آخرین مطالب
کسب و کار آنلاین

۶ نکته کاربردی برای اشتغال به صورت دورکاری

دورکاری روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند و اعتماد سازمان‌ها به پرسنل دورکار تقریبا به پرسنل مستقر در محل کار نزدیک می‌شود. در این میان گاهی شکاف‌هایی بین این دو گروه پرسنل ایجاد می‌شود. در این مقاله به تاکتیک‌هایی برای از بین بردن این شکاف‌ها می‌پردازیم.

تحصیل در خارج از کشور

تحصیل رایگان در معتبرترین دانشگاه های دنیا چگونه ممکن است؟

کشورهای معتبر اروپایی به منظور ارتقای سطح آموزشی و استفاده از مهارت دانشجویان سراسر دنیا طرح‌های آموزشی رایگانی برای دانشجویان سراسر جهان در نظر گرفته‌اند در این مقاله قصد داریم به چند کشور معتبر در این زمینه اشاره کنیم.

کارت‌های بانکی

بهترین کارت های اعتباری برای سفر تجاری در سال ۲۰۱۷

در خارج از ایران برای هر مقصودی یک کارت اعتباری خاص طراحی می‌شود. کارت‌های اعتباری مخصوص سفر هم یکی از همین نوع هستند که امتیازات و امکانات ویژه‌ای به مسافران ارائه می‌کنند.

کیف پول آنلاین

۴ کیف پول آنلاین عالی به جای PayPal

شرکت PayPal که در ابتدا یکه‌تاز دنیای پرداخت‌های آنلاین بود، حالا دیگر در این حوزه تنها نیست. تمایل رو به رشد مشتریان به استفاده از این روش پرداخت باعث شد تا پلتفرم‌های دیگری هم پا به این صنعت گذاشته و امروز به عنوان رقبای جدی PayPal مطرح شوند.

فروشگاه‌های آنلاین خارجی

فروشگاه آنلاین DHgate؛ بهشت خریداران

اگر دوست دارید از یک فروشگاه آنلاین خارجی معتبر خرید کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به فروشگاه DHgate بزنید.

خبر

نوروزتان پیروز؛ شادباش سال نو از طرف اعضای پیمنت۲۴

شادباش نوروز ۹۶ را از طرف اعضای خانواده بزرگ پیمنت۲۴ پذیرا باشید.

معرفی اپلیکیشن

۴ اپلیکیشن اندرویدی محبوب هفته

روزانه اپلیکیشن‌های زیادی تولید می‌شود که قطعا بررسی همه‌ی آن‌ها برای ما امکانپذیر نیست اما موسساتی وجود دارند که اپلیکیشن‌های تازه را بررسی می‌کنند و بهترین آن‌ها را معرفی می‌کنند. ما در این مقاله ۴ اپلیکیشن برتر هفته‌ی اخیر به شما معرفی می‌کنیم.

تحصیل در خارج از کشور

تحصیل در دانمارک، مقصدی سبز و مدرن در اروپا | قسمت دوم

تحصیل در یک کشور اروپایی و پیشرفته مثل دانمارک، همیشه وسوسه برانگیز بوده است. دانشگاه‌های دانمارک برنامه‌های تحصیلی متنوعی را برای دانشجویان خود در نظر گرفته‌اند.

خبر

سال نو مبارک، شادباش نوروز و اطلاعیه مربوط به ساعات کاری در این ایام

ضمن عرض تبریک سال نو و شادباش نوروز باستانی، ساعات کاری مجموعه پیمنت۲۴ خدمت شما همراهان گرامی اعلام می‌شود.

خدمات سفر

سفر به چین با Travel China Guide

سفر به چین، کشور پهناور آسیای شرقی با آن تاریخ کهن و صنعت مدرن امروزی، می‌توانید برای هر کسی جذاب باشد. امروز قصد داریم شما را با یکی از بهترین مراجع برای تهیه تور چین آشنا کنیم.