‍‍
دسته بندی

میلیاردر شدن چیزی است که همه دوست دارند آن را تجربه کنند، اما معمولاً هیچ‌کس کاری برایش نمی‌کند. اگر مایل هستید که کاری برای رسیدن به این هدف انجام دهید، با ما همراه باشید تا به شما ۱۳ مشکلی رایج را معرفی کنیم که اگر به خوبی حل شوند، می‌توانید ثروتمند شوید.

راه‌های متعددی برای رسیدن به این هدف و میلیاردر شدن وجود دارد، اما این هشدار را هم نادیده نگیرید که وارد شدن به این مسیر، وارد شدن به یک رقابت دیوانهوار است، برای اینکه همه به دنبال وارد شدن به این میدان هستند.

در حالیکه ساختن یک موتور جستجو یا یک شبکه اجتماعی به دلیل رقبای متعدد دیگر جزء گزینه‌های قابل‌قبول نیستند، هنوز مشکلاتی وجود دارد که جهان هنوز راه‌حلی برایشان نیافته است. حل ۱۳ مشکلی که در این مقاله به آن می‌پردازیم، به روش مؤثر و کارآمد باعث می‌شود که شما در زمره میلیاردرها قرار بگیرید.

۱. قرص‌های کاهش وزن بدون عوارض جانبی

از سال ۲۰۱۸، صنعت رژیم و کاهش وزن آمریکا به‌ تنهایی حدود ۸۰ میلیارد دلار ارزش دارد و انتظار می‌رود که در سال‌های آینده و به‌ زودی ارزش این شرکت به نیم تریلیون در سال برسد. جهان در حال تغییر است و برای اولین بار در تاریخ است که مردم بیش از اینکه از لاغری بمیرند، از چاقی می‌میرند.

بیشتر مردم تنبل هستند و با خوشحالی به دنبال راه‌حلی آسان برای مشکل اضافه‌ وزن خود می‌گردند. شرکت‌های داروسازی بزرگ دقیقاً بر اساس همین موضوع میلیاردها دلار برای تحقیق و توسعه در این زمینه صرف می‌کنند.

قرصی مانند این می‌تواند به‌ سرعت تبدیل به یکی از سودآورترین و قابل‌ استفاده‌ترین‌ها در سراسر جهان شود. فروش ویاگرا برای مثال فقط و فقط در خود ایالات‌متحده ۱٫۵ میلیارد دلار درآمد به همراه دارد و برای کاهش وزن برای هر ۲ جنس مردان و زنان کارایی دارد.میلیاردر شدن

 ۲. جایگزین کردن پلاستیک قابل‌حمل و میلیاردر شدن

بله، ما سیاره‌مان را خراب می‌کنیم و نمی‌دانیم باید چه کنیم. ارزش بازار پلاستیک در حال حاضر به‌ طور کلی به ۶۵۰ میلیارد دلار می‌رسد، و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۰ ارزشش به ۳۵۰ میلیارد دلار هم برسد. همان‌طور که در ویدئوها لاک‌پشت‌ها و ماهی‌هایی را می‌بینید که اسیر پلاستیک در دریاها شده‌اند، پس جهان نیاز به یک جایگزین قابل‌ قبول دارد.

چیزی که کاربردی باشد، تولیدش ارزان باشد، به مقدار زیاد بتوان آن را تولید کرد و البته تجدید پذیر باشد. و بودنش روی زمین به مدت طولانی و درازمدت هیچ‌کدام از موجودات را نابود نکند.

هر فردی پتانسیل وجود پلاستیک جایگزین را درک می‌کند. ما قبلاً آزمایش‌هایی را با قارچ‌ها، جلبک‌ها، ذرت و حتی کنف دیده‌ایم. تنها کاری که باید انجام داد این است که قیمت این محصولات جایگزین پایین آورده شود و این مواد پلاستیکی به‌ صورت انبوه تولید شوند. فقط قبل از اینکه به سمت تولید پلاستیک جایگزین بروید می‌خواهید چیز دیوانه کننده‌ای بشنوید؟

بر طبق گفته پارک ملی برآورد شده است که بیش از ۵۰۰ میلیون نی پلاستیکی تنها در ایالات‌متحده مورد استفاده قرار می‌گیرد که این مقدار در سال به ۱۷۵ میلیارد می‌رسد. تصور کنید که این میزان در دنیا چقدر است؟

پس در مورد آن فکر کنید، یک نوشیدنی را در مدت کوتاهی با یک لیوان پلاستیکی می‌نوشید و سپس آن را دور می‌ریزید و این لیوان‌ها اصلاً بازیافت نمی‌شوند.

