‍‍
دسته بندی

خرید آنلاین بیت کوین با پول قرضی این روزها بسیار اتفاق می‌افتد. بنا به گزارش شرکت (LendEDU) که در زمینه وام‌ها تحقیق می‌کند بیش از ۱۸ درصد سرمایه‌گذارها، از خرید بیت کوین با پول قرضی برای معامله این ارزهای رمز پایه استفاده می‌کنند. در یک تحقیق جهانی از ۶۷۲ سرمایه‌گذار بیت کوین در مورد روش‌های پیدا کردن سرمایه برای حساب‌های دیجیتال‌شان پرسیده شد. اغلب آنها از سیستم‌های بانکی مثل کارت‌های اعتباری و نقل و انتقال بین بانکی (ACH) برای این کار استفاده می‌کردند.

اما ۲۲ درصد آنها گفته‌اند که پول و بدهی کارت‌های اعتباری را پرداخت نکرده‌اند. به بیان دیگر آنها با قرض گرفتن شروع به سرمایه‌گذاری روی بیت کوین کرده‌اند. در این گزارش آمده است:

بهترین و کم هزینه‌ترین روش خرید ارزهای دیجیتال استفاده از سیستم نقل و انتقال بین بانکی (ACH) است که تقریبا بدون نرخ تراکنش است. ۱۸ درصد شرکت‌کنندگان در این تحقیق از این روش برای سرمایه‌گذاری استفاده کرده‌اند. هر چند این جالب‌ترین بخش تحقیق نبود. ۲۲٫۱۳ درصد این افراد، بدهی کارت‌های اعتباری خود را پرداخت هم نکرده‌ بودند.

خرید بیت کوین با پول قرضی ؛ واقعیت اغراق شده

اخیراً وبسایت (Binance) بزرگ‌ترین بستر معاملاتی ارزهای دیجیتال در دنیا اعلام کرده که روزانه بیش از ۲۵۰ هزار کاربر جدید جذب می‌کند و مجبور شده که به طور موقت این فرایند را متوقف کند. وبسایت (Coinbase) و (Bitstamp) نیز روزانه بیش از ۱۰۰ هزار کاربر جدید جذب کرده‌اند. (Coinbase) به تنهایی ۲۰ میلیون کاربر جذب کرده است. در اوایل ماه دسامبر نک کوردیک موسس وبسایت (Bitstamp) اشاره کرد:

لطفاً این موضوع را در نظر بگیرید که ما روزانه بیش از ۱۰۰ هزار کاربر جدید را جذب می‌کنیم. خیلی سخت است که بتوان خود را با این تغییرات وفق داد. ما تلاش می‌کنیم ظرفیت خود را افزایش بدهیم تا به مشتری‌های جدید سرویس بدهیم و این موضوع نیازمند صرف زمان است.

البته باید در نظر داشت که ۶۱۸ نفر برای تعمیم دادن این ایده که اغلب افراد با قرض بیت کوین می‌خرند، کفایت نمی‌کند. اما باید در نظر داشت که همین بخش کوچک از سرمایه‌گذارهای بیت کوین که با قرض کردن ارز می‌خرند همچنان برخلاف توصیه کارشناس‌ها به این کار خود ادامه می‌دهند.

همان قدری سرمایه‌گذاری کنید که بتوانید ضرر آن را تحمل کنید

خرید بیت کوین با پول قرضی

بیشتر بخوانید:

شرط بندی روی بیت کوین چه نتایجی را به دنبال دارد؟

در ماه ژوئن، آندراس آنتونوپولوس کارشناس بیت کوین و اوراق بهادار روی این موضوع تاکید دارد که او فقط مقداری روی ارزهای رمز پایه سرمایه‌گذاری می‌کند که بتواند ضررش را تحمل کند. چرا که در این حوزه ریسک بالایی وجود دارد. هر چند ریسک سرمایه‌گذاری روی بیت کوین با توجه به اندازه بازار آن کمتر است اما برای سایر ارزها در بازارهای جهانی همچنان ریسک بالا است. او می‌افزاید:

من خودم چندین ارز دیجیتال را به عنوان بخشی از یک سرمایه‌گذاری متنوع انتخاب کرده‌ام. من همان قدری سرمایه‌گذاری می‌کنم که بتوانم ضررش را تحمل کنم.

او همچنین اشاره کرده که او می‌تواند همه سرمایه‌ی خود را در حوزه ارز دیجیتال از دست بدهد و هنوز همه چیز داشته باشد چرا که او تمام آینده شغلی، ظرفیت فکری و کاری خود را در زمینه بیت کوین و بازار ارزهای رمز پایه سرمایه‌گذاری کرده است.

این مطلب را از دست ندهید:  ۳ عامل که می تواند قیمت بیت کوین را به رکورد جدیدی برساند

بیشتر بخوانید:

بیت کوین یا اتریوم؛ تفاوت این دو ارز رمزپایه در چیست؟

برای یک سرمایه‌گذار معمولی و تازه وارد، ریسک بالایی دارد تا از پس بدهی خود پس از سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال بربیاید. مهم نیست که روی چه چیزی سرمایه‌گذاری کند داشتن بدهی روی یک سرمایه‌گذاری خاص، کار بسیار پر ریسکی است. او می‌افزاید:

تمام پس انداز کوچکی که داشته‌ام روی بیت کوین سرمایه‌گذاری شده است. کمی بدهی هم به دلار آمریکا دارم که در حال پرداخت آن هستم بنابرین بیش از ۱۰۰ درصد روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌ام. اما می‌خواهم تاکید کنم که این یک توصیه برای سرمایه‌گذاری نیست. چرا که من پول خود را روی بیت کوین سرمایه‌گذاری نکرده‌ام من آینده شغلی، انرژی و علاقه خود را در این زمینه سرمایه‌گذاری کرده‌ام. پول کم‌ترین چیزی است که من در این حوزه سرمایه‌گذاری کرده‌ام و ممکن است همه چیز را از دست بدهم اما هنوز خیلی چیزهای دیگر دارم.

خرید و فروش بیت کوین

اگر شما هم به دنبال سرمایه گذاری و کسب سود از بازار ارزهای رمزپایه هستید، درنگ نکنید و از صفحه سفارش بیت کوین سایت پیمنت۲۴ اولین خرید ماجراجویانه خود را تجربه کنید. اما خرید بیت کوین با پول قرضی را هرگز پیشنهاد نمی‌کنیم.

ما در پیمنت۲۴ دسترسی به خدمات خرید و فروش بیت کوین را برای شما سهولت بخشیده‌ایم، اما همانطور که در اطلاعیه درباره سرمایه‌گذاری روی بیت کوین به شما توصیه کردیم، به هیچ عنوان بدون شناخت کافی از بازار، در این عرصه سرمایه گذاری نکنید. مقالات وبلاگ پیمنت۲۴ تنها جنبه تحلیل و بررسی این حوزه را دارند و مطالب درج شده در آن اعم از پیش‌بینی یا سخن متخصصان، قطعی نیستند و جنبه تهییج یا ترغیب افراد به ورود به این بازار را ندارند؛ بنابراین هیچ مسئولیتی برای این مجموعه ایجاد نمی‌کنند. تنها هدف ما افزایش دانش و آگاهی در این زمینه است.

نویسنده :
انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