‍‍
دسته بندی
آخرین مطالب
کسب و کار

۱۰ پیشنهاد برای موفقیت در کار و مدیریت بهتر زندگی حرفه ای و شغلی

برای موفقیت در کار باید ۶ دانکگ حواس را به پرورش و تقویت ویژگی‌های کارآفرینانه جمع کرد. اگر ویژگی‌های مثبت رفتاری را در خود جمع کنید، یقینا به موفقیت زیادی خواهید رسید.

کسب و کار

فریلنسر ثروتمند و فقیر چه تفاوت ها و اختلافاتی با هم دارند؟

تفاوت فریلنسر ثروتمند و فقیر در چیست؟ شخصی که می‌داند چطور باید کسب و کار خود را مدیریت کند چه در فریلنسینگ و چه در زمینه‌های شغلی دیگر موفق خواهد بود.

اطلاعات عمومی

بلند ترین مجسمه های جهان در سال ۲۰۱۸

مجسمه‌ها ارزش‌های تاریخی، مذهبی و فرهنگی عصر خود را تصویر می‌کنند. در دوران باستان، مردم از مجسمه‌ها برای ثبت وقایع تاریخی استفاده می‌کردند.

تحصیل در خارج از کشور

رشته های پرطرفدار در چین را برای مهاجرت تحصیلی بشناسید

رشته های پرطرفدار در چین به نوعی با فناوری گره خورده‌اند. رشته‌های مهندسی و کسب و کار که دنیای جدید بر محوریت آنها می‌چرخد در این کشور مورد استقبال واقع می‌شوند.

دوره های آموزشی

شروع دوره برنامه نویسی را با دانستن چه نکاتی شروع کنید

شرکت در دوره برنامه نویسی بسیار فرصت خوبی برای افزایش مهارت‌ها و دانش خود در دنیای کسب و کار امروز است. با یادگیری زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی و کسب تخصص در آنها می‌توانید به طور فریلنسر هم کار کنید.

خدمات سفر

جاذبه های گردشگری کشور اندونزی

وجود جذابیت‌های طبیعی در کنار آداب و رسوم و بناهای تاریخی و امکانات رفاهی و تفریحی درخور، کشور اندونزی را به یکی از بهترین کشورها برای گردشگری تبدیل کرده است. در این مقاله چند مورد از برترین جاذبه های گردشگری این کشور را معرفی می کنیم.

تحصیل در خارج از کشور

پرطرفدارترین رشته ها در ایتالیا برای مهاجرت به این کشور

پرطرفدارترین رشته ها در ایتالیا به واسطه سابقه بی‌نظیری که این کشور در هنر، معماری، ادبیات و فلسف دارد معطوف به رشته‌هایی در این زمینه‌ها است. دانشگاه‌های ایتالیایی از اعتبار بسیار خوبی در رتبه‌بندی جهانی برخوردار هستند.

ارز رمزپایه

سرمایه گذاری با بیت کوین فکر اقتصادی درستی است؟

سرمایه گذاری با بیت کوین تا حد زیادی وابسته به تصمیم‌گیری‌های شخصی هر فرد است. با توجه به اینکه بیت کوین نوعی سرمایه‌گذاری جدید است باید جانب احتیاط را رعایت کرد و کورکورانه از دیگران پیروی نکرد.

بیت کوین

قیمت ارز بیت‌کوین در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری مهم است؟

قیمت ارز بیت‌کوین در نوسان است و به مبلغ ثابت و ساکنی نمی‌رسد. لذا می باید ظرفیت‌های حضور در بازار آن را شناسایی کرد و در صورت هم‌خوانی شرایط با وضعیت مالی در آن سرمایه‌گذاری کرد.

کسب و کار

بازنشستگی در ۳۰ سالگی ؛ عجیب است اما واقعیت دارد

با بازنشستگی در ۳۰ سالگی می‌توانید هر آرزویی که دارید پیگیری کنید و دیگر درگیر اوامر و فرمان‌های یک رئیس نباشید. چه چیزی از این بهتر؟

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