۳. چاپ بیولوژیکی و اعضای بدن و میلیاردر شدن

چندین صنعت وجود دارند که ارزششان با پیشرفت تکنولوژی‌شان به بیش از میلیاردها دلار می‌رسد.

برای مثال در حوزه پروتز شخصی برای قربانیان آسیب‌دیدگی پوستی اگر یک چاپگر سه بعدی وجود داشته باشد می‌تواند کمک بزرگی برای ترمیم آن عضو آسیب‌دیده باشد.

در سراسر جهان، بازار پیوند اعضاء حدود ۲۰ میلیارد دلار است که انتظار می‌رود در دهه‌های آینده به یک صنعت تریلیون دلاری هم تبدیل شود. بازار محافظت از بدن به‌ تنهایی در حال حاضر ارزشی بیش از ۲۵۰ میلیارد دلار دارد. بنابراین این بازار پتانسیل زیادی دارد.

از آنجایی‌ که جمعیت جهان در حال افزایش است و به‌ طور متوسط افراد ثروتمندتر از گذشته هستند، جایگزین کردن یک عضو بدن، جای جراحی چشم یا ایمپلنت را می‌گیرد. برای قرار دادن چیزها در این چشم‌انداز، می‌توانید یک قلب را با قیمتی کمتر از یک‌ میلیون دلار در بازار سیاه آمریکا بخرید و برای فروش یک کبد نیز از همین بازار حدود نیم میلیون دلار دریافت کنید. واقعیت این است که بازار سیاه خرید و فروش اعضای بدن ادعا می‌کند که برای تقاضای موجود عرضه‌ی کافی وجود ندارد. مطالعات نشان می‌دهند که اگر ما بتوانیم به ارگان (اعضای بدن)  کافی دسترسی داشته باشیم، می‌توان از یک الی سه مرگ جلوگیری کرد یا آن‌ها را به تأخیر انداخت.

این مطلب را از دست ندهید:  ۵ نکته که برای طراحی اپلیکیشن تجاری باید بدانید | قسمت اول

۴. کمبود آب و راه‌های میلیاردر شدن

از سال ۲۰۱۶ یکی از ۹ شخص در دنیا امکان دستیابی به آب تمیز را ندارند. این تعداد در کل به ۸۵۰ میلیون نفر است. انتظار می‌رود که تا پایان سال ۲۰۱۸ این تعداد به ۱٫۱ میلیارد نفر برسد و تا سال ۲۰۲۵ انتظار می‌رود که ۳ / ۲ جمعیت کره‌ی زمین برای دستیابی به آب تمیز مشکل داشته باشند.

شاید شما فکرش را نمی‌کنید که این سیاره‌ی آبی روزی بدون آب شود اما واقعیت این است که آبی که ۷۰ درصد کره‌ی زمین را پوشانده است تنها ۳ درصدش آب شیرین است که متناسب با بدن ما است. حدود ۳ / ۲ این آب به‌صورت یخچال‌های یخ‌زده است که در دسترس ما نیستند. و این یعنی ما در یک دردسر بزرگ گیر کرده‌ایم.

امسال حتی شهر بزرگی مانند کیپ‌تاون تقریباً منابع آبی‌اش تمام‌ شده و در سال‌های آینده ما شاهد گسترش این موضوع در نقاط دیگر هم خواهیم بود. بنابراین ممکن است به‌ زودی با جیره‌بندی آب بدون توجه به اینکه در کدام نقطه زندگی می‌کنیم مواجه شویم.

میلیاردر شدن

تأثیر اقتصادی بحران آب بسیار زیاد است. نه‌ تنها این بحران باعث می‌شود که مردم نتوانند محصولات کشاورزی را توسعه دهند بلکه بسیاری از افراد به دلیل بیماری‌های مرتبط با آب آلوده خواهند مرد. امکانات دسترسی به آب مانند اتصال شما به شبکه اینترنت است و ما برای آن شروع به پرداخت حق بیمه می‌کنیم.

برای اجرا شدن بعضی از راه حل‌ها برای کمبود آب باید جلوی توده مردم ایستاد. برای مثال، فناوری‌ای وجود دارد که این امکان را می‌دهد که میزان مصرف آب خانوار مشخص شود و به همین دلیل مردم نمی‌توانند آب را هدر بدهند و سیستم‌های فاضلابی بهبود می‌یابند تا تصفیه شوند و بتوانیم از آن‌ها برای کشاورزی استفاده کنیم.

