ویزای الکترونیکی آذربایجان

اخذ ویزای آذربایجان با استفاده از اینترنت و پرداخت هزینه از طریق درگاه ویزا کارت و مستر کارت، به سادگی امکان پذیر خواهد بود. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت صدور ویزای الکترونیکی آذربایجان در عرض ۳ ساعت ویزای آذربایجان را دریافت کنید.

انواع ویزای آذربایجان

جمهوری آذربایجان انواع مختلفی ویزا برای افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، صادر می‌کند. اگرچه ایرانیان برای ورود به کشور آذربایجان نیاز به اخذ روادید از این کشور دارند، اما دریافت ویزای آذربایجان مانند دریافت ویزای کشورهای اروپایی، اصلا سخت نیست. شما می‌توانید به راحتی و با ارسال درخواست خود از طریق اینترنت و پرداخت هزینه از طریق ویزا کارت یا مستر کارت، ویزای خود را در زمانی کوتاه دریافت کنید.

در حال حاضر انواع ویزای توریستی، ویزای ترانزیت، ویزای سه ماهه و ویزای اقامت یکساله آذربایجان برای افراد صادر می‌شود که شما می‌توانید از طریق وب‌سایت https://evisa.gov.az به راحتی ویزای توریستی خود را با پرداخت هزینه‌ای ۲۱ تا ۵۱ دلاری دریافت کنید.

دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان

در حال حاضر شهروندان ایرانی می‌توانند برای دریافت ویزای آذربایجان به صورت اینترنتی اقدام کنند. شما برای دریافت ویزا می‌توانید دو گزینه Standard و Urgent را انتخاب کنید. ویزای استاندارد آذربایجان در طول مدت ۳ روز و ویزای Urgent در مدت ۳ ساعت برای شما صادر می‌شود. طبق اطلاعات موجود در سایت ویزای الکترونیکی آذربایجان، ویزایی که دریافت می‌کنید برای مدت ۳ ماه یا ۹۰ روز اعتبار دارد، اما مدت اقامت در آذربایجان با این نوع ویزا، نباید بیشتر از ۳۰ روز باشد.

هزینه ویزای آذربایجان

همانطور که در بالا اشاره کردیم، ویزای الکترونیکی آذربایجان به دو صورت استاندارد و Urgent صادر می‌شود که هزینه هر کدام متفاوت است. ویزای استاندارد ۲۰ دلار هزینه دارد که می‌توان از طریق ثبت سفارش پرداخت با ویزا کارت هزینه آن را پرداخت کرد. ویزای Urgent آذربایجان هم ۳۰ دلار بیشتر هزینه خواهد داشت و در نهایت ۵۰ دلار برای شما هزینه خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که معمولا یک هزینه ۱ دلاری هم به دلیل استفاده از درگاه پرداخت ویزا و مستر کارت به هزینه‌های ویزای شما اضافه خواهد شد، بنابراین هزینه ویزای آذربایجان در نوع استاندارد ۲۱ دلار و هزینه ویزای Urgent ۵۱ دلار خواهد بود.

پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی آذربایجان

شما می‌توانید با استفاده از کارت‌های پرداخت بین المللی که توسط پیمنت۲۴ عرضه می‌شوند، هزینه ویزا را پرداخت کنید. همچنین می‌توانید در صورت تمایل، پرداخت هزینه را به ما بسپارید. برای این کار لازم است که شما تمام مراحل ورود اطلاعات شخصی و مراحل دیگر مربوطه را طی کنید و لینک پرداخت را در قسمت خرید با درگاه ویزا کارت / مستر کارت قرار بدهید تا همکاران ما پرداخت هزینه ویزای آذربایجان را برای شما انجام بدهند.

چگونه ویزای آذربایجان بگیریم؟

اگر دوست دارید از نحوه دریافت ویزای آذربایجان آگاه شوید، می‌توایند آموزش نحوه اخذ ویزای آذربایجان را در وبلاگ پیمنت۲۴ مطالعه کنید. با خواندن این راهنما شما می‌ةوانید به سادگی مراحل اخذ ویزای آذربایجان را طی کنید و پس از آن پرداخت هزینه را به کارشناسان پیمنت۲۴ بسپارید.