های مجازی ارائه شده استفاده کنید و این کار را خودتان انجام بدهید، البته بهتر استت پیش از اقدام به خرید این دست کارت‌های بانکی جهت پرداخت هر هزینه‌ای، از پذیرفته شدن کارت بانکی ارائه شده توسط ما، از جانب سایت پذیرنده اطمینان حاصل کنید.

پزشکی زیبایی

شرکت کنندگان در کنفرانس پزشکی زیبایی ۲۰۱۷ مالزی با حضور خود در این رویداد به موارد زیر دسترسی خواهند داشت:

  • جلسات اختصاصی و مباحث حرفه‌ای با موضوع آخرین نوآوری‌ها در جراحی زیبایی، درماتولوژی آرایشی، عمل‌های جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک
  • سخنرانی پزشکان فعال و مطرح این رشته
  • سخنرانی‌های کلیدی توسط جراحان برجسته
  • چالش‌های نو‌آوری باز
  • جلسات پوستر توسط محققان جوان
  • جلسات شبکه‌ی جهانی فعالان پزشکی زیبایی با حضور بیش از ۵۰ کشور جهان
  • تکنیک‌های جدید برای بهبود فرایند تحقیقات شما
  • جلسات دیدار و بحث درماتولوژیست‌ها که یکی از بهترین فرصت‌ها برای توسعه‌ی تجارتی جهانی و پیدا کردن ارتباطات شبکه‌ای است
  • ملاقات با ویراستارهای ژورنال‌های معروف، جوامع و اعضای مطرح آن‌ها در سراسر جهان

هر کدام از موارد بالا به تنهایی می‌تواند فرصتی باشد که فعالان این رشته به هر نوعی دنبال به دست آوردن آن هستند تا بتوانند سطح خدمات خود را جهانی کنند و این امر ارزش بالای شرکت در چنین کنفرانس‌هایی را مشخص می‌کند.

تجزیه و تحلیل بازار

پزشکی زیبایی تخصصی در زمینه‌ی بالا بردن زیبایی ظاهری است. این رشته راهکارهای متفاوتی برای شرایط مختلف درماتولوژی و جراحی زیبایی دارد. در پزشکی زیبایی توصیه‌هایی برای به حداقل رساندن علائم پیری مثل افتادگی پوست، چین و چروک و خال‌های پوستی وجود دارد. پزشکی زیبایی همچنین نقش مهمی در درمان چربی‌های اضافی، سلولیت و چاقی مفرط بازی می‌کند. می‌توان از درمان‌های لیزر تراپی برای رفع جای زخم، موهای زائد و ناخواسته، رنگ پریدگی پوست و ترک‌های پوستی بهره برد. البته پیش اقدام برای رفع چنین مواردی (مثل موهای زائد ناخواسته یا وزن اضافه) باید با یک پزشک عمومی مشورت بشود تا مشخص باشد که این‌ها علائم وضعیت بدنی خطرناک یا یک بیماری نهفته نیستند که باید به جای راهکارهای پزشکی زیبایی توسط درمان‌های پزشکی رفع شوند.

مراقبت پوست

کنفرانس‌های پیشین پزشکی زیبایی

یکی از موفق‌ترین کنفرانس‌های برگزار شده توسط مجموعه‌ی Conference Series LLC کنفرانس سال ۲۰۱۵ تحت عنوان «International Conference and Exhibition on Cosmetic dermatology & Hair care» بود که در روزهای ۷ و ۸ ماه دسامبر در فیلادلفیا در ایالات متحده برگزار شد. این کنفرانس نکات مثبت زیادی برای شرکت کنندگان در بر داشت که از طریق کارگاه‌های آموزشی متعدد، جلسات پوستر و سخنرانی افراد متخصص در رشته‌ی پوست و مو به آنان منتقل شد. در واقع بازخوردهای مثبتی که از طرف پزشکان، جراحان زیبایی، محققین، دانشجویان و افراد فعال در حوزه‌ی تجاری پوست و مو درباره‌ی کنفرانس پیشین پزشکی زیبایی دریافت شده، نشانگر موفقیت این کنفرانس در رسیدن به هدف خود بوده است.

جراحی زیبایی

شرکت در چنین کنفرانس‌هایی می‌تواند فرصت مناسبی برای تمام افراد فعال و حتی دانشجویان و محققان عرصه‌ی پزشکی و زیبایی باشد تا با جدید‌ترین روش‌ها و راهکار‌های این صنعت آشنا بشوند. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر در هر رشته‌ای از پزشکی فعال هستید و در هر سطحی که فعالیت می‌کنید، برای بالا بردن دانش، پیدا کردن ارتباطات موثر و آشنایی با تکنولوژی و تحقیقات روز در زمینه‌ی رشته‌ی خود، حتماً در صورت امکان شرکت در یک یا چند کنفرانس بین‌المللی را در دستور کار خود قرار بدهید.

نویسنده :
انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

کانال تلگرام