ممکن است نتوانید این موضوع را درک کنید اما تولید گوشت با مصرف آب زیادگره‌خورده است. ۱۵۴۰۰ لیتر آب برای تولید یک کیلو گوشت گاو و ۴۵۰۰ لیتر آب برای یک کیلو گوشت مرغ استفاده می‌شود.

 ۵. هوش مصنوعی و میلیاردر شدن

هوش مصنوعی یکی از اختراعات عالی بشر است. و البته دلایل این عالی بودن هم کم نیستندهوش مصنوعی احتمالاً آخرین اختراع بشر است که باید روی آن سرمایه‌گذاری شود. هوش مصنوعی تمام مشکلات را بهینه‌سازی و حل می‌کند. برای مثال این را متوجه می‌شوید که چقدر بی‌معنی است که ما انسان‌ها فکر کنیم گونه‌ای هستیم که حق‌داریم بقیه را از بین ببریم.

از سال ۲۰۱۸ ارزش صنعت هوش مصنوعی به بیش از یک میلیارد رسیده و تجربه‌ی مشتری نشان می‌دهد که ارزش کسب‌وکارهای مرتبط با آن نیز بالا و بالاتر می‌رود. ارزش تجارت هوش مصنوعی تا پایان سال ۲۰۲۲ به ارزش ۳٫۹ میلیارد دلار می‌رسد.

هوش مصنوعی قصد دارد تا بزرگ‌ترین تغییردهنده‌ی دنیا باشد. به طرز چشمگیری روشی که وجود دارد را تغییر می‌دهد و تبدیل شدن به شهروند درجه‌ دو بودن را نیز شتاب می‌بخشد. هوش مصنوعی هم‌چنین می‌تواند بیماری‌ها را برایمان درمان کند، کشاورزی و مهندسی زیست‌شناسی را متحول کند و دروازه‌ای برای جاودانگی باشد.

۶. ذخیره انرژی و میلیاردر شدن

قبل از این می‌گفتند که آینده الکتریکی است و این گفته کاملاً درست است، تا زمانی است که ما بتوانیم چیزی فراتر از این آینده ارائه دهیم. قبل از اینکه بتوانیم این کار را انجام دهیم، رایانه‌های ما، خانه‌ها و حتی ماشین‌هایمان برقی می‌شوند. افزایش انرژی خالص از انرژی خورشیدی، باد، آب و انرژی زمین‌گرمایی فرصت‌های زیادی را برای کسب‌وکارها ایجاد می‌کنند.

احتمالاً بزرگ‌ترین فرصت‌ها در ذخیره‌سازی انرژی است. در ایالات‌متحده این صنعت حدود ۸ میلیارد دلار ارزش دارد. و پیش‌بینی می‌شود نرخ رشد آن سال‌ به‌ سال به ۲۵ درصد برسد. این فقط آغاز یک انقلاب انرژی است. ما قبلاً شرکت‌هایی مانند تسلا را دیده‌ایم که از این فناوری به مقدار زیادی استفاده کرد ولی هنوز خیلی فراگیر نشده است.

افراد بیشتری از کشورهای غربی تلاش می‌کنند تا از شبکه خارج شوند و یا در حال قوی کردن سیستم خود هستند. این در حالی است که در مناطق توسعه‌ نیافته هنوز افراد امکان دسترسی به این فناوری را ندارند.

جریان ذخیره‌ی انرژی، این جوامع را به قرن ۲۱ می‌رساند. جالب اینجاست که آمارها نشان می‌دهد که هنوز ۱٫۳ میلیارد نفر به برق دسترسی ندارند.

۷. تولید مواد غذایی و محصولات جایگزین و میلیاردر شدن

ما تقریباً جمعیتی بالغ‌ بر ۸ میلیارد نفر هستیم و مجبوریم هر روز چیزی بخوریم. مشکلی که در اینجا وجود دارد توانایی ما در تولید غذا نیست بلکه در بهینه‌سازی آن است. تولید حداکثر غذا با حداقل منابع و سپس توزیع غذا بین همه‌ی افراد مسئله‌ی ما است.

این مطلب را از دست ندهید:  استارتاپ چیست و در کارآفرینی چه نقشی دارد؟

در حال حاضر ما انسان‌ها در تولید محصولات غذایی‌مان واقعاً ناکارآمد هستیم. بیشتر افراد بیش از نیازشان مصرف می‌کنند و دور ریزشان هم بالا است. مطمئن نیستم اما به نظر می‌رسد که غذا و کشاورزی در زمره‌ی بزرگ‌ترین صنایع دنیا باشند. در تحقیق ما ۱۰ درصد تولید ناخالص داخلی جهان در تصرف صنایع غذایی است. این مقدار حدود ۵۰ تریلیون دلار است.
یک خبر شوکه کننده‌ی دیگر که می‌خواهم به شما بگویم این است که ۳ / ۱ کل مواد غذایی تولید شده در جهان هدر می‌رود. دورریزها و زباله‌های مواد غذایی در کشورهای صنعتی ۶۸۰ میلیارد دلار است و در کشورهای در حال‌ توسعه این رقم ۳۱۰ میلیارد دلار است. این مقدار پولی که ما آن را دور می‌ریزیم برای شما می‌تواند فرصتی فوق‌العاده به‌ حساب بیاید.

حتی اگر ما می‌توانستیم مصرف مواد غذایی‌مان را بهینه کنیم و از هدر رفتن آن جلوگیری کنیم، مسئله بزرگ دیگری تحت عنوان هزینه‌های تولید آن وجود داشت. رشد مصرف مواد غذایی از منابع گوناگون به‌ زودی ما را با مسائل جدی روبرو می‌کند، زیرا منابع ما کفاف تولید مواد غذایی را برایمان در آینده نمی‌دهند.

بزرگ‌ترین موضوعات و مسائل، مربوط به آب، دانه و جنگل‌زدایی است که به‌منظور کشت محصولات زراعی استفاده می‌شوند. اگر جهان به‌ سرعت به سمت منابع غذایی جایگزین حرکت نکند با وجود رشد جمعیت، ما در معرض مشکلات بزرگی قرار می‌گیریم. ولی راه حل‌هایی وجود دارند. یکی از راه‌حل‌ها انتقال پروتئین‌های بزرگ به مقدار کوچک‌تر برای تأمین غذا است. ممکن است شنیدن این راه‌حل برای همه شما جذاب نباشد اما به‌ احتمال زیاد این اتفاق خواهد افتاد. این پروتئین‌های کوچک‌تر می‌توانند حشرات باشند. حشرات ۲۰۰۰ بار کمتر برای تولید معادل یک کیلوگرم گوشت هستند و به فضای کمتری برای پرورش نیاز دارند. زباله‌ی کمتری تولید می‌کنند و در مقایسه با گاو ۴۰ درصد کمتر غذا می‌خورند.

شاید برایتان جالب باشد که در حال حاضر حشراتی را در خوراکی‌هایتان مصرف می‌کنید. شاید این را ندانید اما در شکلاتی که می‌خورید، کره بادام‌ زمینی و یا میوه و سبزیجات نیز حشرات وجود دارند. ما اکنون روندی برای استارتاپ های پرورش حشرات را در دنیا داریم، اگر شما هم علاقه‌مند هستید می‌توانید از این فرصت برای میلیاردر شدن استفاده کنید.

۸. فناوری نظامی دیجیتال برای میلیاردر شدن

صرف نظر از تعداد بسیار بالای محصولات داخلی که صرف آموزش نظامی می‌شود و به حدود ۱٫۷ تریلیون دلار در سال می‌رسد که ایالات‌متحده مسئولیت ۳ / ۱ آن را دارد و با وجود اینکه ما هنوز به هلیکوپترهای آپاچی و زیردریایی‌ها نیاز داریم ولی دنیا در حال تغییر است و جنگ‌های جدید به سمت راهکارهای فناورانه تغییر جهت داده‌اند.

یک کمپین تبلیغاتی ساده می‌تواند یک رأی انتقادی را ایجاد کند تا کسی انتخاب شود. این موضوع می‌تواند انقلاب‌ها یا تغییرات عمده را ایجاد کند و حتی تصور عمومی درباره‌ی یک موضوع را نیز عوض کند. نکته اینجاست که دولت‌ها می‌خواهند که برای حفاظت و حمله از امکانات متنوعی برخوردار باشند. جنگ سایبری صنعتی است که زیر ۱۰۰ میلیارد دلار می‌ارزد. هنگامی که کشورها به جنگ یکدیگر می‌روند، دیگر ۱۰ هزار نفر را به میدان جنگ نمی‌فرستند بلکه از هوش مصنوعی، موشک‌های دوربرد و هواپیماهای بدون سرنشین کمک می‌گیرند تا اهداف استراتژیک دشمن خود را نابود کنند.

