‍‍
دسته بندی
آخرین مطالب
اقتصادی

چشم انداز اقتصادی کانادا و حقایقی مهم درباره این کشور

چشم انداز اقتصادی کانادا تا حد زیادی با روابطی که با کشور آمریکا دارد، مشخص می‌شود. عمده صادرات کانادا به آمریکا صورت می‌گیرد و از همین روی، کانادا برای تنفس اقتصادی به قدم زدن در هوای آمریکا نیاز دارد.

وردپرس

آینده وردپرس بعد از ۲۰۱۸ و سال های پیش رو چگونه خواهد بود؟

آینده وردپرس با امکانات متعددی که به آن اضافه خواهد شد بسیار چشم‌گیر خواهد بود. به طوری که طرز کار با آن ساده می‌شود و در معرض استفاده عموم حتی کاربران مبتدی قرار خواهد گرفت. همه در آینده یک وبسایت خواهند داشت. این طور نیست؟

ویزا و مهاجرت

مهاجرت به گرجستان ؛ شرایط و هزینه های زندگی در گرجستان

کشور گرجستان بعد از جدایی از شوروی سابق دچار تحولات و ناآرامی‌های فراوانی شد. از آن تاریخ تا کنون این کشور تجربه‌های متفاوتی را از سر گذرانده و به تدریج وارد دوره آرامش شده است.

کسب و کار

دو شغلی بودن نیاز به مدیریت زمان دارد؛ اما چطور و چگونه؟

دو شغلی بودن در صورت رعایت نکات مهم و برنامه‌ریزی صحیح می‌تواند باعث شکوفایی مادی شود. پس نهایت تلاش خود را در برنامه‌ریزی و ایجاد تعادل در شغل اول و دوم به کار بگیرید.

خدمات سفر

بهترین فرودگاه ها برای سپری کردن زمان میان دو پرواز

تورها و خدمات رفاهی که فرودگاه‌ها ارائه می‌کنند تا حد زیادی از ملال انتظار میان دو سفر می‌کاهند و باعث می‌شوند تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند.

کسب و کار

استخدام عالی با انتخاب چه نیروهایی و با چه شگردهایی ممکن است؟

استخدام عالی با کمی خلاقیت برای جذب متقاضیان شغلی میسر می‌شود. فراموش نکنید که نیروهای خوب و حرفه‌ای مهم‌ترین سرمایه شما در بازار پررقابت امروزی هستند.

خدمات هاست و دامنه

وب هاستینگ پی‌پال؛ ۱۰ میزبانی وب برتر که پرداخت پی‌پال دارند

وب هاستینگ فاکتور مهمی است و جای تعجب ندارد اگر شخصی برای پیدا نکردن روش پرداخت دلخواهش، از یک وب هاستینگ استفاده نکند. با پیمنت ۲۴ همراه باشید.

ارز رمزپایه

دنیای بلاک چین یا آینده ای موهوم؛ بی فایده و خنده دار

دنیای بلاک چین خدمات قابل توجهی برای کاربرانی که پیش‌تر از سرعت و دقت مسترکارت، پی‌پال و… بهره برده‌اند، ایجاد نخواهید کرد. این نظریه شاید به مذاق خیلی‌ها خوش نیاید اما حقیقت محض است.

ویزا و مهاجرت

دردسرهای مهاجرت به ژاپن در محل کار و محیط حرفه ای چیست؟

دردسرهای مهاجرت به ژاپن در محل کار خود را شدیدا نشان می‌دهد. مثلا ساعات کاری طولانی و اهمیت به سلسله مراتب از جمله مواردی است که برای مهاجران با فرهنگ‌های دیگر از قابلیت هضم اندکی برخوردار است.

اطلاعات عمومی

تفاوت رزومه و CV در چه مواردی خلاصه می شود؟

تفاوت رزومه و CV در این است که مورد نخست بیشتر برای معرفی سوابق کاری استفاده می‌شود و مورد بعدی برای ارائه اطلاعات در حوزه تحصیل و آموزش است.

کانال تلگرام
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی ترکیهمشاوره رایگان ۵۴۵۰۷-۰۲۱