اکانت دولپر اپل

اکانت Developer اپل

در کشور ما افراد زیادی هستند که توانایی توسعه یک اپلیکیشن خوب برای پلتفرم‌های شرکت اپل مثل iOS دارند. اما قرار دادن یک اپلیکیشن در App-Store با استفاده از حساب دولوپر اپل از یک طرف، و درآمدزایی از طریق آن برنامه از طرف دیگر مشکلاتی هستند که توسعه ‌دهندگان ایرانی با آن‌ها روبرو هستند.

ساخت اکانت دولوپر اپل

شما می‌توانید اکانت دولوپر اپل را به صورت رایگان ایجاد کنید، اما با افتتاح چنین حسابی کمپانی اپل تنها به شما اجازه دسترسی به بخش کوچکی از امکانات یک توسعه دهنده (Developer) را می‌دهد و مهم‌ترین اشکال آن این است که شما نمی‌توانید اپلیکیشن iOS خود را در اپ استور اپل قرار بدهید.
برای اینکه بخواهید به عنوان یک فرد صاحب اکانت دولوپر، یک برنامه را در App Store قرار بدهید لازم است پیش از هر کاری حق اشتراک سالیانه‌ای معادل ۹۹ دلار آمریکا (بدون در نظر گرفتن مالیات) به کمپانی اپل پرداخت کنید، که این کار هم با توجه به مشکلات تحریم‌های بانکی و عدم دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی چندان ممکن نیست.
اگر هم برنامه‌ای را در این Store‌ قرار بدهید و قصد درآمدزایی از آن داشته باشید، با مشکل دریافت درآمد و همچنین نقد کردن درآمد ارزی خود روبرو خواهید بود. پس به عنوان یک توسعه دهنده در ایران از جانب کمپانی اپل با محدودیت‌های زیادی روبرو هستید.

 

نقد کردن درآمد از App Store‌ اپل

ساخت اپلیکیشن خوب و قرار دادن آن در App Store تنها یک طرف قضیه است و پس از آن مسئله در اختیار داشتن یک اکانت دولوپر و همچنین نقد کردن درآمدهای کسب شده از این فروشگاه به میان می‌آید.
طبق سیاست‌های کمپانی اپل، تنها۷۰ درصد از درآمد هر اپلیکیشن به توسعه دهنده آن تعلق می‌گیرد و ۳۰ درصد باقی مانده به عنوان کمیسیون و حق بازاریابی به این کمپانی می‌رسد. سهم شما از فروش در همان اکانت دولوپر ذخیره می‌شود و می‌توانید هر زمان که خواستید اطلاعات حساب بانکی خود را به اپل بدهید تا درآمد شما به حسابتان واریز شود.
داشتن یک حساب بانکی معتبر که کمپانی اپل درآمد شما را به آن واریز کنید برای افراد ساکن ایران مقدور نیست. مجموعه پیمنت۲۴ این توانایی را دارد تا در صورت درخواست یک حساب بانکی بین‌المللی در اختیار شما قرار بدهد تا درآمدتان در App Store به آن واریز بشود و معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود در ایران دریافت نمایید.

 

ما برای شما اکانت دولوپر اپل می‌سازیم

تیم پیمنت۲۴ به واسطه سال‌ها تجربه در زمینه افتتاح حساب‌های کاربری در وب‌سایت‌ها و استورهای مختلف، کاملا با پیچیدگی‌ها و خطرات احتمالی آینده حساب‌های دولوپر اپل آشنایی دارد.
اگر شما هم یک توسعه دهنده اپلیکیشن‌های اپل و iOS‌ هستید، می‌توانید با ثبت سفارش از پایین همین صفحه، یک حساب کاربری دولوپر با تمامی امکانات در اختیار داشته باشید. اکانت دولوپر اپل با رعایت تمام اصول جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده ساخته می‌شود و اطلاعات اکانت ۱ تا ۵ روز پس از ثبت سفارش در اختیار شما قرار می‌گیرد.