نکته‌ی جالب اینجا است که این صنعت همبستگی شگفت‌انگیزی با صنعت بازی دارد و به همین دلیل است که ارتش‌ها در حال حاضر برای مأموریت های راه دور خود از گیمرها استفاده می‌کنند زیرا گیمرهای حرفه‌ای می‌توانند به‌ راحتی به‌ جای تخیل بازی‌ها در زمان جنگ بمب‌ها را پیدا کرده و یا جایی را از راه دور هدف بمباران قرار دهند.

۹. اینترنت برای همه برای میلیاردر شدن

در پایان سال ۲۰۱۷، ۵۱ درصد افراد به اینترنت دسترسی دارند. این سخت است که در حال حاضر بر روی اینترنت ارزش بگذاریم. برای اینکه گوگل یا فیس‌بوک بعدی می‌توانند حتی در خارج از پنجره‌ی ویندوز شکل بگیرند. فقط به این فکر کنید که روزی برسد که همه به اینترنت پایدار دسترسی پیدا کرده‌اند. فقط جنبه‌ی آموزشی اینترنت را هم بخواهید در نظر بگیرید، اینترنت حرف برای گفتن بسیار دارد حالا چه برسد به تجارت، تبلیغات و بازاری از ایده‌های جدید و نوآوری‌های روزانه.

برخی ممکن است استدلال کنند که دسترسی به اینترنت یکی از حقوق اساسی بشر است و اگر بخواهم صداقت داشته باشم اشتباه هم نمی‌گویند.

از زمانی که به اینترنت دسترسی پیدا کرده‌ایم، واقعیت زندگی همه ما تغییر پیدا کرده است. به‌ رغم تحصیلات رسمی، ما ارزش بیشتری برای تحصیل در اینترنت بر مبنای موضوعاتی که می‌توانیم در زندگی روزمره به‌ کار ببریم قائل شده‌ایم.

۱۰. اطلاعات شخصی، امنیت در خانه و میلیاردر شدن

در حال حاضر، امنیت سایبر یک صنعت ۲۰۰ میلیارد دلاری است. بیشتر پولی که از این طریق به‌ دست می‌آید هم از شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند از اطلاعات محافظت کنند و تمایل دارند که برای این مسئله هزینه کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  بازار فریلنسرها: بازاری پرطرفدار و پر رونق در آینده ای نزدیک

البته خیلی از افراد نمی‌دانند که داده‌هایشان ارزشمند است و به همین دلیل به‌صورت رایگان یا به نیمه رایگان آن را در اختیار بقیه قرار می‌دهند. ولی ما اعتقاد داریم که در آینده، امنیتداده‌ها یکی از مهم‌ترین و سودآورترین کسب‌وکارها خواهد شد. برای مثال صنعت امنیت خانگی جهانی ارزشی به میزان ۵۰ میلیارد دلار در سال دارد. مصرف‌کنندگان به‌ طور متوسط دستگاه‌های بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند و اطلاعات حساسی را در مورد صاحبانشان دریافت خواهند کرد. با رایج شدن اینترنت چیزها و پذیرش جریان اصلی، برای حفاظت داده‌ها به گزینه‌های خاص‌تری نیاز خواهیم داشت.

هر چیزی که در اینترنت وجود دارد معمولاً باعث می‌شود ما به سمت اطمینان و راحتی بیشتر حرکت کنیم. فقط نقطه ناراحت‌کننده این است که افراد می‌توانند از راه دور به اطلاعات افراد دسترسی پیدا کنند.

برای مثال اطلاعات ۱۴۳ میلیون فرد هک شده است. این اطلاعات شامل نام، آدرس، تاریخ تولد، شماره امنیت اجتماعی و شماره ملی شما است. با استفاده از این اطلاعات شما، افراد می‌توانند با نام شما ملک خرید کنند، خط اعتباری دریافت کنند و حتی زندگی شما را به‌ طور کامل نابود کنند.

