‍‍
دسته بندی

فردی را در نظر بگیرید که نیمی از روز، در شرکتی که استخدام است فعالیت می‌کند. این فرد به عنوان شغل دوم هم یک کار آزاد انجام می‌دهد. بسیاری افراد برای افزایش حقوق ماهیانه خود چنین کاری می‌کنند. تکنولوژی هم در این شرایط به افراد کمک زیادی می‌کند. آن‌ها می‌توانند خدمات و توانایی‌های خود را به دیگران نشان داده و برای خود مشتری پیدا کنند. این مشاغل آزاد انواع مختلفی دارند. گاهی افراد طراحی وب‌سایت انجام می‌دهند یا پروژه‌ قبول می‌کنند.

مشاغل فریلنسری؛ بهترین گزینه برای شغل دوم

مشاغل آزاد و فریلنسری، هر روزه در حال گسترش در دنیا هستند. بر اساس گزارشی که در سال ۲۰۱۶ صورت گرفت، ۵۵ میلیون از جمعیت کشور آمریکا مشاغل آزاد دارند. این مطالعه تحت عنوان «شغل آزاد در آمریکا» منتشر شد. این آمار نشان می‌دهد که بیش از ۳۵ درصد از جمعیت کل آمریکا به کار آزاد مشغول هستند.نکته جالب دیگر این است که از این میان حدود ۲۵ درصد شب‌کار هستند.

مشاغل آزاد

بر اساس همین تحقیق ۷۳ درصد کسانی که مشاغل آزاد دارند معتقدند که تکنولوژی در کارشان تاثیر مستقیمی دارد. این رقم دو سال قبل ۶۹ درصد بود که نشان دهنده پیشرفت بیشتر تکنولوژی در این مدت است. در ادامه نظرات دو سازمان اجرایی در زمینه مشاغل آزاد آورده شده است. نام این دو مرکز Fiverr و Upwork است. با مطالعه‌ی این بخش اطلاعات مهمی در مورد آینده مشاغل آزاد به‌دست می‌آید.شرکت Fiverr

شرکت Fiverr حلال مهمترین مشکل مشاغل آزاد

دیوید مانلا، رئیس بخش اجرایی شرکت Fiverr بیان می‌کند که معتقد است Upwork راه حل بزرگترین مشکل پیش روی مشاغل آزاد، یعنی پیدا کردن کار است. او معتقد است که از طریق راه اندازی یک سیستم آنلاین و سازماندهی آن قادر به حل این مسئله است. بزرگترین نگرانی افرادی که به دنبال راه اندازی یک کار آزاد هستند، پیدا کردن مشتری است. بهترین مزیت همکاری این افراد با شرکت Fiverr پایان دادن به این نگرانی است. زیرا این شرکت می‌تواند برایشان مشتری پیدا کند. به این ترتیب افراد مجبور نیستند وقت زیادی برای پیدا کردن مشتری تلف کنند و در نتیجه بهتر روی کار تمرکز می‌کنند. از مزایای دیگر استفاده از خدمات این شرکت آن است که می‌توانید کار خود را کنترل کنید.

به طور کلی استفاده از چنین فرصتی به شما امکان می‌دهد تا در کار آزاد خود پیشرفت کنید؛ وقت خود را کمتر صرف پیدا کردن مشتری کرده و بیشتر به کار اصلی بپردازید. به این ترتیب زمانی از دست نمی‌دهد. همچنین تمرکز خود را روی کاری می‌گذارید که بیشتر به آن علاقه داشته و در آن مهارت دارید.شرکت Upwork کار آزاد

خدمات خاص شرکت Upwork برای فریلنسرها

مقاله‌های مرتبط:

شوشانا داتشکرون، معاون رئیس شرکت Upwork، هم نظرات مشابهی دارد. او معتقد است سختترین بخش داشتن شغل آزاد، پیدا کردن کار به مقدار کافی است. این شرکت مدعی است که می‌تواند با سرعت بالایی برای افراد مشتری پیدا کند. بزرگترین مزیت راه اندازی یک سیستم آنلاین برای کسب و کار این است که می‌توان به خوبی کنترل امور را در دست گرفت. اما بسیاری از مسائل هم هستند که به راحتی قابل کنترل نیستند. رسیدگی به فرستادن فاکتورها، بررسی بدهی افراد و گرفتن دستمزدها و مسائل دیگر از این قبیل نیازمند صرف وقت بسیاری است. شرکت Upwork کنترل این مسائل را برای افراد انجام می‌دهد و زمان زیادی را برای افرادی که مشاغل آزاد دارند، ذخیره می‌کند. شوشانا داتشکرون ساز و کار شرکت خود را به این صورت بیان کرد. «شرکت Upwork علاوه بر پیدا کردن مشتری برای مشاغل آزاد، به آن‌ها در پیگیری پرداخت‌ها هم کمک می‌کند. این شرکت با استفاده از برنامه کاری مشاغل آزاد که از طریق ذخیره شدن اطلاعات بدست می‌آید، این کنترل را می‌تواند اعمال کند. این به شما کمک می‌کند که مطمئن باشید که مشتری‌ها تمام پولی که باید را به شما پرداخت کند.

این مطلب را از دست ندهید:  چرا وبسایت فیور بدترین مکان برای شروع کار فریلنسری است؟

برای پروژه‌هایی که در زمان مشخصی تحویل داده می‌شوند شرکت Upwork برنامه مشخصی دارد. این شرکت به فرد این امکان را می‌دهد که زمانی را برای پایان کار مشخص کند. و در زمان مشخص از طریق یک حساب سپرده مشتری دستمزد را برای فرد واریز می‌کند. نه تنها این شرکت به افرادی که شغل آزاد دارند در جذب مشتری کمک می‌کند، بلکه مطمئن می‌شود که فرد پول خود را به موقع و تمام و کمال دریافت کند.

 

نویسنده :
انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاه ها (6)

 1. سلام. سوال من اینه که چطو ر از داخل ایران می توانیم با این قبیل سایت ها کار کنیم؟ آیا مشمول تحریم ها هستند؟ شرکت شما در این زمینه راهکاری داره؟

  1. سلام،
   راهکارهای زیادی برای همکاری با این وب‌سایت‌ها وجود دارد. یکی از اصلی‌ترین خدمات شرکت پیمنت۲۴ ارائه راهکار برای نقد کردن درآمدهای ارزی فریلنسرها هست که تا امروز از این راه ارزآوری بسیار بالایی برای کشور داشتیم.
   به شما پیشنهاد می‌کنم برای آشنایی بیشتر با نحوه نقد کردن درآمد ارزی یا افتتاح حساب پی پال با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

   1. اين كه مشخص است
    “یکی از اصلی‌ترین خدمات شرکت پیمنت۲۴ ارائه راهکار برای نقد کردن درآمدهای ارزی فریلنسرها هست”
    صحبت سر اين هست كه چطوري ميشه همكاري كرد؟

   2. سلام دوباره،
    متاسفانه در یک کامنت نمی‌توان نحوه همکاری را توضیح داد. مقالاتی درباره همکاری با این قبیل وب‌سایت‌ها در وبلاگ ما و همچنین سراسر وب وجود دارند. درباره نحوه دریافت یا نقد کردن درآمد ارزی خود هم می‌توانید با کارشناسان پیمنت۲۴ مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