۱۱. کشف فضا برای میلیاردر شدن

ما وارد عصر هیجان‌انگیزی در فضا شده‌ایم و انتظار داریم که پیشرفت‌های بیشتری نیز در چند دهه‌ی آینده در تاریخ بشر شاهد باشیم. فضا یک صنعت ۳ تریلیون دلاری برای چند دهه‌ی آینده است. ما می‌دانیم که مشکلاتمان در حال حاضر با سرمایه‌گذاری در این صنعت حل نمی‌شود، اما فرصتی است که همچنان وجود دارد. با اینکه احتمالاً شما باید یک میلیاردر باشید که بتوانید از سیاره‌ای به سیاره دیگر و در جو سفر کنید درحالی‌که به‌ طور بالقوه صنعت دیگری تحت عنوان صنعت معدنکاری سیارک‌ها یک صنعت دارای ظرفیت ۱۰۰ تریلیون دلاری پیش روی افراد است.

میلیاردر شدن

۱۲. بازسازی مو برای میلیاردر شدن

یکی از مشکلات به‌ ظاهر غیرقابل‌ حلی که در دنیا با آن روبرو هستیم، بازسازی مو است.

آیا می‌دانستید که پیوند مو در دنیا یک صنعت ۹ میلیون دلاری است؟

بله، ما مردم موهایمان را دوست داریم. بخش عمده‌ای از هزینه‌های این صنعت توسط مردان تأمین می‌شود که دلشان نمی‌خواهد که طاس شوند و حاضرند هر چقدر شده برای این موضوع هزینه کنند تا موهای از دست‌ رفته روی سرشان دوباره  برگردد.

چیزی شبیه به کرم یا حتی درمان لیزری که روند فرآیند را تغییر می‌دهد و اجازه می‌دهد تا در بدنتان دوباره موی جدید بروید. جراحی پلاستیک یک صنعت ۴۵ میلیارد دلاری در سال است برای اینکه اولین چیزی که افراد را جذب می‌کند ظاهر شماست و مو هم بخشی از این ظاهر است.

۱۳. مرگ

اولین فردی که مشکل مرگ را حل کند نه‌ تنها خیلی ثروتمند می‌شود، بلکه در تاریخ نیز به‌ عنوان کسی که انسان را از حیوان‌ها به خدایان پایین می‌آورد پایین می‌آید. لری الیسون و پیترتیل ۲ نفر از کسانی بوده‌اند که به دنبال حل مشکل مرگ بوده‌اند. اگر شما درباره‌ی این موضوع فکر کنید، مرگ بسیار شبیه یک بیماری است و یافته‌های ما نشان می‌دهد که خیلی از ما در درمان بسیاری از بیماری‌ها موفق بوده‌ایم.

حقیقت این است که اگر هر یک از اندام‌های شما اشتباه کار کنند شما خواهید مرد، مگر اینکه اعضای باقی‌مانده بتوانند در عدم حضور آن عضو مریض بتوانند کارشان را به خوبی انجام دهند.

اعضای بدن ما عمر به نسبت کوتاهی دارند اما چه می‌شود اگر بتوانیم آنها را دوباره مهندسی کنیم از مواد ماندگارتری برخوردار می‌شویم. این موضوع شبیه تغییر قطعات در یک ماشین بسیار پیچیده است. این موضوع مشکل پیر شدن را نیز حل می‌کند.

هیچ‌کس نمی‌خواهد که برای همیشه زندگی کند، آن هم وقتی‌ که بداند مدام پیرتر و پیرتر می‌شود. اعضای مصنوعی بزرگ‌ترین صنعت قرن ۲۲ هستند و ما خوش‌شانس هستیم که مراحل اولیه این صنعت را امروزه نیز ببینیم. صنعت ۲۰ میلیارد دلاری تشییع‌ جنازه در آینده نزدیک قطع خواهد شد و ما یک قدم از سایرین جلوتر خواهیم بود.

در صورتی که  شما هم به دنبال راه‌اندازی استارتاپ خود هستید، پیشنهاد می‌شود برای نقد کردن درآمد ارزی خود از خدمات پیمنت۲۴ استفاده کنید.

نویسنده :
انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۷
مطالب مرتبط

دیدگاه ها (3)

  1. سلام به خوبی مطلب بیانگره همه چیز هست
    اولین فردی که مشکل مرگ را حل کند نه‌ تنها خیلی ثروتمند می‌شود، بلکه در تاریخ نیز ثبت خواهد شد.

  2. آخرش باید می نوشتید: “اگر از این راه ها میلیاردر شدید، برای نقد کردن درآمد ارزی خود از خدمات پیمنت۲۴ استفاده کنید.” 🙂

    خط آخر “پیشنهاد می شود” به جای “پیشنهاد می شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